Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (55)Реферативна база даних (629)Книжкові видання та компакт-диски (717)Журнали та продовжувані видання (395)
Пошуковий запит: (<.>U=з844.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 49
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Волкова Т.В. 
Автоматизація та удосконалення візуального контролю у технологічних процесах виготовлення комутаційних плат на основі методів кодування зображень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.07 / Т.В. Волкова ; Севастоп. держ. техн. ун-т. — Севастополь, 1998. — 16 с. — укp.

Запропоновано новий засіб підвищення продуктивності систем автоматизованого візуального контролю комутаційних плат, що базується на ефективному кодуванні топології друкованого монтажу. Вирішено задачу оцінки та вибору коду на основі імітаційного моделювання візуального контролю, розроблено новий метод подання топології та орієнтоване на нього програмне забезпечення (ПЗ) системи контролю. Застосування наданого ПЗ для автоматизації типового технологічного процесу дозволило істотно підвищити швидкодіяльність контролю, удосконалити план контролю та знизити собівартість виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.16-06-7

Рубрики:

      
2.

Голяка Р.Л. 
Аналогові біполярні інтегральні схеми для сенсорної техніки: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.27.01 / Р.Л. Голяка ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 32 с. — укp.

Запропоновано концепцію розробки спеціалізованих біполярних аналогових інтегральних схем (ІС) для сенсорної техніки, яка базується на єдності алгоритмічних, схемотехнічних, конструктивних і технологічних рішень за комплексом задач забезпечення режимів живлення, формування характеристик перетворення та термостабілізації мікроелектронних сенсорів нового покоління. Запропоновано методи наскрізного моделювання та автоматизованого проектування аналогових ІС сенсорної техніки. Розроблено алгоритми функціонування та структуру спеціалізованих інтегральних термокомпенсаторів та сенсорних пристроїв з внутрішнім термостатуванням. Запропоновано диференційний механізм функціонування каналу теплопередачі твердотільних ІС, що базується на явищі теплопередачі. Наведений механізм покладено до основи нового багатопрофільного компонентf - теплокерованого операційного підсилювача. Розкрито теоретичні аспекти та принципи реалізації широкої серії сенсорних ІС з живленням за сигнальною шиною та з очікуваним режимом функціонуванння. Обгрунтовано вибір конструктивно-технологічних базисів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15
Шифр НБУВ: РА320366 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Опанасенко В.М. 
Архітектурно-структурна організація, розробка і застосування реконфігуровних пристроїв на базі ПЛІС: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.05 / В.М. Опанасенко ; НАН України. Ін-т кібернетики ім. В.М.Глушкова. — К., 2007. — 32 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади побудови та проектування реконфігурованих пристроїв на базі програмованих логічних інтегральних схем (ПЛІС). Створено нові формалізовані методики побудови та динамічної перебудови архітектури та структури цифрових пристроїв з високим ступенем реконфігурованості з урахуванням властивостей реалізованих алгоритмів, логічних, конструктивних і технологічних особливостей ПЛІС, а також інструментальних засобів їх проектування. Розроблено теорію адаптивних логічних мереж, призначених для розв'язання широкого класу задач шляхом безпосередньої структурної реалізації алгоритмів обробки та прямого відображення вхідних даних у вихідні шляхом функціонального та структурного налаштування універсальних компонентів мережі. Розроблено алгоритми синтезу адаптивних логічних мереж на задані класи задач. Запропоновано методику проектування засобів обчислювальної техніки з використанням стандартизованих САПР ПЛІС, на базі якої розроблено структуру реконфігурованого процесора, що реалізує конвеєрний/паралельний принцип обробки даних, з відкритою бібліотекою файлів конфігурації для базових блоків, зокрема, межового пристрою, суматра Хемінга, пристроїв сортування, медіанних фільтрів, пристроїв множення матриць. Розглянуто питання організації обчислювального процесу в системах зі спеціалізованою та проблемно-орієнтованою конфігурацією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.150.2 +
Шифр НБУВ: РА348646

Рубрики:

      
4.

Войтович В.В. 
Вплив ізовалентної домішки свинцю на термічне та радіаційне дефектоутворення в кремнії: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.07 / В.В. Войтович ; НАН України. Ін-т фізики. — К., 2005. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15-03-06 +
Шифр НБУВ: РА340789

Рубрики:

      
5.

Григор'єв 
Вплив імпульсних електромагнітних полів на елементи інтегральних мікросхем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.01 / Євген Володимирович Григор'єв ; Харківський національний ун-т радіоелектроніки. — Х., 2004. — 16 с.: рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15
Шифр НБУВ: РА330124сл

Рубрики:

      
6.

Коваленко М.Й. 
Вплив опромінення на компоненти радіоелектронної апаратури і розробка методів підвищення їх радіаційної стійкості: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.06 / М.Й. Коваленко ; Харк. держ. техн. ун-т радіоелектрон. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена розробці технологічних методів та технології для виробництва інтегральних схем з підвищеною радіаційною стійкістю, на основі вивчення електрофізичних процесів, які мають місце в цих схемах при опроміненні. Запропоновані методики, основані на термоелектротренуванні, зміні схемотехнічних рішень, а також на використанні еліонних технологій. Одержані результати знайшли впровадження при виконанні науково-дослідних робіт по формуванню профілів розподілу атомів віддачі в шаруватих структурах, розроблена також технологія виготовлення діафрагм субмікронних розмірів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15

Рубрики:

      
7.

Храмов Є.П. 
Електричні параметри елементів інтегральних схем в умовах дії радіації: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.01 / Є.П. Храмов ; Одес. нац. політехн. ун-т. — О., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено вплив опромінення на параметри інтегральних схем (ІС), розроблено методи підвищення радіаційної стійкості. Вивчено закономірності перерозподілу енергії між гармонійними складовими сигналу, що поширюється, у металевих і напівпровідникових резисторах, p - n переходах і транзисторах досліджуваних ІС. На підставі вивчення нелінійних ппроцесів в опромінених напівпровідниках викладено спосіб виміру дози та флієнса частинок. Виявлено мікронеоднорідності, які утворюються у плівках германію в процесі гамма-опромінення. Проаналізовано термодинамічні процеси термопольових впливів та їх позитивну дію на радіаційну стійкість ІС, а також процес виникнення оптичного випромінення та особливості його поширення в прошарках ІС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15 + З844.15 + З844.15
Шифр НБУВ: РА336561

Рубрики:

      
8.

Берсірова О. Л. 
Електрохімічне формування функціональних покриттів для мікроелектроніки: автореф. дис. ... д-ра техн. наук : 05.17.03 / О. Л. Берсірова ; ДВНЗ "Укр. держ. хім.-технол. ун-т". — Д., 2011. — 40 с.: рис., табл. — укp.

Вперше теоретично обгрунтовано та експериментально підтверджено умови стабільно стійкого режиму процесу функціонального електроосадження металів. Запропоновано узагальнений механізм електродних процесів на основі дослідження макрокінетики розряду аргентуму(I) та ауруму(I),(III), з їх координаційних сполук, з використанням теорії визначення ЕАК. Одержано нові дані про кореляційний взаємозв'язок між електрохімічною кінетикою та електроосадженням. Встановлено умови найбільш сприятливої енергетики росту граней кристалів для формування строго певної структури металу для формування покриттів зі стабільним набором характеристик. Сформульовано та здійснено на практиці принципи спрямованого підбору компонентів електроліту та режиму електроосадження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.1-060.14
Шифр НБУВ: РА381197 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
9.

Стрельбіцький В.В. 
Закономірності статичного та динамічного деформування елементів радіоелектронної апаратури з врахуванням експлуатаційно-технологічних факторів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.02.09 / В.В. Стрельбіцький ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 23 с.: рис. — укp.

Наведено результати проведених експериментально-розрахункових досліджень щодо встановлення закономірностей статичного та динамічного стану блоків радіоелектронної апаратури та їх складових з урахуванням впливу конструктивно-технологічних і експлуатаційних факторів. Розроблено методичні засади здійснення експериментальних досліджень на базі відповідних засобів їх доробки та процесу тензометрування. Установлено закономірності впливу термоударів, атмосферного тиску та монтажних напружень на статичний деформований стан плат. Показано, що рівень деформування мікромодулів і резисторів визначається їх зв'язком з об'єднавчою платою, який суттєво залежить від жорсткості виводів. Запропоновано нову конструкцію виводів і методологію встановлення допустимого утворення жолобоподібних форм об'єднавчих плат. Розроблено нові конструкції пристроїв для кріплення плат, які дозволяюь уникнути встановленої нерівномірності вібронавантажень у існуючих пристроїв й одержано достовірні дані про вібраційні характеристики об'єктів досліджень у широкому діапазоні коливань. Представлено результати експериметальних досліджень, проведених з метою вивчення впливу конструктивно-технологічних факторів на збудження коливань об'єднавчих плат з використанням розроблених оригінальних способів механічного зв'язку плат і різноманітних способів їх кріплень у напрямних корпусу блоку РЕА. Розроблено відповідні розрахункові моделі та проведено їх обгрунтування. Запропоновано розрахункові методики визначення параметрів демпферів сухого тертя для кріплення об'єднавчих плат, а також спосіб віброізоляції блоків РЕА з використанням таких демпферів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844-04-01 + З844.16 +
Шифр НБУВ: РА348439

Рубрики:

      
10.

Іванець С.А. 
Імпульсні системи стабілізації постійної напруги з нечіткими регуляторами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.09.03 / С.А. Іванець ; НАН України. Ін-т електродинаміки. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розвинуто теорію імпульсних систем стабілізації стосовно збільшення їх субгармонійної стійкості та швидкодії з використанням принципів нечіткої логіки й адаптивних регуляторів. Розроблено алгоритм визначення зони модуляції для адаптивного регулятора, а також метод настроювання нечіткого регулятора з використанням фазового портрета системи. Доведено ефективність прямого включення нечіткого регулятора у системі стабілізації постійного струму. Обгрунтовано підвищення діапазону субгармонійної стійкості імпульсної системи стабілізації завдяки використанню коригувального включення нечіткого й адаптивного регуляторів. Розроблено метод визначення параметрів функцій приналежності та таблицю правил нечіткого регулятора для систем стабілізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З264.8 + З844.15 +
Шифр НБУВ: РА344888

Рубрики:

      
11.

Теслюк В.М. 
Інформаційні технології аналізу та синтезу мікроелектромеханічних систем: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.06 / В.М. Теслюк ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2009. — 36 с. — укp.

Розроблено методи та засоби для реалізації інформаційних технологій (ІТ) аналізу та синтезу мікроелектромеханічних систем (МЕМС) на системному, схемотехнічному та компонентному рівнях. Розроблено архітектуру ІТ аналізу та синтезу МЕМС, в якій використано побудований програмно-технічний засіб для багаторівневі розробки, базові структури й елементи та нові інформаційні моделі. Показано, що запропонована архітектура ІТ аналізу та синтезу МЕМС дозволяє підвищити рівень автоматизації даних процедур. Створено методи для системного рівня ІТ аналізу та синтезу МЕМС, які вирішують задачі структурного та параметричного синтезу на базі побудови дерева альтернативних рішень, базових структур та елементів, набору продукційних правил і теорії кольорових мереж Петрі. Побудовано метод автоматизованого синтезу VHDL-AMS-моделей базових пристрої в МЕМС для схемотехнічного рівня на підставі методу електричних аналогій, систем звичайних дифереціальних рівнянь і рівнянь в частинних похідних. Зазначено, що послідовність і кількість використання диференціальних рівнянь визначається фізичними принципами роботи елемента МЕМС і кількістю перетворень енергії. Розроблено методи автоматизованого синтезу моделей компонентного рівня на базі рівнянь в частинних похідних з наступним їх розв'язанням за допомогою методу скінчених різниць або скінчених елементів. Побудовано тривимірні моделі технологічних процесів виготовлення МЕМС, які дозволяють дослідити вплив технологічних параметрів на вихідні параметри інтегрального пристрою. Зроблено промислове впровадження розроблених методів і засобів, які використано для аналізу та синтезу нових типів МЕМС з покращаними технічними характеристиками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.1 +
Шифр НБУВ: РА362840

Рубрики:

      
12.

Дячок Д.Т. 
Конструктивно-технологічні методи підвищення електропровідності мікроконтактних з'єднань інтегральних схем: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.01 / Д.Т. Дячок ; Чернів. нац. ун-т ім. Ю.Федьковича. — Чернівці, 2010. — 22 с. — укp.

Встановлено залежності електричного опору мікроконтактних з'єднань (МКЗ) інтегральних схем (ІС) від їх конструктивних параметрів і технологічних способів виготовлення. Проведено дослідження математичних моделей опорів зварного накладного МКЗ мікродроту та плівкового провідника, жорсткого стовпчикового МКЗ і перехідної мікродротяної ланки між внутрішнім і зовнішнім виводом ІС. Із урахуванням одержаних результатів визначено складові опорів, характеристики перехідної ланки та розробити конструктивно-технологічні методи підвищенння електропровідності МКЗ. Запропоновано нові способи вимірювання опору МКЗ, в яких усунено вплив перехідних контактних опорів вимірювальних зондів на результат вимірювання. Розроблено нові способи виготовлення низькоомних елементів МКЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15-060.6 +
Шифр НБУВ: РА370075 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Небеснюк О.Ю. 
Конструкції та технологія електронних логічних пристроїв на основі НВЧ-мікроелементів з контурним гістерезисом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.27.06 / О.Ю. Небеснюк ; Херсон. держ. техн. ун-т. — Херсон, 2003. — 17 с.: рис. — укp.

Виявлено, підтверджено та досліджено явище контурного гістерезису в твердотілих мікроелектронних елементах зі структурою приладів міждоменного електронного переносу (МЕП). Теоретично обгрунтовано та експериментально підтверджено математичну модель електронних процесів у системі взаємопов'язаних надвисокочастотних (НВЧ) мікроелементів, що враховує міждоменний характер переносу заряду, на базі якої розроблено апаратурно-технологічні принципи створення нового класу однокристальних інтегрованих НВЧ-пристроїв. Запропоновано нові схемотехнічні та технологічні рішення з питань створення логічних керуючих систем на мікровакуумних і твердотілих НВЧ-мікроелементах, що моделюють за основними показниками функціонування живої клітини та імітують біопольові інформаційні впливи на організм. Розроблено новий тип мікроелектронних резонансних датчиків широкого призначення у вигляді інтегрованих однокристальних твердотілих НВЧ-мікролементів на основі арсеніду галію, запропоновано технологію їх виготовлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З852.5-01 + З844.1-01 +
Шифр НБУВ: РА323039

Рубрики:

      
14.

Таран Є.П. 
Математична модель та механізм впливу імпульсних електромагнітних полів на мікроструктури: Автореф. дис... канд. фіз.-мат. наук: 01.04.03 / Є.П. Таран ; Харк. держ. техн. ун-т радіоелектрон. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено процеси у неоднорідних металодіелектричних мікроструктурах (ІМС), розташованих у кристалі інтегральних мікросхем, у разі впливу імпульсних полів. Під час побудови математичної моделі та виявлення механізму впливу імпульсних електромагнітних полів на мікроструктуру використано радіофізичний підхід до задачі впливу зазначених полів на інтегральні мікросхеми. Розглянуто процеси взаємодії мікроструктурних елементів (МСЕ) з падаючою електромагнітною хвилею. Експериментальні дослідження дозволили виявити функціонально значущі МСЕ за умов впливу даних полів на ІМС у хвилеводі. Встановлено вплив поляризаційного фактора на характер розвитку деградаційних процесів у тонких металевих плівках. Розроблено числову дифракційну модель розсіяння падаючої електромагнітної хвилі на ІМС. Одержано розподілення електромагнітних полів поблизу ІМС. Виявлено причини, характер та динаміку розвитку локальних деградаційних процесів у металевих плівках під час впливу імпульсних електромагнітних полів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15
Шифр НБУВ: РА314428 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Свірідова Т.В. 
Математичні моделі мікрорезонаторів електростатичного типу для вбудованих систем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / Т.В. Свірідова ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2006. — 20 с. — укp.

На підставі дослідження сучасного стану проектування мікроактюаторів у вбудованих системах визначено основні напрямки й особливості їх використання у процесі розробки новітніх мікротехнологій. Удосконалено існуючі математичні моделі електростатичних мікрорезонаторів з метою підвищення ефективності процесу проектування та покращання вихідних характеристик вбудованих систем. На підставі розроблених та удосконалених моделей проведено дослідження електричних і механічних властивостей мікрорезонаторів, розраховано та проаналізовано кореляційні зв'язки між їх конструктивними й електричними параметрами. Для кожної представленої моделі мікрорезонатора електростатичного типу створено відповідну VHDL-AMS модель, яка дозволяє одночасно проводити функціональне та поведінкове моделювання. Сформовано бібліотеку моделей, яку успішно інтегровано в уже існуючі системи мультидисциплінарного моделювання, такі як ANSYS, CADENCE, що дозволяє спростити процес проектування вбудованих систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.1 с116 + З845.7 с116 +
Шифр НБУВ: РА342637

Рубрики:

      
Категорія:    
16.

Петров Д.В. 
Мережева система теплового проектування МЕП, багатоваріантних стосовно конструктивно-технологічного виконання: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / Д.В. Петров ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 19 с. — укp.

На підставі нових підходів до проектування розроблено мережеву систему теплового проектування мікроелектронних пристроїв, багатоваріантних стосовно конструктивно-технологічного виконання, яка забезпечує ефективне розв'язання актуальних задач теплового проектування, базується на сучасних комп'ютерних технологіях. Наведена система має відкриту розподілену архітектуру, побудовану на базі кросплатформної технології розподілених обчислень CORBA, що забезпечує доступ для великої кількості користувачів до ресурсів системи через локальну мережу та мережу Інтернет, спільний інформаційний простір для всіх користувачів системи, розподілення обчислень в локальній мережі, а також інформаційну інтеграцію з зовнішними САПР.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: з844.1-02-5-05
Шифр НБУВ: РА320188 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Черкашин В.А. 
Методи синтезу композиційних мікропрограмних пристроїв керування: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.13 / В.А. Черкашин ; Донец. нац. техн. ун-т. — Донецьк, 2001. — 15 с. — укp.

На підставі проведених теоретичних та експериментальних досліджень запропоновано нові формальні методи синтезу композиційних мікропрограмних пристроїв керування. Відзначено, що оптимізація апаратурних витрат у схемі формування адреси може бути отримана у разі представлення адреси мікрокоманди у вигляді конкатенації коду операторного лінійного ланцюга та її компоненти. Висвітлено методи синтезу композиційних мікропрограмних пристроїв керування з традиційними й елементарними операторними лінійними ланцюгами. Оптимізації апаратури досягнуто за рахунок використання псевдоеквівалентних станів автомата Мура, що здійснює адресацію мікрокоманд. Отримано аналітичні оцінки складності апаратурних витрат як функції від параметрів елементного базису та інтерпретованої граф-схеми алгоритму. Розширено клас синтезованих мікропрограмних пристроїв керування. Визначено область ефективного використання запропонованих структур композиційних мікропрограмних пристроїв керування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З965.974 + З844.1
Шифр НБУВ: РА316092 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Мельник Р.А. 
Методи та алгоритми ієрархічного проектування площинної та просторової топології НВІС: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.12 / Р.А. Мельник ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 36 с. — укp.

Розглянуто питання побудови методів, моделей та алгоритмів розв`язання важко вирішуваних комбінаторних задач, які формулюються у разі проектування площинної та просторової топології інтегральних схем надвеликої розмірності. Розроблено теоретично та досліджено експериментально методи для розв'язування задач розбиття, компонування, пакування, розміщення, міжелементних з'єднань на площинних і просторових моделях на єдиній методологічній основі - побудові дерева оптимального згортання схем. Описано архітектуру, принципи взаємодії програмних пакетів підсистеми ієрархічного проектування топології надвеликих інтегральних схем. Реалізовано програмне забезпечення підсистеми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.15-02
Шифр НБУВ: РА314506 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
19.

Семчишин Ю.Б. 
Методи та засоби розподілення обчислень в задачах теплового проектування електронних пристроїв: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 01.05.03 / Ю.Б. Семчишин ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено метод розподіленого розв'язування систем лінійних алгебраичних рівнянь (СЛАР) великої розмірності з блоково-стрічковими матрицями, який використовує ієрархічну організацію обчислювальної мережі. Запропоновано методи секціонування стрічкових матриць великої розмірності у разі розподіленого розв'язування СЛАР, які здатні здійснити розбиття матриць на секції, що дає змогу виконувати їх розв'язування розподілено. Розроблено адаптивний метод ієрархічно-розподільного розв'язування таких рівнянь, який здатний здійснити оптимальний поділ завдання на підзавдання, що мінімізує сумарний час простою системи розподілення обчислень і збільшує її продуктивність. Визначено архітектуру системи теплового проектування електронних пристроїв, яка містить підсистему розподілення обчислень з багаторівневою ієрархічною структурою та властивостями адаптивності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.1 с18 + Р66 с05
Шифр НБУВ: РА374911 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Левус Є.В. 
Методи та засоби теплового проектування МЕП з кристалами на жорстких виводах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.12 / Є.В. Левус ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено питання автоматизації теплового проектування мікроелектронних пристроїв (МЕП), виготовлених за сучасною перспективною технологією - встановлення кристала на жорсткі виводи, підвищення ефективності даного проектування з використанням створених математичних моделей, методів та алгоритмів температурного аналізу. Розроблено систему теплового проектування МЕП з кристалами на жорстких виводах, яка дає змогу вирішити актуальні завдання теплового проектування: тривимірний стаціонарний та нестаціонарний температурний аналіз МЕП та формування рекомендацій для забезпечення необхідного температурного режиму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З844.1-02 +
Шифр НБУВ: РА322456

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського