Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
Пошуковий запит: (<.>A=Ємець О.В.$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Науки про Землю   
1.

Ємець О.В. 
Геохімія та мінералогія мідного і золото-поліметалічного зруднення в геологічних структурах Передсудеття та обрамлення Українського щита: автореф. дис... д-ра геол. наук: 04.00.02 ; 04.00.20 / О.В. Ємець ; НАН України. Ін-т геохімії, мінералогії та рудоутворення ім. М.П.Семененка. — К., 2008. — 35 с. — укp.

Досліджено мінералого-геохімічні та генетичні умови локалізації Cu рудопроявів Волині, Cu і Au - Ag - Pb - Zn родовищ і рудопроявів Донбасу та Cu - Ag родовищ Любін-Сірошовіце (Передсудеття, Польща). Встановлено, що основна маса самородної міді у волинських трапах нагромаджувалась з магматогенних гідротерм. Виявлено, що продукти трьох стадій гідротермального рудоутворення сфорували Au - Ag - Pb - Zn зруденіння Нагольного кряжу ~ 205 млн. р. тому. Утворення руд Au зафіксовано накладенням галенітвмісних агрегатів на агрегати пірит-арсенопіритової стадії. Встановлено, що стратиформні міднорудні тіла Північно-Західного Донбасу та Передсудеття сформувались мультиетапно. З'ясовано, що Pb - Zn зруденіння нагромаджувалось на карбонатних бар'єрах. Доведено, що формування багатих руд Cu обумовили виникнення окиснювальних гіпергенних процесів, які сприяли мобілізації та перерозподілу металів у рудних тілах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д451(45УКР)-4 + Д59(45УКР)45 +
Шифр НБУВ: РА357202

Рубрики:

      
Категорія: Науки про Землю   
2.

Ємець О.В. 
Онтогенез мінералів срібного зруденіння Берегівського рудного поля: Автореф. дис... канд. геол. наук: 04.00.20 / О.В. Ємець ; НАН України; Ін-т геохімії, мінералогії та рудоутворення. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено умови локалізації та динаміки формування, еволюції та руйнування срібного зруденіння Берегівського рудного поля. Доведено, що піраргірит-полібазитова мінералізація (300 - 400 г/т срібла) трансформувалась у бідшішу полібазитову (100 - 150 г/т) протягом руйнування сульфідних агрегатів і зниження ТЕРС галеніту n- і p-типів. З'ясовано, що під час розчинення галеніту Ag частково затримувався з формуванням Ag-Bi-сульфосольного, акантитового з англезитом і срібдо-акантит-полібазитового парагенезисів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Д451(45УКР)36-42 + Д59(45УКР)451
Шифр НБУВ: РА312963 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Ємець О.В. 
Семантика, синтактика та прагматика тропів в аспекті поетизації художньої прози (на матеріалі оповідань Ділана Томаса): Автореф. дис... канд. філол. наук: 10.02.04 / О.В. Ємець ; Київ. держ. лінгв. ун-т. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Розглянуто поетизацію як принцип організації тексту, що включає використання певних прийомів, які сприяють актуалізації основних ознак поетичної мови в прозовому творі. Внаслідок комплексного аналізу семантики, синтактики та прагматики творів у оповіданнях британського поета Д.Томаса визначено головні прояви поетизації прози митця. Аналіз семантико-тропеїчних проявів поетизації прози дозволив виявити зміни в ідіолекті й тропеїці прозаїка, що відображається у переході від оживлення, олюднення природи за допомогою антропоморфних тропів у ранніх оповіданнях до образної характеристики зовнішності й поведінки людей з використанням зооморфних і артефактних тропів у пізніх творах. Встановлено важливу роль фоностилістичних засобів як тропотвірного фактора в прозі автора. Виділено основні параметри синтактики тропів, а також показано, як зв'язок семантики та синтактики даних засобів дозволяє виявити прагматичний ефект їх використання. Надмірність тропів розглянуто як провідний прагматико-тропеїчний прояв поетизації прози. Доведено, що основні прийоми поетизації прози найбільшою мірою актуалізуються в тропеїчних полях - фрагментах текстів з високою концентрацією тропів, що дає підстави охарактеризувати тропеїчні поля в оповіданнях Д.Томаса як концентрований прояв поетизації прози.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ш143.21-312 + Ш5(4ВЕЛ)-4 Томас Д. 457
Шифр НБУВ: РА311683 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського