Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Бойко М.М.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Бойко М.М. 
Вдосконалення технологічного режиму обпалу залізорудних обкотишів з метою підвищення їх якості та зниження енерговитрат: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.16.02 / М.М. Бойко ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено властивості розплаву, що утворюється у процесі обпалу обкотишів. Установлено вплив на міцність обкотишів магнезійного та глиноземного модулів. Удосконалено динамічну математичну модель шарового обпалу залізорудних обкотишів на конвеєрній машині, яка базується на описі реальних фізико-хімічних і теплових механізмів, залучених в процес обпалу обкотишів. На підставі результатів проведених досліджень обгрунтовано межову витрату твердого палива в шихту для виробництва залізорудних обкотишів, що забезпечує збереження температурного режиму для досягнення необхідної міцності за рахунок створення умов щодо регенерації теплоти, яка не повинна перевищувати 1 % (за вуглецем). Установлено, що у разі витрати до 0,5 % (за вуглецем) досягається вирівнювання кінцевої міцності обкотишів за висотою шару. Розроблено тренажер, який дозволяє проводити комплексний розрахунок параметрів процесу обпалу обкотишів на конвеєрній машині.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: К301.31 +
Шифр НБУВ: РА362796

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Бойко М.М. 
Перетворення оксиду азоту в тканинах щурів за умов гіпоксії та дії дипептиду карнозину: Автореф. дис. канд. біол. наук: 03.00.04 / М.М. Бойко ; УААН. Ін-т біології тварин. — Л., 2002. — 18 с.: рис. — укp.

Експериментально доведено наявність процесу зв'язування дипептиду карнозину з молекулою гемоглобіну. З'ясовано, що у процесі такої взаємодії розщеплення карнозину не відбувається. Зроблено висновок, що потенційними ділянками зв'язування дипептиду з молекулою гемоглобіну можуть бути гем і білковий компонент цього гемопротеїну.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*669-642 + Р252.725 +
Шифр НБУВ: РА321232

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського