Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Козачук О.М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Козачук О.М. 
Застосування дротяних стентів, що саморозширюються, при пухлинному враженні стравоходу: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / О.М. Козачук ; Нац. ін-т раку. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Досліджено проблему покращання результатів лікування хворих на ускладнені пухлинні враження стравоходу шляхом використання внурішньостравохідних дротяних стентів, що саморозширюються. Розроблено показання та протипоказанря до їх використання. Вирішено проблему стосовно ускладнень стентування та можливості проведення спеціального лікування хворих, яким встановлені стравохідні стенти. За результатами проведеного дослідження встановлено, що абсолютних показань до застосування внутрішньостравохідних стентів немає, до відносних протипоказань належать термальний стан пацієнтів і локалізація пухлин у шийному відділі стравоходу та кардіальному відділі шлунка. Застосування зазначених стентів у хворих на рак стравоходу та рак шлунка з поширенням на стравохід з дисфагією сприяє зменшенню ступеня дисфагії у середньому з 3,1 до 1,2, покращує якість життя пацієнтів. Визначено тенденцію до збільшення середньої тривалості життя з 34-х днів до 94-х. Використання стентів у хворих з непроможністю стравохідних анастомозів після радикальних операцій зменшує детальність від цього ускладнення з 71,4 % (за хірургічного лікування), або з 47,3 % (за умов консервативного лікувння) до 13,3 %. У разі рубцевих звужень анстомозів досягається відновлення прохідності за стравоходом. За умов екстратравохідних пухлин, ускладнених дисфагією та стравохідною норицею симптоматичний ефект (відновлення прохідності їжі, геметизації свищів) досягається у 95,6 % пацієнтів. Відзначено, що стентування не є протипоказанням до проведення хіміопроменевої терапії, воно створює більш безпечні умови для подальшого застосування променевої та хіміотерапії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.433.1-5 +
Шифр НБУВ: РА366348

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського