Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Харченко С.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Харченко С.В. 
Особливості особистості та соціального функціонування ветеранів воєнних дій в Афганістані: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.01 / С.В. Харченко ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання псхологічних наслідків впливу на людину екстремальних подій. Досліджено емоційно-мотиваційну сферу та ціннісно-смислову систему ветеранів війни в Демократичній Республіці Афганістан. Виявлено низку особливостей емоційної сфери, яка призводить до значно вираженої психологічної дезадаптації ветеранів. У мотиваційній сфері обстежених ветеранів домінують потреби в самоствердженні та соціальному визнанні. Усвідомлений рівень ціннісно-смислової системи обстежених близький до нормативного, але відзначено значну конфліктність та суперечливість неусвідомленого ставлення до цінностей. Особливості особистості ветеранів виявилися певною мірою залежними від характеру проявів посттравматичних змін.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю942-69 + Ю935.21-69
Шифр НБУВ: РА314634 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Харченко С.В. 
Особливості пренатального органогенезу легенів і нирок щурів під впливом деяких нестероїдних протизапальних препаратів (експериментальне дослідження): автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.09 / С.В. Харченко ; Крим. держ. мед. ун-т ім. С.І.Георгієвського. — Сімф., 2010. — 19 с. — укp.

Наведено результати морфологічного, гістохімічного та лектиногістохімічного дослідження ембріонів і плодів щурів віком від 13-ї до 22-ї доби пренатального розвитку, який відбувався за нормальних умов і під впливом терапевтичної, субтоксичної та токсичної доз парацетамолу та німесуліду. Встановлено, що парацетамол і німесулід порушує пренатальний органогенез легенів і нирок. З'ясовано, що парацетамол має більшу пошкоджуючу дію на органогенез остаточної нирки щура, а німесулід відзначається більш негативною дією на органогенез легенів, вираженість якої залежить від дози. Доведено, що терапевтична та токсична дози парацетамолу більш агресивно впливають на обидва органи. Виявлено, що німесулід викликає найбільші зміни у токсичній дозі. З'ясовано, що найменш токсичними є субтоксична доза парацетамолу та терапевтична доза німесуліду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.110-29 + Е60*333.89*695.11 + Е60*333.89*693.23
Шифр НБУВ: РА372465 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Харченко С.В. 
Семантико-синтаксична та комунікативна структура речень спонукальної модальності: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / С.В. Харченко ; Нац. пед. ун-т ім. М.П.Драгоманова. — К., 2001. — 21 с. — укp.

Визначено статус категорії спонукальної модальності, яка відображає емоційно-вольові стосунки між комунікантами, зумовлені особистісними, соціальними та ситуативними факторами. Встановлено, що спонукальна модальність може виражатися як спеціалізованими морфологічними та синтаксичними засобами, так і неспеціалізованими, функція яких у вираженні спонукання неоднакова. На підставі результатів дослідження особливостей реалізації різних типів семантико-синтаксичних структур встановлено, що вибір семантико-синтаксичної організації висловлення зумовлюється певним комплексом комунікативних завдань, ситуацією мовлення, фоновими знаннями та комунікативним статусом комунікантів. Охарактеризовано типи комунікативної структури простих речень спонукальної модальності, а також особливості комунікативної структури складнопідрядних і складносурядних спонукальних речень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141. 4-221
Шифр НБУВ: РА316826 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського