Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Кононенко В.П.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Кононенко В.П. 
Звичаєва природа прецедентного характеру рішень Європейського суду з прав людини: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / В.П. Кононенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 19 с. — укp.

Розглянуто особливості діяльності міжнародних судів. Комплексно проналізовано практику Міжнародного Суду ОН, Суду ЄС, Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ). Розкрито специфічність тлумачення Європейської конвенції про захист прав людини та засадничих свобод 1950 р. ЄСПЛ. Розглянуто процес формування міжнародного звичаю вважати рішення цього Суду прецедентами та застосовувати їх у цій якості. Зроблено висновок, що практика ЄСПЛ є джерелом тлумачення Конвенції 1950 р., а рішення Суду - прецедентами її тлумачення, і суди України повинні застосовувати практику ЄСПЛ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х91-383 + Х915.232.44-383 +
Шифр НБУВ: РА363563

Рубрики:

      
2.

Кононенко В.П. 
Суспільно-політичні уявлення та ідеї козацьких інтелектуалів Гетьманщини (кінець 80-х років ХVII - кінець 60-х років XVIII ст.): автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / В.П. Кононенко ; НАН України, Ін-т історії України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено суспільно-політичні уявлення й ідеї козацьких інтелектуалів з кінця 1680-х рр. до кінця 1760-х рр. Проаналізовано протистояння між шляхетськими й абсолютистськими уявленнями й ідеями у Центральній Європі, що визначало поведінку еліт макрорегіону. З'ясовано, що козацькі інтелектуали створили "схему" історії своєї Батьківщини, що базується на обгрунтуванні витоків і розвитку "малоросійських вольностей" з часів існування Русі, Великого князівства Литовського та Речі Посполитої до періоду до кінця XVII ст. - середини XVIII ст. Проаналізовано проекти Глухівської ради, твори світських інтелектуалів, накази депутатів до Законодавчої комісії та їх роботу у ній. Зроблено висновок, що козацькими інтелектуалами були обгрунтовані уявлення про Гетьманщину як фактично окрему державу у межах Російської імперії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)46-7 + Ф1(4УКР)46 +
Шифр НБУВ: РА370809 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського