Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Хоменко О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Хоменко О.В. 
Виконавча влада: соціально-правова природа, особливості: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.В. Хоменко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Визначено зміст поняття "виконавча влада", встановлено її співвідношення з поняттями державної та політичної влади. Уточнено співвідносність між державною владою та державним управлінням, визначено місце виконавчої влади в системі поділу державної влади. Розкрито зміст і структуру повноваження як основного елемента влади в юридичному сенсі. Сформульовано визначення державно-вкладного повноваження й охарактеризовано особливості реалізації виконавчої влади у країнах з різними формами державного правління. Визначено основні напрямки удосконалення виконавчої влади в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)01 + Х809(4УКР)63 +
Шифр НБУВ: РА339896

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Хоменко О.В. 
Зміст навчання англійської мови у 10 - 11-х класах середньої загальноосвітньої школи: Автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / О.В. Хоменко ; Київ. держ. лінгв. ун-т. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Визначено та конкретизовано компонентний склад змісту навчання англійської мови у 10 - 11-х класах середньої загальноосвітньої школи, який буде покладено до основи навчально-методичного комплексу (НМК) English through Communication для страших класів. Теоретично обгрунтовано виділення позамовного, соціокультурного, психологічного, мовленнєвого та мовного компонентів змісту навчання. Досліджено вікові особливості учнів старшого віку та сфери інтересів українських та американських старшокласників, врахованих у ході конкретизації компонентів змісту навчання англійської мови у 10 - 11-х класах середньої загальноосвітньої школи. Розроблено фрагменти НМК English through Communication для старших, в яких практично реалізуються конкретизовані компоненти змісту навчання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-912.0
Шифр НБУВ: РА313388 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Хоменко О.В. 
Інтраопераційна лазерна термодеструкція внутрішньомозкових пухлин півкуль великого мозку (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.05 / О.В. Хоменко ; АМН України. Ін-т нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розроблено метод лазерної термодеструкції (ЛТД) з застосуванням неперервного та імпульсного режимів генерації випромінювання АІГ-неодимового лазеру (довжина хвилі 1,06 мкм). Експериментально в зоні термодеструкції встановлено формування зон коагуляційного некрозу, некробіозу і перицелюлярного набряку. Вивчено розподіл температурних полів за різних режимів ЛТД. Диференційовані способи ЛТД включають термодеструкцію зон пухлинної інфільтрації післяопераційного ложа, ЛТД часток пухлини з поширенням медіанно та у функціонально важливі зони мозку, а також селективну ЛТД гіперваскуляризованих пухлин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.627.7-59
Шифр НБУВ: РА317093 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Хоменко О.В. 
Оптимізація структури, властивостей та умов виготовлення Cr - Cu композицій для дугогасильних вакуумних контактів з підвищеною електроерозійною стійкістю: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.06 / О.В. Хоменко ; НАН України. Ін-т пробл. матеріалознавства ім. І.М.Францевича. — К., 2007. — 23 с. — укp.

Вивчено особливості структуро- і фазоутворення та фізико-механічних властивостей порошкових композицій Cu - Cr, а також мікроструктурних змін робочого шару Cu - Cr контактів під впливом дуги. Вивчено морфологію, хімічний і гранулометричний склад одержаних порошків, проведено термодинамічне моделювання хімічної взаємодії хрому та міді з основними домішками. Проведено аналіз мікроструктурних змін у робочому шарі контактів Cu - Cr за умов, наближених до експлуатаційних. Розроблено та затверджено технічні умови У3-4312068-2066-96 на заготовки вакуумних дугогасильних контактів з композиційного матеріалу ХМ50В-КМ та впроваджено технологію їх виробництва на державному підприємстві "Генератор" (м.Київ).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К391.91-18 +
Шифр НБУВ: РА350984

Рубрики:

      
5.

Хоменко О.В. 
П'ятихвилинні коливання в локальних сонячних утвореннях: гранулах, порулах, плямах: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.03.03 / О.В. Хоменко ; НАН України. Голов. астроном. обсерваторія. — К., 2003. — 24 с. — укp.

Наведено результати наземних та космічних спостережень, а також теоретичного моделювання 5-хвилинних коливань інтенсивності, швидкості та магнітного поля у локальних сонячних утвореннях - гранулах, міжгранулах і плямах. Показано, що у випадку спостережень з високою просторовою та часовою роздільними здатностями вплив хвильових рухів на асиметрію контуру порівняний з впливом конвективних рухів. Виявлено, що амплітуди 5-хвилинних коливань швидкості та інтенсивності ліній над міжгранулами більші на усіх висотах у фотосфері. Показано, що висотна зміна фази коливань швидкості в гранулі менша, ніж у міжгранулі. На підставі теоретичного моделювання продемонстровано, що модуляція 5-хвилинних коливань атмосферою може призводити до спостережної різниці їх властивостей над гранулами та міжгранулами. Застосовано новий метод моделювання розповсюдження хвиль у стратифікованій замагніченій атмосфері, який дає змогу врахувати нахил магнітного поля та його вертикальний градієнт. Показано, що частина спостережуваних коливань магнітного поля у тіні плям - справжні коливання, викликані швидкою магніто-акустичною хвилею.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В652.46 в641.8,022 + В652.48,022 +
Шифр НБУВ: РА325643

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського