Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Тимченко Г.А.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Тимченко Г.А. 
Застосування на госпітальному етапі електромагнітних хвиль дециметрового та міліметрового діапазонів при лікуванні хворих на ревматизм: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.33 / Г.А. Тимченко ; Укр. НДІ мед. реабілітації та курортології. — О., 2006. — 28 с. — укp.

Обгрунтовано можливість підвищення ефективності лікування на госпітальному етапі хворих на ревматизм, що характеризується в'ялим перебігом, у поєднанні з ішемічною хворобою серця (ІХС) шляхом застосування у комплексній терапії електромагнітних хвиль деци- (ДМХ) та міліметрового (ММХ) діапазонів. На підставі результатів клінічних, лабораторних й інструментальних досліджень доведено, що ревматизм у сполученні з ІХС характеризується більш тяжким перебігом, особливо у зимовий період, та потребує посилення терапії на даному етапі. Показано, що ДМХ- та ММХ-терапія на ділянку проекції печінки в комплексі з фармакологічними методами обумовлює однонаправлену дію - поліпшує загально-клінічний стан хворих, позитивно впливає на гемодинаміку, скоротливу функцію міокарда, нормалізує імунологічний статус, поліпшує ліпідний обмін, перекисне окиснення ліпідів та антиоксидантну систему, реологічні властивості крові, має протизапальну та анальгезуючу дію. На фоні виражених змін в ліпідному обміні, ознак запалення, реологічних властивостей крові, антиоксидантних процесів, що відмічаються у хворих у період активізації патологічного процесу (взимку) рекомендовано застосування ДМХ-терапії. На підставі безпосередніх і віддалених результатів лікування хворих на ревматизм у сполученні з ІХС з застосуванням ДМХ та ММХ-терапії на ділянку печінки залежно від активності патологічного процесу встановлено ефективність запропонованих терапевтичних методів. Показано, що їх застосування сприяє зменшенню рецидивів захворювання, стабілізації стану хворих з переходом до довготривалої ремісії та поліпшенню якості їх життя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р419.1-5 +
Шифр НБУВ: РА348154

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського