Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Зінченко С.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Зінченко С.В. 
Візантійсько-балканські впливи на розвиток інтролігаторства в монастирях та церквах Київської метрополії XIV - XVII ст.: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.06 / С.В. Зінченко ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено узагальнювальне історико-кодикологічне дослідження особливостей конструкції та декоративного оздоблення візантійських оправ Сучавської митрополії та Львівської і Перемишльської єпархій Київської митрополії XIV - XVII ст. Виявлено та досліджено масив оправ, виконаних за візантійською технікою оправлення, що зберігаються у книгозбірнях України, а саме: Національному музеї у Львові, Львівській науковій бібліотеці ім. В.Стефаника НАН України, Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. І.Франка, Національній бібліотеці України ім. В.І.Вернадського та Національній бібліотеці у Варшаві. Визначено основні методичні принципи описування та специфічні особливості конструкції оправ цього періоду. З'ясовано візантійсько-балканські впливи на розвиток інтролігаторства у монастирях і церквах Київської митрополії XIV - XVII ст., а також зміни в їх конструкції, що відбулися під впливом європейської традиції оправлення кодексів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч611.52 + Э372.27-34-021.7 + Т223.3-2 +
Шифр НБУВ: РА351796

Рубрики:

      
2.

Зінченко С.В. 
Історія ступенів порівняння в українській мові: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.01 / С.В. Зінченко ; НАН України. Ін-т укр. мови. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Проведено комплексний аналіз становлення й розвитку засобів творення ступенів порівняння в українській мові, формування вчення про українську градуацію. Досліджено категорію ступенів порівняння в діахронії: розкрито шляхи становлення засобів творення ступенів порівняння протягом історичного періоду розвитку української градуації. Розглянуто специфіку суплетивного ступенювання української мови в діахронному й синхронному аспектах. Визначено особливості творення компаративів і суперлативів у говорах української мови. Висвітлено історію вчення про ступені порівняння в українській лінгвістиці XVI - ХХ ст., з'ясовано шляхи становлення нормативних засобів деривації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-022
Шифр НБУВ: РА309177 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія: Будівництво   
3.

Зінченко С.В. 
Міцність та деформативність конструкцій із цементно-зольного керамзитобетону: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / С.В. Зінченко ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2010. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано можливість використання відходів промисловості, а саме золи ТЕС і відсіву карбонатних порід, у конструкційних легких бетонах. Встановлено закономірності впливу чинників складу на характеристики міцності та деформативності керамзитобетону на карбонатному піску та цементно-зольному в'яжучому у разі короткочасної та тривалої дії навантаження. Визначено характеристики зчеплення керамзитобетону на карбонатному піску та цементно-зольному в'яжучому з напруженою арматурою періодичного профілю. Обгрунтовано дані міцності, деформативності, тріщиностійкості залізобетонних балок за короткочасної та довготривалої дії навантаження та зразків попередньо напружених плит перекриття з керамзитобетону на цементно-зольному в'яжучому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н331.652
Шифр НБУВ: РА374426 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Зінченко С.В. 
Підготовка майбутніх дизайнерів у вищих навчальних закладах до викладацької діяльності: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.04 / С.В. Зінченко ; Ін-т пед. освіти і освіти доросл. АПН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено історичні, професійні, мистецькі, психолого-педагогічні основи підготовки майбутніх дизайнерів у ВНЗ до викладацької діяльності. Проаналізовано історичний досвід даної підготовки. Розглянуто психолого-педагогічну підготовку майбутніх дизайнерів до викладацької діяльності як проблему сучасної професійної освіти. Розроблено модель зазначеної підготовки у системі вищої професійної освіти, програми дисциплін психолого-педагогічного циклу та медичні рекомендації щодо організації та проведення педагогічної практики для студентів-дизайнерів ВНЗ. Проаналізовано стан готовності майбутніх дизайнерів до викладацької діяльності. Запропоновано методику формувального експерименту стосовно їх підготовки у ВНЗ до даної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж182р(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА362085

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського