Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (56)Книжкові видання та компакт-диски (44)
Пошуковий запит: (<.>A=Дехтяренко$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
Категорія: Біологічні науки   
1.

Дехтяренко 
Особливості відбору пробіотичних культур роду Lactobacillus для створення препаратів і продуктів різного призначення: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.20 / Наталія Віталіївна Дехтяренко ; Національний ун-т біоресурсів і природокористування України. — Київ, 2009. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е422.265*723 + Е40*871 + Р281.794
Шифр НБУВ: РА369022

Рубрики:

      
2.

Дехтяренко О.К. 
Розробка і дослідження методів побудови неповнозв'язних асоціативних нейронних мереж: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.23 / О.К. Дехтяренко ; НАН України. Ін-т пробл. мат. машин і систем. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено методи побудови асоціативної пам'яті на базі неповнозв'язних нейронних мереж Хопфілда. Розглянуто методи навчання, які максимізують асоціативні якості мереж за умови певних архітектурних обмежень. Запропоновано вдосконалення псевдоінверсного методу навчання мереж з заданою архітектурою, що дозволило позбутися нестабільності обчислень і підвищити ємність пам'яті. Одержано теоретичні оцінки атракторних якостей і характеристик вагових матриць для неповнозв'язних мереж. Запропоновано метод побудови мереж з адаптивною архітектурою, що залежить від даних, які зберігаються у мережі. Виявлено та піддано теоретичному й експериментальному аналізу явище фазового переходу в асоціативний стан для мереж з адаптивною архітектурою. Запропоновано новий спосіб побудови асоціативної нейронної мережі з архітектурою "тісного світу", який покращив асоціативні якості мережі за збереження відомих переваг цієї моделі. Створено алгоритмічне та програмне забезпечення, що реалізує розроблені методи побудови неповнозв'язаних асоціативних нейронних мереж. Ефективність розроблених моделей продемонстровано на прикладі задачі розпізнавання хімічних образів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З810.22 +
Шифр НБУВ: РА345881

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського