Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Богданова Н.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Богданова Н.В. 
Метод та способи підвищення ефективності управління телекомунікаційними мережами: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.02 / Н.В. Богданова ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2008. — 18 с. — укp.

Удосконалено метод управління телекомунікаційними мережами, використання якого дозволяє за рахунок більш точного прогнозування трафіку підвищити якість обслуговування управління мережними процесами. Для точнішого виявлення часу затримки передачі даних і розміру буфера, необхідного для передачі інформації без втрат пакетів, розроблено математичні моделі, які передбачають урахування фрактального характеру трафіку. За рахунок використання динамічної системи пріоритетів удосконалено спосіб забезпечення якості обслуговування у мережах. Запропоновано спосіб розділення потоків пакетів на межовому вузлі мережі MPLS, який дозволяє підтримувати архітектуру інтегрованих служб і забезпечує мінімальний час формування маршрутів передачі інформації за рахунок вибору оптимальної маршрутизації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.33-016.5 +
Шифр НБУВ: РА362538

Рубрики:

      
2.

Богданова Н.В. 
Селекційно-генетична оцінка продуктивних ознак баранів-плідників таврійського внутріпородного типу асканійської тонкорунної породи: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / Н.В. Богданова ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Наведено теоретичний і практичний матеріал з вивчення продуктивності баранів-плідників стосовно чистопородного розведення асканійських тонкорунних овець та схрещування їх з австралійськими мериносами. Установлено провідну роль селекції у процесі поліпшення тонкорунних овець шляхом використання для схрещування кращих представників імпортного генофонду мериносів. Виявлено відсутність залежності між показниками "кровності" баранів-плідників з австралійським мериносом і рівнем продуктивності тварин. Відзначено, що інтенсивне використання австралійських мериносів у селекційному процесі позначилось на живій масі асканійських тонкорунних овець. У баранів таврійського типу жива маса зменшилась на 2,5 кг (2,2 %). Зауважено, що збільшення коефіцієнта вовності на 13,2 г досягнуто завдяки схрещуванню (85,6 %) та селекції (14,4 %). За цього тварини нового типу мають кращі показники настригу чистої вовни на 1,34 кг (18,6 %), виходу чистого волокна на 12,6 % у порівнянні з баранами асканійської породи. Зазначено, що збільшення довжини вовни на 1,4 см досягнуто внаслідок схрещування (53,6 % ) і селекції (46,4 %). У результаті використання австралійських мериносів вміст жиру у вовні овець таврійського типу зменшився на 1,3 - 2,2 %. Запропоновано використовувати оцінку та відбір дворічних баранів-плідників з урахуванням комплексу ознак їх продуктивності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-334.33 +
Шифр НБУВ: РА340902

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського