Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Халед М.А. Абу Захра$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Халед М.А. Абу Захра 
Попередження та лікування уповільненої консолідації переломів кісток гомілки (клініко-експериментальне дослідження): автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / Халед М.А. Абу Захра ; Держ. установа "Ін-т патології хребта та суглобів ім. М.І.Ситенка АМН України". — Х., 2007. — 17 с. — укp.

На підставі даних, одержаних завдяки проведенню експериментального дослідження на 78-ми щурах з різними моделями остеопорозу, установлено, що недостатня метаболічна активність кісткової тканини призводить до збільшення у плазмі концентрації кальцію, який екскрегується з сечею. Вживання комплексу препаратів кальцію, вітамінів та вітаміноподібних речовин (ізофлавонів) зменшує екскрецію кальцію з сечею та зберігає щільність кісткової танини. Вивчено результати лікування 284-х пацієнтів з переломами кісток гомілки, з яких 180 лікували з використанням раннього дозованого навантаження ушкодженої кінцівки та комплексу препаратів кальцію, вітамінів і вітаміноподібних речовин (референтної групи). Пацієнтів з обох груп лікували за методом накісткового стабільно-функціонального остеосинтезу пластиною АО. Проведено біохімічні дослідження стану кальцієвого та білкового обмінів у осіб з уповільненою консолідацією переломів гомілки та показано, що за цієї патології збільшується екскреція кальцію з сечею, значною мірою підвищується загальна протеолітична активність та знижується концентрація білка у сироватці крові. Зроблено висновок, що вживання остеовіту суттєво покращує білковий і мінеральний метаболізм, а також прискорює процес регенерації кісткової тканини. Середня тривалість перебування у стаціонарі хворих референтної групи зменшилася з 25,2 до 20,4 ліжко-днів (23,5 %). У контрольній групі майже утричі частіше, ніж в основній зареєстровано незадовільні результати лікування, зокрема, 10,6 % та 3,8 %, порушення репаративного остегенезу і/або запальні ускладнення зустрічалися майже удвічі частіше, ніж у референтній (24,4 % та 12,5 %).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.198.55-5 +
Шифр НБУВ: РА353950

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського