Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Артеменко В.О.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Артеменко В.О. 
Збереження опороздатності у хворих із глибокими трофічними розладами нижньої кінцівки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.21 / В.О. Артеменко ; АМН України. Ін-т травматології та ортопедії. — К., 2007. — 19 с. — укp.

На підставі результатів медико-статистичного дослідження встановлено, що глибокі трофічні розлади (ГТР) є причиною ампутацій нижньої кінцівки (АНК) в 94 % випадків, виявлено невідповідність між ступенем ішемічного ураження кінцівки та рівнем ампутації. Проаналізовано результати лікування 86-ти хворих з ГТР нижньої кінцівки (НК), що виникла внаслідок мікро- та макроангіопатій (облітеративного атеросклерозу й ендартерії, діабетичної ангіопатії, хвороби Рейно) та гнійно-некротичного процесу на стопі. Для лікування даної категорії пацієнтів застосовано систему хірургічного втручання, що включає підшкірну фасціотомію гомілки (ПФГ) та удосконалену методику ампутації переднього відділу стопи. На підставі УЗД і вимірювання внутрішньокісткового (ВКТ) та підфасціального (ПФТ) тиску розроблено показання до фасціотомії гомілки та визначено можливі механізми її впливу на трофіку кінцівки. Доведено ефективність застосування фасціотомії для лікування хворих з нейропатичною формою діабетичної стопи. На підставі результатів біохімічного досліження доведено позитивний вплив ПФГ на трофіку нижньої кінцівки, що підтверджено підвищенням активності креатинфосфокінази (КФК) і лактатдегідрогенази (ЛДГ) у м'язах після операції. Обгрунтовано доцільність видалення власних м'язів стопи та ревізії заднього глибокого футляра гомілки під час ампутації переднього відділу стопи. Розроблено тактику хірургічного лікування у хворих з ГТР НК, що базується на врахуванні локалізації та поширеності хірургічної інфекції та визначенні ступеня артеріальної недостатності (ішемії) кінцівки й характеру некротичного ураження. Показано, що нова тактика хірургічного лікування сприяє збереженню опорності нижньої кінцівки у 71 % хворих основної клінічної групи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р457.865 +
Шифр НБУВ: РА350561

Рубрики:

      
2.

Артеменко В.О. 
Підвищення ефективності регулювання зовнішньоекономічних зв'язків регіону: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.05 / В.О. Артеменко ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено науково-методичні положення та пропозиції щодо підвищення ефективності регулювання зовнішньоекономічних зв'язків регіону на базі організаційно-економічних інструментів регулювання за участю регіональних і місцевих органів влади, що забезпечує гармонійні відносини регіону та держави. Визначено економічну природу, чинники формування та умови розвитку зовнішньоекономічних зв'язків регіону, розглянуто методи їх регулювання, подані у митно-тарифній і нетарифній системах. Розкрито роль зовнішньоекономічних зв'язків у розвитку регіону. Розглянуто основні функції мита, зокрема регулювальну. Узагальнено світовий і вітчизняний досвід здійснення зовнішньоекономічних зв'язків регіону з урахуванням міжнародних і національних правил торгівлі, визначено особливості типологізації регіонів України, міст Луганщини щодо їх участі у зовнішньоекономічних зв'язках. Проаналізовано ефективність застосування програмно-цільового методу у регулюванні зовнішньоекономічних зв'язків регіону. Проаналізовано ефективність застосування митних тарифів у системі зовнішньоекономічних зв'язків регіону з урахуванням структури, видів, розмірів і тенденцій зміни ставок митного тарифу України. Розроблено систему регулювання зовнішньоекономічних зв'язків на базі програмно-цільового методу у поєднанні з механізмом митного регулювання. Наведено пропозиції щодо удосконалення митного регулювання зовнішньоторговельних зв'язків регіону за участю регіональних і місцевих органів влади. Визначено порядок побудови моделі оптимізації регулювання інвестиційних зв'язків регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ЛУГ)688 + У9(4УКР-4ЛУГ)8 +
Шифр НБУВ: РА356316

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського