Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Добровольський О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Добровольський О.В. 
Банківська діяльність та її ефективність в умовах ринкової трансформації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.В. Добровольський ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Проаналізовано сутність, функціональне призначення банків у ринковій системі господарювання, особливості розвитку банківської діяльності в перехідній економіці. На підставі аналітичного оцінювання ефективності комерційних банків визначено перспективні напрями розвитку їх діяльності, вивчено процеси впливу даних банків на ринкову трансформацію економіки. Обгрунтовано необхідність та шляхи розширення сфери банківських послуг і диверсифікації банківської діяльності на основі інформаційних технологій. Визначено перспективні напрями імплементації банківських технологій в інші сфери діяльності, зокрема, на товарний ринок. Встановлено методи ефективного управління доходами та витратами комерційного банку, визначено складові системи менеджменту персоналу банківських установ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34-07
Шифр НБУВ: РА318541 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Добровольський О.В. 
Направлений рух вихорів і ефект Холла у надпровідниках з періодичним потенціалом пінінгу: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.22 / О.В. Добровольський ; Фіз.-техн. ін-т низ. температур ім. Б.І.Вєркіна НАН України. — Х., 2009. — 16 с. — укp.

Досліджено вплив точкових дефектів і змінного струму на нелінійну двовимірну (2D) динаміку вихорів у надпровідниках у змішаному стані та пов'язані з нею резистивні відгуки. З використанням методу Фоккера - Планка для (2D) динаміки невзаємодіючих вихорів у періодичному потенціалі пінінгу за наявності точкових дефектів одержано та проаналізовано залежні від струму та кута точні вирази для подовжнього та поперечного анізотропних нелінійних магнітоопорів. Проведено графічний аналіз резистивних відгуків у звичайних струм-кутових координатах та за схемою струму, що обертається. Показано, що пінінг не впливає на холлівську провідність, холлівський опір може змінити свій знак у певному інтервалі струмів і кутів завдяки конкуренції ізотропних і анізотропних центрів пінінгу. Розв'язано точно у термінах матричних ланцюгових дробів рівняння Ланжевена для 2D нелінійного гайдінга вихорів у косінусоідальному нахиленому потенціалі пінінгу за наявності змінного довільного за амплітудою та частотою струму та певного значення константи Холла. Проаналізовано вплив змінного струму певної амплітули та частоти на ензхори магнітоопорів. Розглянуто залежність загального виду вольт-амперних характеристик, кількості та розташування на ній "сходинок Шапіро" від величини густини та частоти змінного струму. Досліджено вплив ефекту Холла на нелінійне поглинання потужності вихорами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В368.31,022 +
Шифр НБУВ: РА363834

Рубрики:

      
3.

Добровольський О.В. 
Направлений рух вихорів і ефект Холла у надпровідниках з періодичним потенціалом пінінгу: автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.22 / О.В. Добровольський ; Фіз.-техн. ін-т низ. температур ім. Б.І.Вєркіна НАН України. — Х., 2009. — 16 с. — укp.

Досліджено вплив точкових дефектів і змінного струму на нелінійну двовимірну (2D) динаміку вихорів у надпровідниках у змішаному стані та пов'язані з нею резистивні відгуки. З використанням методу Фоккера - Планка для (2D) динаміки невзаємодіючих вихорів у періодичному потенціалі пінінгу за наявності точкових дефектів одержано та проаналізовано залежні від струму та кута точні вирази для подовжнього та поперечного анізотропних нелінійних магнітоопорів. Проведено графічний аналіз резистивних відгуків у звичайних струм-кутових координатах та за схемою струму, що обертається. Показано, що пінінг не впливає на холлівську провідність, холлівський опір може змінити свій знак у певному інтервалі струмів і кутів завдяки конкуренції ізотропних і анізотропних центрів пінінгу. Розв'язано точно у термінах матричних ланцюгових дробів рівняння Ланжевена для 2D нелінійного гайдінга вихорів у косинусоідальному нахиленому потенціалі пінінгу за наявності змінного довільного за амплітудою та частотою струму та певного значення константи Холла. Проаналізовано вплив змінного струму певної амплітули та частоти на ензхори магнітоопорів. Розглянуто залежність загального виду вольтамперних характеристик, кількості та розташування на ній "сходинок Шапіро" від величини густини та частоти змінного струму. Досліджено вплив ефекту Холла на нелінійне поглинання потужності вихорами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В368.31,022 +
Шифр НБУВ: РА363834

Рубрики:

      
4.

Добровольський О.В. 
Функціональна діагностика, клініка та лікування парафункцій жувальних м'язів: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.22 / О.В. Добровольський ; Укр. мед. стоматол. акад. — Полтава, 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено поширеність парафункціональних порушень у організмі людей віком 16 - 30 років, на підставі чого створено можливість виділити так звану "групу ризику" із перспективною функціональної та психоемоціональної профілактики. Вперше визначено ступінь функціональних порушень у жувальних м'язах за умов парафункцій. Встановлено зв'язок парафункцій із станом центральної нервової системи та характером оклюзійних взаємовідношень у зубощелепній системі. Проведено систематизацію клінічних ознак та визначено показання щодо вибору оптимального комплексного лікування парафункцій. Розроблено конструкцію оклюзійної шини з метою лікування бруксизму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р661.3
Шифр НБУВ: РА309694 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського