Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Петрова Н.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Петрова Н.В. 
Моделювання адсорбції газів на поверхні перехідних металів: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.04 / Н.В. Петрова ; НАН України. Ін-т фізики. — К., 2005. — 23 с.: рис. — укp.

Розроблено алгоритм та здійснено моделювання за методом Монте Карло адсорбції водню на поверхні вольфраму та молібдену. За результатами моделювання підтверджено справедливість концепції внутрішніх і зовнішніх передстанів за умов адсорбції водню на поверхні металів і встановлено роль відштовхувальної латеральної взаємодії у досягненні термодинамічної рівноваги між падаючим і десорбованим потоками. Запропоновано альтернативне пояснення наявності різної залежності коефіцієнта прилипання від ступеня покриття для випадку адсорбції водню на поверхні вольфраму та молібдену. Розроблено алгоритм моделювання адсорбції й упорядкування кисню та CO на поверхні Pt(III) з урахуванням різних типів адсорбційних центрів, латеральної взаємодії та дифузії, що дозволило одержати значення межових покриттів та структруи адсорбованих плівок у відповідності з експериментом. Показано, що латеральна взаємодія між молекулами CO на поверхні Pt(III) може бути представлена як суперпозиція диполь-дипольної та непрямої взаємодії. Створено нову модель реакції окиснення CO, згідно з якою активними стосовно реакції окиснення є атоми кисню, розташовані у hcp адсорбованих центрах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Г583.25 с18 +
Шифр НБУВ: РА339922

Рубрики:

      
2.

Петрова Н.В. 
Удосконалення і розробка прийомів підвищення життєздатності та продуктивності шовковичного шовкопряда на різних етапах розведення: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Н.В. Петрова ; УААН. Ін-т тваринництва. — Х., 2001. — 17 с.: рис. — укp.

Удосконалено існуючі та розроблено нові високоефективні прийоми підвищення життєздатності та продуктивності шовковичного шовкопряда, які використовуються на різних стадіях його онтогенезу, адаптованих до особливостей технології всіх етапів племінного розведення, що повинно забезпечувати максимальний ефект оптимізації племінного матерілу. Вперше запропоновано прийоми оптимізації племінної культури шовкопряда за життєздатністю та продуктивністю, виконання яких забезпечило врахування особливостей технології та обсягів виробництва грени різних категорій (попереднього розмноження, супереліти й еліти). Вивчено можливості використання конкретних прийомів оптимізації племінного матеріалу. Запропоновано нові біостимулятори для племінних вигодівель і розглянуто особливості їх застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П692-20
Шифр НБУВ: РА313842 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Петрова Н.В. 
Формування оборотних коштів промислових підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Н.В. Петрова ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 2007. — 18 с. — укp.

Розкрито суть поняття формування оборотних коштів промислового підприємства як трьохетапного (виділено певні етапи, а саме: залучення, розміщення, оптимізації структури) та двобічного (формування джерел оборотних коштів, або оборотних пасивів, і обсягів вкладення оборотних коштів за законодавчо встановленими напрямами, або оборотних активів) організаційно-економічного процесу. Запропоновано визначення поняття "формування оборотних коштів" як процесу утворення джерел оборотних коштів і генеруємих ними активів, що спрямовується системою відповідних принципів, методів, механізмів, які забезпечуєть надання у розпорядження підприємства оптимальних за обсягом і структурою даних коштів. Визначено, що оборотні кошти лише фінансово, грошово обслуговують кругообіг оборотного капіталу, не змінюють за цього своєї форми, тому відсутнє теоретичне підгрунтя для характеристики їх руху у процесі господарсько-фінансової діяльності підприємства як кругообіг вартості, а стосовно нього має застосовуватись поняття функціонального циклу, протягом якого оборотні кошти перебувають на кожній зі стадій кругообігу оборотного капіаталу. Удосконалено теоретико-методологічні засади визначення потрібного обсягу власних оборотних коштів, що яких запропоновано запровадити їх оптимізацію у загальній сумі оборотних коштів підприємства та визначати оптимальне співвідношення в обертанні цих коштів. Розвинуто методичні підходи стосовно визначення ефективності використання оборотних активів як складової оборотних коштів, оптимізовано склад показників використання оборотних активів промислового підприємства, обгрунтовано відповідні методи їх розрахунку. Запропоновано методичні підходи до оптимізації структури власних оборотних коштів промислового підприємства, згідно з якими необхідно ранжувати методи таких розрахунків з урахуванням багатьох чинників господарсько-фінансового стану підприємства, державної банківсько-фінансової політики, кредитної політики комерційних банків, а також запитів, що складаються під впливом конкретних ситуацій в управлінні та плануванні діяльності підприємства. Обгрунтовано взаємозв'язки та взаємозалежності неплатежів. Розглянуто питання щодо формування оптимальних за обсягом і структурою оборотних коштів промислових підприємств. Визначено фактори їх виникнення та шляхи подолання. Наведено визначення понять оборотних активів і оборотних пасивів, які є складовими категорії оборотних коштів підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-572 +
Шифр НБУВ: РА355670

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського