Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Костюк О.Г.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Костюк О.Г. 
Морфофункціональні особливості підшлункової залози та нирок при набряковій формі гострого панкреатиту (експериментальне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.01 / О.Г. Костюк ; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. — Вінниця, 2005. — 20 с. — укp.

Уперше за результатами моделювання рецидивного гострого панкреатиту (ГП) встановлено, що наслідком першого ініціювання набрякової форми ГП є розширення міжчасточкових прошарків сполучної тканини, а після другого та третього відбувається прогресування панкреосклерозу, що супроводжується явищами атрофії ацинусів і наявністю лімфоїдно-макрофагальних інфільтратів. Уперше в підшлунковій залозі (ПЗ) і єдиній нирці за набрякової форми ГП виявлено структурні зміни, які за умов консервативної терапії характеризуються появою непоширених вогнищ склерозу у стромі залози. Більш значний розвиток елементів сполучної тканини у стромі залози, ніж у тканинах нирки, встановлено через 6 місяців від початку експерименту. Завдяки застосуванню сорбенту "Силлард-П" у комплексній консервативній терапії набрякової форми ГП у тварин з єдиною ниркою досягнуто зменшення ендогенної інтоксикації, нормалізацію біохімічних показників крові та зменшення розвитку елементів сполучної тканини в стромі і тканинах нирки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р413.601.1-2 + Р414-2 +
Шифр НБУВ: РА338611

Рубрики:

      
2.

Костюк О.Г. 
Підвищення стійкості різального інструмента за рахунок комбінованої модифікації поверхневого шару та нанесення покриття: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.03.01 / О.Г. Костюк ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено дослідженню та розробці комбінованої лазерно-плазмово-іонної технології обробки різального інструмента (РІ) на базі лазерної модифікації поверхневого шару РІ, нанесення плазмово-іонного покриття з наступною його обробкою лазерним методом у єдиному технологічному процесі. Розроблено теоретичну модель теплового та напруженого станів різального інструмента з покриттям і зміцненим шаром. Створено експериментальну установку, проведено експериментальну перевірку можливості реалізацї комбінованої технології та експериментальне дослідження стійкості РІ. Наведено методику прогнозування якісних характеристик РІ (мікротвердості, шорсткості, зносостійкості, адгезійної міцності) залежно від технологічних параметрів установки. Створено методику розрахунку продуктивності технологічних процесів нанесення покриттів, світлопроменевої та комбінованої обробки. Розроблено та впроваджено технологічний процес комбінованої лазерно-плазмово-іонної обробки. Вперше встановлено залежність впливу технологічних параметрів установок на якісні характеристики РІ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К63-14 + К722.536.016
Шифр НБУВ: РА313037 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського