Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Олійник О.О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Олійник О.О. 
Абстрактно-авторські речення в художньому мовленні: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / О.О. Олійник ; Одес. держ. ун-т ім. І.І.Мечникова. — О., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена виявленню синтаксичного статусу абстрактно-авторських речень в ієрархічній системі предикативних одиниць українського художнього мовлення. Здійснено системний аналіз абстрактно-авторських речень в художньому мовленні з урахуванням їх формально-граматичних, структурно-семантичних та функціонально-стилістичних параметрів. Проаналізовано ряд суттєвих ознак таких речень у зіставленні, з одного боку, з особливостями узуальних (звичайних) речень, з іншого, - з особливостями пареміологічних одиниць. Зроблено висновок про те, що абстрактно-авторські речення становлять особливі синтаксичні структури в українському художньому мовленні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-22

      
2.

Олійник О.О. 
Агрохімічна оцінка застосування продуктів вермикультивування на темно-сірих опідзолених грунтах Західного Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.04 / О.О. Олійник ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2004. — 17 с.: табл. — укp.

Вивчено ефективність застосування продуктів вермикультивування за умов Західного Лісостепу. Визначено коефіцієнти гуміфікації органічних добрив та розраховано баланс гумусу темно-сірих грунтів у разі внесення вермикомпосту. Науково обгрунтовано та запропоновано зазначеному виробництву норму насичення сівозміни вермикомпостом для забезпечення бездефіцитного балансу гумусу. Оцінено ефективність застосування продуктів вермикультивування, їх вплив на фітосанітарний стан та забур'яненість посівів, розвиток та продуктивність сільськогосподарських культур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П040.171(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА329505

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
3.

Олійник О.О. 
Вплив інгібіторів аніонного траспорту і модифікаторів мембрани на постгіпертонічний лізис еритроцитів: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.19 / О.О. Олійник ; НАН України. Ін-т пробл. кріобіології і кріомедицини. — Х., 2004. — 18 с. — укp.

Одержано нові дані про вплив різних аніонів, включених у середовище регідратації, на чутливість еритроцитів до постгіпертонічного лізису еритроцитів (ПГЛ). Встановлено, що у ряду "хлорид - піруват - сульфат - сахароза -цитрат" рівень ПГЛ залежить не від присутності у середовищі регідратації електроліт або неелектроліт, а від здатності аніонів проникати в клітини на етапі відновлення клітинного об'єму. Виявлено влив перерозподілу іонів у клітини на етапі інкубації у гіпертонічних середовищах на підвищення рівня ПГЛ. Вперше показано, що блокування вихідних потоків аніонів хлориду за допомогою інгібітору аніонного транспорту ДІДС і включення у клітини іонів натрію на етапі дегідратації під час обробки клітин нігерицином супроводжується збільшенням рівня ПГЛ. Виявлено, що модифікація мембрани ЙААЛ/ПХМБ усуває чутливість еритроцитів до ПГЛ в сахарозному та цитратному середовищах. Показано, що гіпертонічна обробка не порушує транспортної функції аніонного переносника еритроцитів - білка смуги 3.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*732.241 +
Шифр НБУВ: РА334322

Рубрики:

      
4.

Олійник О.О. 
Розвиток довгострокового банківського кредитування сільськогосподарських підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / О.О. Олійник ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розкрито суть термінів "кредит", "кредитування", "кридитоспроможність". Визначено особливість та призначення довгострокового банківського кредиту. Обгрунтовано систему критеріїв оцінки кредитоспроможності позичальника за умов довгострокового кредитування. З'ясовано фактори розвитку процесу довгострокового кредитування підприємств аграрної сфери виробництва та їх особливості, які обумовлюють створення спеціальних умов кредитування. Здійснено аналіз довгострокових вкладень банків у кредитування сільського господарства України та розглянуто проблеми їх подальшого розвитку. Проаналізовано фінансовий стан сільськогосподарських підприємств і досліджено його взаємозв'язок з обсягами довгострокового кредиту. З використанням нових методичних підходів оцінено рівень забезпечення даних підприємств довгостроковими банківськими кредитами та установлено ступінь впливу основних внутрішніх факторів, що його обумовлюють. Визначено основні напрями покращання факторів, що сприяють розвитку зазначеного кредитування сільськогосподарських підприємств. Запропоновано новий порядок планування довгострокових кредитів. Наведено рекомендації щодо поліпшення процесу банківського кредитування даних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.246 +
Шифр НБУВ: РА336601

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Олійник О.О. 
Управління грошовими потоками хлібопекарських підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.О. Олійник ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретико-методологічні засади, розроблено й апробовано методи та технології оперативного планування грошових потоків на підприємствах з перероблення сільськогосподарської продукції, впровадження яких забезпечить збалансованість грошових потоків і заданий рівень їх платоспроможності. Узагальнено теоретичні засади формування механізму управління грошовими потоками підприємства. Розроблено методи та способи управління грошовими коштами з метою забезпечення стабільного стану фінансових ресурсів підприємств. Охарактеризовано фінансово-економічний стан хлібопекарських підприємств і чистого грошового потоку їх операційної діяльності. Оцінено динаміку вхідних і вихідних грошових потоків цих підприємств, розроблено критерії їх оптимізації. Запропоновано імітаційну модель планування й управління грошовими потоками підприємств, зроблено її оцінювання за критерієм ймовірності недоліку коштів для оплати запланованих платежів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.61-93-21 +
Шифр НБУВ: РА369141

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського