Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Заболотна Т.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Заболотна Т.В. 
Епістолярна спадщина В.Винниченка: адресування і стиль: Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.01.01 / Т.В. Заболотна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 17 с. — укp.

Проаналізовано приватну кореспонденцію В.Винниченка у контексті епістолярної літературної критики. Розкрито роль його листування у літературному процесі першої половини XX ст. Розглянуто теоретичні аспекти дослідження епістолярної спадщини митця. На матеріалі приватної кореспонденції В.Винниченка, Олександра Олеся, Лесі Українки, Є.Чикаленка та М.Горького вивчено їх погляди щодо ролі та завдань літературної критики, охарактеризовано особливості функціонування епістолярних літературно-критичних оцінок та їх вплив на тогочасний літературний процес. Досліджено епістолярну публіцистику В.Винниченка та відкриті листи письменника. Висвітлено історію написання та публікації відкритих листів. Здійснено ретельний аналіз епістолярію В.Винниченка як першоелементів творчого процесу, на підставі якого запропоновано ряд істотних доповнень у вивченні творчої історії романів письменника.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш5(4УКР)6-4 Винниченко, В.К. 13 +
Шифр НБУВ: РА341120

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Заболотна Т.В. 
Повсякденне життя населення Києва в роки нацистської окупації 1941 - 1943 рр.: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Т.В. Заболотна ; Ін-т історії України НАН України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

З використанням широкої джерельної бази вивчено структуру повсякденного життя мешканців окупованого Києва, а саме: харчування, одяг, житло, охорону здоров'я та проаналізовано потреби городян у соціокультурній сфері. Визначено роль міської управи у вирішенні щоденних проблем киян. З'ясовано, що окупація поглибила ці проблеми та мешканці Києва були змушені самотужки виходити зі складних ситуацій. Відзначено, що політика окупантів у сфері використання місцевих ресурсів спрямовувалася у першу чергу на обслуговування потреб німців. Розглянуто діяльність закладів торгівлі та громадського харчування, медичних, освітніх установ і закладів культури у напрямку задоволення повсякденних запитів городян.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР-2К)622.8 +
Шифр НБУВ: РА361924

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського