Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Сільченко М.І.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Сільченко М.І. 
Етапне хірургічне лікування хвороби Гіршпрунга у дітей: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.09 / М.І. Сільченко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Проведено обстеження 228-ми дітей, які знаходилися на лікуванні з приводу різних форм хвороби Гіршпрунга (ХГ) з 1981 до 2005 р. Запропоновано нові принципи етапного лікування ХГ, в основу яких покладено тяжкість перебігу даної вади розвитку. Радикальне хірургічне втручання без формування протиприродного заднього проходу проведено в 165-ти (72,4 %) дітей. У 11-ти (4,8 %) пацієнтів після неефективної корекції ХГ в інших клініках виконано повторні одноетапні втручання. У 52-х (22,8 %) дітей з тяжким перебігом ХГ як етап лікування введено захисні кишкові стоми. Розроблено нові способи формування протиприродного заднього проходу як варіант першого етапу хірургічного лікування ХГ у дітей. Після формування протиприродного заднього проходу радикальні операції проведено у разі покращання загального стану пацієнтів (ліквідації анемії, гіпотрофії, зменшенні симптомів ентероколіту та корекції супутніх вад розвитку) в строки від 6-ти місяців до 2-х років. Досліджено ефективність запропонованої модифікації операції Болея з первинним формуванням колоректального анастомозу на етапних втручаннях. Доведено залежність об'єму резекції ободової кишки від віку та анатомічної форми ХГ. Запропоновано варіант операції з формуванням функціонально вигідного тонкокишкового резервуару після тотальної колектомії. Вперше виконано обширні резекції ободової кишки з реконструктивно-пластичним формуванням клапанного механізму кишечнику. Показано, що використання диференційованого підходу у процесі лікування таких пацієнтів сприяє зниженню післяопераційної летальності до 0,4 %. У 215-ти (94,7 %) пацієнтів одержано позитивні функціональні результати лікування, а у 12-ти (5,3 %) - задовільні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.457.766.405.0 +
Шифр НБУВ: РА350219

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського