Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Марченко В.Л.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Марченко В.Л. 
Експериментальне обгрунтування ефективного використання кормів власного виробництва, збагачених БВК "Мультигейн", у годівлі свиней: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / В.Л. Марченко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Вивчено енергетичну, протеїнову, амінокислотну поживність та вміст мінеральних речовин і вітамінів у комбікормах, виготовлених на основі кормів власного виробництва та білково-вітамінного концентрату (БВК) "Мультигейну". Досліджено інтенсивність росту та витрати корму на одиницю приросту під час вирощування та відгодівлі свиней. Визначено перетравність поживних речовин раціону, баланс азоту, кальцію та фосфору в молодняку свиней на відгодівлі. Визначено окремі гематологічні показники. Встановлено фізико-морфологічні якості свинини, динаміку живої маси поросних і підсисних свиноматок, їх відтворювальні якості, показники збереження та росту поросят до 2-місячного віку. Доведено економічну ефективність використання БВК "Мультигейн" у годівлі свиноматок і молодняку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-45
Шифр НБУВ: РА320231 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Марченко В.Л. 
Наукові основи технології пластичного деформування осесиметричних деталей з обертанням інструмента: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.03.05 / В.Л. Марченко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2003. — 36 с.: рис. — укp.

На підставі аналізу відомого обладнання та оснастки, теоретичних і експериментальних досліджень розроблено нові принципи створення устаткування та інструмента для штампування з крученням, конструктивне втілення яких дає змогу зменшити зусилля деформування вісесиметричних деталей та енерговитрати. З використанням результатів дослідження кінематичних і силових умов роботи обладнання та оснастки розроблено теоретичну базу для визначення основних її параметрів. Розроблено нову математичну модель контактної взаємодії інструмента і заготовки та алгоритми її реалізації, які дають змогу усунути можливість жорсткого зміщення чи розходження ітераційного процесу внаслідок вичерпання несучої можливості заготовки та врахувати вплив співвідношення швидкостей складного відносного руху на величину сил тертя, що найбільше задовольняє умови деформування з обертанням інструмента. Здійснено аналіз впливу характеру розподілу тангенційних сил тертя за поверхнею заготовки та його зміни в часі на напружено-деформований стан, що відкрило нові можливості керування процесом деформування і, як наслідок, дало змогу підвищити якість заповнення порожнини штампу у разі зниження силових параметрів деформування. Одержано аналітичне представлення епюри контактних тисків під час штампування тонкостінних конічних деталей, використання якого дає змогу визначити параметр кручення, що забезпечує задану точність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К623.36
Шифр НБУВ: РА326499

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського