Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Стукалова О.М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Стукалова О.М. 
Диференційований підхід до діагностики та комплексної терапії невиношування вагітності: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.М. Стукалова ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2002. — 21 с. — укp.

На підставі результатів клініко-статистичного аналізу встановлено, що ризик втрати вагітності після двох попередніх викиднів складає 27 %, після трьох - 38 %, після чотирьох та більше - 60 %. Роль різних етіологічних чинників значного невиношування (ЗН) визначено на підставі проведеного обстеження на TORCH-інфекції, гормонального, імунологічного, ультразвукового (визначено ознаки істміко-цервікальної недостатності та хромосомних аномалій) обстеження. Встановлено, що провідною причиною ЗН є TORCH-інфекції. Специфічним критерієм відбору жінок зі ЗН імунологічного походження, пов'язаного зі збігом батька та матері за антигенами головного комплексу гістосумісності, є індекс збігу (ІЗ), який підраховується на основі визначення рівня проліферації в змішаній культурі лімфоцитів. Зменшення ІЗ до -3 % та нижче є показанням для проведення вагітним зі ЗН імунізації лімфоцитами чоловіка. Показано, що механізм впливу імунотерапії полягає в зрушенні балансу Tх 1/Tх 2 в бік переваги Tх II типу, характерного для фізіологічної вагітності. Зроблено висновок, що імунотерапія збільшує рівень живонароджуваності та зменшує кількість мимовільних викиднів у жінок зі ЗН імунологічного походження, сприяє зменшенню частоти загрози переривання вагітності та фето-плацентарної недостатності, збільшенню ваги та покращанню стану новонароджених.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.219-5
Шифр НБУВ: РА318555 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського