Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Кравець О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Кравець О.В. 
Економічна ефективність садівництва та оптимізація породно-сортового складу плодових насаджень (на матеріалах господарств південних областей України та Автономної Республіки Крим): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.В. Кравець ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2001. — 21 с. — укp.

Запропоновано методику обгрунтування оптимальної структури плодових насаджень за допомогою методів лінійного програмування у великих і малих господарствах з різною виробничою спеціалізацією садівництва. Залежно від цільового призначення продукції та напрямків виробничої спеціалізації садівництва використано групи садівницьких підприємств: господарства, розташовані у зонах великих міст і промислових центрів (приміських зонах); господарства, розташовані в зонах плодопереробних підприємств; господарства з комбінованим використанням садівницької продукції. Зазначено, що впровадження у виробництво результатів досліджень надає можливість більш раціонально використовувати виробничі та трудові ресурси протягом року, рівномірно розподіляти надходження продукції на реалізацію, а також сприяє високо-прибутковому веденню галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)325.154-07 + У9(4Укр-6Кри)325.154-07
Шифр НБУВ: РА316535 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Кравець О.В. 
Клініко-епідеміологічні особливості мікроспорії дітей у сучасних умовах та розробка нових методів терапії: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / О.В. Кравець ; АМН України. Ін-т дерматології та венерології. — Х., 2002. — 19 с. — укp.

Проведено епідеміологічний аналіз захворюваності на мікроспорію, обумовленої M. canis, на території Донецька, що дозволило знайти закономірність сезонних коливань захворюваності та джерела її поширення. У 30,4 % хворих виявлено атипічні (нагнійну, інфільтративну, ексудативну та ін.) клінічні форми мікроспорії, оцінено значення їх своєчасної діагностики в епідеміології мікозу. Вперше виявлено культурально-морфологічні особливості M. canis за умов росту на різних живильних середовищах для діагностики дерматофіта. Під час комплексного клініко-мікробіологічного обстеження хворих виявлено моноінфекцію M. canis в 65 %, змішану - у 35 %. Встановлено нові аспекти взаємодії грибкових асоціацій у разі мікроспорії волосистої частини голови та гладкої шкіри. Показано фунгістатичну дію низькоінтенсивного лазерного випромінювання на ріст культур M. canis. Встановлено вірогідне підвищення IgE в крові хворих на мікроспорію, а також пригнічення експресії мононуклеарами крові маркерів зрілих Т-лімфоцитів, Т-хелперів-індукторів, зниження відношення CD-4/CD-8, що відображає пригнічення протимікотичного клітинного імунітету. Розроблено комплексний метод лікування хворих на мікроспорію з використанням черезшкірного лазерного опромінювання крові та лазерного опромінювання осередків ураження шкіри та запропоновано диференційний підхід до лікування хворих на різні форми мікроспорії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.601.121.2-3
Шифр НБУВ: РА321216

      
3.

Кравець О.В. 
Морфологічні та реадаптаційні зміни в підшлунковій залозі під впливом солей важких металів (анатомо-експериментальне дослідження): автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.01 / О.В. Кравець ; Харк. нац. мед. ун-т. — Х., 2009. — 22 с. — укp.

Вивчено особливості структурної перебудови та змін хімічного складу тканини підшлункової залози за умов дії різних комбінацій солей важких металів у тварин у підгострому експерименті, пошуку шляхів корекції виявлення змін. Проаналізовано, що структурні зміни вивчені за допомогою органометричних вимірів маси, об'єму підшлункової залози, світлової мікроскопії з методами морфометрії, електронної мікроскопії, хімічного аналізу та статистичної обробки даних. Встановлено, що комбінації досліджених солей важких металів призводять до стуктурно-морфологічної перебудови тканини підшлункової залози у вигляді порушення мікроциркуляції, атрофії екзокринних клітин, розростанння сполучної тканини та накопичення важких металів у тканинах органа. Встановлено, що ступінь і виразність перетворень залежать від комбінації солей та терміну їх споживання. Обгрунтовано, що після припинення впливу металів будова органа повністю не відновлюється. Зазначено, що застосування метаболічного препарату глутаргін дозволяє покращити відновні процеси у підшлунковій залозі тварин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.6-29 + Е60*734.27-641 +
Шифр НБУВ: РА367570

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського