Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Бондаренко Г.П.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Бондаренко Г.П. 
Застосування імуногенетичного та генетико-статистичного методів при прогнозуванні молочної продуктивності корів: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Г.П. Бондаренко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Визначено загальну реактивність первісток і корів з другою лактацією п'яти порід (червоної степової голштинської, української червоно-рябої, голштинської та англерської голштинізованої). Установлено взаємозв'язок реактивності як критерій типізації тварин та імуногенетичного маркеру продуктивності. Проведено порівняльну оцінку різних методів лінійної та нелінійної регресії (прямолінійні, параболічні, гіперболічні, експоненційні, логарифмічні, ступеневі та показникові функції) з метою їх використання у процесі побудови регресійних моделей прогнозування продуктивності за 305 днів лактації. У процесі розробки селекційних індексів поєднано в єдиному інтегральному показникові індекс спаду енергії росту у допродуктивний період, індекс реактивності та дані за початкові проміжки лактації для визначення перспективної продуктивності первісток.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П60-334.34 +
Шифр НБУВ: РА32665

Рубрики:

      
2.

Бондаренко Г.П. 
Методика навчання студентів економічних спеціальностей української наукової термінології в умовах східного регіону України: автореф. дис... канд. пед. наук: 13.00.02 / Г.П. Бондаренко ; Ін-т педагогіки АПН України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу психолінгвістичних, лінгводидактичних джерел і практики навчання у вищій школі теоретично обгрунтовано та розроблено методику збагачення активного словникового запасу студентів економічних спеціальностей фаховими термінами. Визначено критерії добору змісту навчального матеріалу з урахуванням комунікативних потреб фаху та специфіки мовленнєвого середовища Сходу України. Розроблено систему вправ, що грунтується на вченні про етапність засвоєння лексичної одиниці. Виокремлено види робіт, що максимально нейтралізують інтерферентний вплив російської мови на процес засвоєння державної. Укладено російсько-український контрастивний словник-мінімум економічної термінології. Виявлено методи та прийоми, що є доцільними для навчання російськомовних студентів-економістів українських наукових термінологічних одиниць фаху за умов близькоспорідненої двомовності східного регіону України. Вихначено критерії, показники, охарактеризовано рівні сформованості у них термінологічної компетенції та грамотності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш141.4-913.34 +
Шифр НБУВ: РА355147
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського