Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Мельниченко С.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Мельниченко С.В. 
Виділення та характеристика білкових чинників, що зв'язують інсулін в крові людей, хворих на цукровий діабет: автореф. дис... канд. біол. наук: 14.01.14 / С.В. Мельниченко ; Ін-т ендокринології та обміну речовин ім. В.П.Комісаренка АМН України. — К., 2008. — 23 с. — укp.

мРозроблено методичні підходи щодо виділення білкових чинників, здатних зв'язуватись з інсуліном у сироватках крові людей. Встановлено, що використання поетапної афінної хроматографії може бути ефективним для визначення співвідношень білків, які зв'язують інсулін (БЗІ), у крові хворих на цукровий діабет (ЦД), що надає можливість диференційовано обгрунтувати механізми виникнення окремих випадків інсулінорезистентності. З'ясовано, що у процесі фракціонування сироваток крові здорових людей і хворих на ЦД методом поетапної афінної хроматографії виявляють аналогічні фракії БЗІ, які відрізняються кількісним вмістом білка. Доведено, що до складу інсулінзв'язувальних білків, крім антитіл до інсуліну, входять також білки неімуноглобулінової природи. Виявлено, що в однакових об'ємах сироваток крові хворих на ЦД і донорів міститься різна кількість усіх БЗІ й білків імуноглобулінової природи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р415.160.23-3 +
Шифр НБУВ: РА357607

Рубрики:

      
2.

Мельниченко С.В. 
Інформаційні технології в управлінні суб'єктами туристичної діяльності: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.04 / С.В. Мельниченко ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2008. — 46 с. — укp.

Розкрито теоретико-методологічні засади та практичний інструментарій застосування інформаційних технологій у туристичному бізнесі. Уточнено термінологічний інструментарій у даній сфері з урахуванням галузевої специфіки. Розроблено практичні рекомендації щодо здійснення реструктуризації управління туристичними підприємствами шляхом автоматизації та модифікації організаційних структур управління підприємствами. Визначено нові можливості систем менеджменту, зумовлені інтенсивним розвитком інформаційних технологій. Обгрунтовано створення комплексної системи автоматизації даного управління. Розроблено засадничі положення щодо моделювання процесу управління якістю туристичних послуг у контексті застосування інформаційних технологій. Визначено методичні та методологічні підходи до оцінювання ефективності використання зазначених технологій у менеджменті суб'єктів туристичної діяльності та розвитку туризму в цілому. Запропоновано та введено до наукового обігу дефініцію "віртуальна туристична фірма". Обгрунтовано концептуальні підходи до формування цільових програм розвитку інормаційних технологій у туризмі. Запропоновано методичні засади розробки стратегій у даній сфері суб'єктами туристичної діяльності та визначено основні напрями розвитку віртуальних туристичних фірм як результату комплексного застосування інформаційних технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.358-210.302 +
Шифр НБУВ: РА359995

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського