Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)
Пошуковий запит: (<.>A=Стадник В.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Стадник В.В. 
Біохімічні особливості пріон-протеїну за норми та патології: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.04 / В.В. Стадник ; Ін-т біології тварин УААН. — Л., 2008. — 15 с. — укp.

Вивчено біохімічні особливості фізіологічного та патологічного пріон-протеїнів та їх ізофом на норми та у разі пріонних інфекцій у тварин. З'ясовано біохімічні особливості фізіологічного пріона та його ізоформ у різних структурно-функціональних відділах головного мозку великої рогатої худоби (ВРХ) та щурів. У тканинах головного мозку ВРХ виявлено додаткові ізоформи фізіологічного пріона. Установлено, що у разі нетипової форми - губчастої амілоїдної енцефалопатії ВРХ (ГАЕ ВРХ) патологічний пріон нагромаджується в оливному ядрі довгастого мозку та має інгранейрональний тип депозигування, типова форма губчастоподібної енцефалопатії ВРХ (ГЕ ВРХ) характеризується відкладенням агрегатів патологічного пріона у міжклітинному середовищі дорзального ядра довгастогоо мозку. Установлено, що препарати гепарину та пенгосан полісульфату здатні знижувати рівень фізіологічного пріона у тканинах центральної нервової системи лабораторних тварин. Досліджено механізм взаємодії фізіологічного рекомбінантного пріона та пенгосан полісульфату in vitro. Виявлено, що ця взаємодія є специфічною, високоафінною та зумовлюється взаємодією сульфатних груп пентосан полісульфату з залишками аргініну 148 і 151 поліпептидного ланцюга пріона.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П872.9-911 +
Шифр НБУВ: РА361713

Рубрики:

      
2.

Стадник В.В. 
Сатиричний дискурс публіцистики Наддніпрянської України 1905-1920 рр.: особливості творення і тематичні аспекти: автореф. дис... канд. наук із соц. комунікацій: 27.00.04 / В.В. Стадник ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка, Ін-т журналістики. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Вперше досліджено дискурс української сатиричної публіцистики Наддніпрянської України 1905 - 1920 рр., висвітлено основні напрямки антиукраїнської політики і показано вплив газетно-журнальної сатиричної публіцистики у їх розвінчанні. Висвітлено еволюцію сатиричних жанрів на сторінках українських національно-патріотичних видань. З'ясовано їх витоки і джерела, досліджено методи і прийоми побудови сатиричних текстів, використано у них мовностилістичні засоби. Виділено основні жанрово-тематичні напрями сатиричної публіцистики двох періодів: 1905 - 1917 рр., 1917 -1920 рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч612.3(4УКР)5/6-5 + Ш5(4УКР)53-337 + Ш5(4УКР)6-337 +
Шифр НБУВ: РА365074

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського