Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Дубініна В.Г.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Дубініна В.Г. 
Диференційований підхід до лікування безпліддя у хворих з полікістозом яєчників: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / В.Г. Дубініна ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Висвітлено збільшення ефективності лікування беплідності у жінок з кломіфенрезистентною формою синдрому полікістозних яєчників. За результатами порівняльного аналізу на ретроспективному етапі дослідження визначено критерії диференційованого добору хворих для ендохірургічного та консервативного методів індукції овуляції. Розроблено методику диференційованого застосування ендохірургічного та консервативного методів з використанням вищезазначених критеріїв лікування кломіфенрезистентних хворих з полікістозом яєчників, яка сприяє підвищенню частоти відновлення овуляторних циклів і заплідненню після оперативного лікування на 10,9 % та 11,4 %. Встановлено, що після консервативної індукції овуляції вагітність настає на 8,6 % частіше на відміну від рандомізованого підходу до дослідженого методу лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.715.2-5 + Р712.54-5
Шифр НБУВ: РА316474 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Дубініна В.Г. 
Прогнозування та рання діагностика пухлинних захворювань ендометрія: автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.01 / В.Г. Дубініна ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2007. — 35 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності індивідуальної профілактики та прогнозування виникнення пухлинних захворювань ендометрію в жінок зі спадковою детермінацією та хворих з верифікованою патологією ендометрію. Сформовано теоретичну базу для впровадження молекулярно-генетичних методів як базу моделі загальної системи ранньої діагностики та профілактики онкозахворювань. Виявлено порушення на генетичному, хромосомному, тканинному та системному рівнях, що дозволило розглядати пухлинні захворювання ендометрію як дизрегуляційну патологію. Запропоновано доклінічні діагностичні критерії їх розвитку (фрагінальні сайти, мікросателітну нестабільність, індекс пухлинної реактивності, активність тканинної NO-синтази, стан рецепторного апарату ендометрію), що поглиблюють уявлення про механізми канцерогенезу та можуть використовуватися в спеціалізованих клінічних закладах. Єдиною можливістю індивідуального прогрозування виникнення та розвитку пухлинних захворювань ендометрію є розробка та впровадження ДНК-біочипа.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.714.1-4 +
Шифр НБУВ: РА354083

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського