Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Овчаренко С.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Овчаренко С.В. 
Комбіновані пристрої для утилізації тепла і очищення газів, що видаляються від теплогенераторів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.03 / С.В. Овчаренко ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

З метою підвищення теплового ккд та екологічної ефективності існуючих генераторів теплової енергії розроблено й апробовано нові конструкції комбінованих теплообмінників-утилізаторів теплоти. Проведено експериментальні випробування дослідно-промислових теплообмінників. Запропоновано удосконалені методики розрахунку комбінованих теплообмінників-утилізаторів теплової енергії димових газів. Доведено, що нові конструкції обладнання для очистки газу дозволяють очищати газ комплексним способом: одночасно в одному апараті гази очищаються від зважених і газоподібних домішок. Виявлено, що ефективність очистки газів від домішок становить 93 - 99,8 %. Результати наукового дослідження впроваджено на промислових підприємствах і підприємствах комунальної власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З363.3-049 +
Шифр НБУВ: РА370922 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Овчаренко С.В. 
Планування навчально-тренувального процесу футболістів-інвалідів з наслідками дитячого церебрального паралічу в річному циклі підготовки: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / С.В. Овчаренко ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Досліджено проблему удосконалення системи фізичної підготовки спортсменів у паралімпійському спорті. Розроблено й експериментально апробовано моделі річного циклу підготовки футболістів-інвалідів з наслідками ДЦП. Одержано нові дані щодо їх функціональних і рухових можливостей. Вперше запропоновано методику побудови річного циклу підготовки спортсменів-інвалідів з наслідками ДЦП, які займаються футболом. Обгрунтовано кількісні критерії оцінки рівня фізичної підготовленості на основі врахування рухових можливостей футболістів-інвалідів. Виявлено взаємозв'язок показників фізичної підготовленості та змагальної діяльності футболістів з наслідками ДЦП. Розроблено й апробовано модель тренувального процесу підготовки спорстменів-інвалідів, що забезпечує підвищення їх рухових і функціональних можливостей і збереження модельного рівня підготовленості протягом 20 - 30-ти днів основних змагань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.78.157 +
Шифр НБУВ: РА340180

      
3.

Овчаренко С.В. 
Проблема жанру у класичній та некласичній естетиці: Автореф. дис... д-ра філос. наук: 09.00.08 / С.В. Овчаренко ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1999. — 34 с. — укp.

Дисертація є розробкою концепції загальної теорії жанру. Жанр розглядається як форма структуралізації інформації на позараціональних засадах і базовий елемент інораціонального художньо обумовленого мислення. Пропонується типологія і систематика жанрів, яка враховує трансвидові ментальні ознаки жанру у мистецтві і віддзеркалює генезу світоглядних настанов у жанрових перетворених формах мислення. Досліджуються основні закономірності еволюції жанрового мислення і способи функціонування інораціонально структурованої інформації у загальному соціокультурному виявленні. Розглядається співвідношення інораціонального та несвідомого. Аналізуються сучасні гносеологічні процеси в культурі. На основі дослідження інораціональності у функціонуванні культури формулюються деякі настанови неоструктуралістського напрямку в естетиці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю812.271.2

Рубрики:

      
4.

Овчаренко С.В. 
Терапія поєднання форм гіперандрогенії та гіперпролактинемії у жінок під час вагітності: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / С.В. Овчаренко ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2008. — 18 с. — укp.

На підставі комплексного вивчення особливостей перебігу вагітності та пологів у жінок з гіперпролактинемією (ГП) різного генезу з'ясовано певні ланки патогенезу розвитку основних ускладнень гестаційного періоду. Установлено їх частоту та структуру, залежність від тяжкості порушень репродуктивної системи. Виявлено взаємозв'язок між підвищеним рівнем пролактину та розвитком синдрому переривання вагітності у першому триместрі, що зумовлює доцільність продовження вживання достінексу терміном 6 - 8 тижнів, а також достінексу та малих доз десаметазону в жінок з ГП і гіперандрогенією (ГА) змішаного походження. У жінок з ГП, ГА та ГП виявлено високий рівень низького прикріплення і/або передлежання гіллястого хоріона. Визначено терміни та можливості його спрямованої "міграції" залежно від місця переважної локалізації, а також вплив цієї патології на розвиток основних ускладнень вагітності. У вагітних з різними формами ГП, ГА та ГП виявлено доклінічні зміни білковосинтетичної функції плаценти залежно від прогностичних критеріїв гормональних показників за істміко-цервікальної недостатності та можливості їх медикаментозної корекції. З використанням певних методів вивчено функціональний стан системи мати - плацента - плід, що дозволило з'ясувати причини формування плацентарної дисфункції у разі ГП і ГА. Досліджено питання патогенезу розвитку ускладнень перебігу вагітності, невиношування у разі ГА та ГП, діагностування та способів лікування істміко-цервікальної недостатності. Виявлено, що формуванню патогенетично обгрунтованих схем терапії може сприяти подальше вивчення особливостей гормональної функції фетоплацентарного комплексу, повноцінності білковосинтезувальної функції плаценти та її функціональної зрілості, механізмів порушення стану внутрішньоутробного плода.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216-5 +
Шифр НБУВ: РА356911

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського