Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Петров Д.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія:    
1.

Петров Д.В. 
Мережева система теплового проектування МЕП, багатоваріантних стосовно конструктивно-технологічного виконання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / Д.В. Петров ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 19 с. — укp.

На підставі нових підходів до проектування розроблено мережеву систему теплового проектування мікроелектронних пристроїв, багатоваріантних стосовно конструктивно-технологічного виконання, яка забезпечує ефективне розв'язання актуальних задач теплового проектування, базується на сучасних комп'ютерних технологіях. Наведена система має відкриту розподілену архітектуру, побудовану на базі кросплатформної технології розподілених обчислень CORBA, що забезпечує доступ для великої кількості користувачів до ресурсів системи через локальну мережу та мережу Інтернет, спільний інформаційний простір для всіх користувачів системи, розподілення обчислень в локальній мережі, а також інформаційну інтеграцію з зовнішними САПР.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з844.1-02-5-05
Шифр НБУВ: РА320188 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Петров Д.В. 
Фотометричні властивості поверхонь та частинок з ієрархічною структурою: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.05 / Д.В. Петров ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2005. — 23 с.: рис. — укp.

Досліджено розсіювання світла поверхнями та частинкам з ієрархічною структурою. Наведено теоретичний опис тіньового ефекту на передфрактальних статистично нерівних поверхнях з будь-якою кількістю ієрархічних рівнів структури зі скінченною величиною середньоквадратичного кута нахилу на кожному рівні. Цей підхід узагальнено для випадку ієрархічно побудованих частинок. Розроблено комплекс програм, що дає змогу розв'язувати задачі розсіювання світла передфрактальними поверхнями за методами числового моделювання. Установлено, що для таких поверхонь збільшення середньоквадратичного кута нахилу призводить до посилення тіньового ефекту. Показано, що залежність параметра шорсткості поверхні планет від альбедо взаємопов'язана з багаторазовим розсіянням. Виявлено, що оцінки параметрів шорсткості поверхонь, здійснені з використанням моделі Хапке, є заниженими. Показано, що за умов дво- або більш рівневої структури рельєфу дослідженої поверхні, оцінки, проведені на базі цієї моделі, можуть істотно відрізнятися від реальних значень. Розраховано площу постійного затінення місячної поверхні з урахуванням ієрархічності її побудови та визначено, що повна площа постійно затіненої поверхні поблизу полюсів є значно більшою, ніж для суто кратерного рельєфу. Зроблено висновок, що оцінки постійно затіненої площі місячної поверхні, здійснені з урахуванням лише кратерного рельєфу, значно занижені.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В343.6 в641.8,022 +
Шифр НБУВ: РА335639

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського