Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (7)Книжкові видання та компакт-диски (3)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч517.130.91$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Романчук О.П. 
Експрес-оцінка адаптаційних зсувів у спортсменів, що займаються ациклічними видами спорту: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.24 / О.П. Романчук ; Дніпропетр. держ. мед. акад. — Д., 2000. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу антропометричних, функціональних, гематологічних та біохімічних показників, а також дослідження плазми крові спортсменів методом лазерної кореляційної спектроскопії (ЛКС) встановлено особливості адаптаційних зсувів у організмі спортсменів під час підготовчого періоду річного тренувального циклу відповідно до тривалості тижневого тренувального циклу. За умов одночасного використання семіотичної класифікації результатів ЛКС-метрії плазми крові та визначення загальної фізичної працездатності розроблено критерії експрес-оцінки адаптаційних зсувів у організмі спортсменів, які визначаються рівнем загальної фізичної працездатності та напрямком і виразністю зсувів у організмі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.130.91 + Ч517.150.91
Шифр НБУВ: РА309383 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Мінін В.В. 
Реакції серцево-судинної і центральної нервової систем на вестибулярні подразнення у боксерів з різним рівнем вестибулярної стійкості: автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / В.В. Мінін ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2007. — 20 с. — укp.

Вивчено функціональний стан організму боксерів. Даних спортсменів обстежено з урахуванням належності до певної групи їх розподілення відповідно до рівня вестибулярної стійкості. З використанням автоматизованих методик, а саме: електрокардіографії, варіаційної пульсометрії, реографії та електроенцефалографії, одержано нові дані, врахування яких дозволяє оптимізувати тренувальний процес та виявити приховані стани втоми організму. Виявлено, що показники варіаційної пульсометрії автоматизованої електрокардіографії та реографії осіб, що займаються боксом, змінюються після вестибулярних подразнень різною мірою, залежно від рівня вестибулярної стійкості. На підставі показників автоматизованої електрокардіографії доведено, що вестибулярне подразнення спричинює зниження значення нижче їх значень, що відповідають нормі, а саме, показників часу від початку скорочень передсердя до початку систоли шлуночків у боксерів з недостатнім рівнем вестибулярної стійкості. Установлено, що у разі реєстрації електроенцефалографією (ЕЕГ) у спортсменів після вестибулярних подразнень та у разі їх інтерпретації, необхідно враховувати специфіку певного виду спорту за енергетичною та кінематичною спрямованістю, можливості професійних захворювань, передпатологічних станів, станів прихованого стомлення, типи фонової ЕЕГ, індивідуально-типологічну реакцію на вестибулярне навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.130.91 +
Шифр НБУВ: РА353306

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського