Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Дичка І.А.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 1

      
1.

Дичка І.А. 
Методи і засоби для реалізації зберігання, обробки та вводу графічнокодованої інформації: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.13 / І.А. Дичка ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2004. — 36 с.: рис., табл. — укp.

Розвинуто теоретичні засади перетворення, зберігання та обробки інформації, поданої у вигляді багатокольорових графічних кодів. Запропоновано узагальнення теорії графічного кодування як технології зберігання інформації з метою її подальшого вводу в обчислювальну систему. Розроблено методи зберігання алфавітно-цифрової інформації у вигляді багатокольорових графічних кодів - лінійних, стекових, матричних - з високими показниками інформаційної щільності, а також методи надійного зберігання інформації у вигляді двомірних багатокольорових графічних кодів великої ємності, які грунтуються на побудові графічнокодових знаків, що мають властивість виправляти помилки, та застосуванні для послідовності графічнокодових знаків многозначних коректувальних кодів, здатних виправляти багаторазові спотворення двох видів - помилок і стирань. Запропоновано узагальнення методу ущільнення алфавітно-цифрової інформації у разі її зберігання у вигляді двомірних багатокольорових графічних кодів. Цей метод забезпечує зберігання на обмеженій площі носія у графічнокодованому вигляді великих обсягів інформації. Розроблено організацію та архітектуру спеціалізованої обчислювальної системи та проблемно-орієнтованого процесора для обробки графічнокодованих зображень у реальному часі, які грунтуються на виконанні операцій у полях Галуа.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.632-015.0 +
Шифр НБУВ: РА330426

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського