Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (460)Книжкові видання та компакт-диски (296)Журнали та продовжувані видання (65)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч517.11$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 30
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Ян Цзінь Тянь 
Вдосконалення техніки виконання стрибків у довжину на основі моделі "подвійного відштовхування": Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Ян Цзінь Тянь ; Львів. держ. ін-т фіз. культури. — Л., 2002. — 16 с. — укp.

Проаналізовано біокінематичні принципи побудови стрибків у довжину з розбігу. Наведено характеристику трьох моделей техніки стрибків: бігової, силової, подвійного відштовхування. Висвітлено взаємозв'язок між біокінематичними параметрами руху спортсменів і змагальним результатом. Побудовано математичну модель стрибка в довжину та на її основі розроблено спеціальні номограми, що відтворюють зв'язок між кутом руху, швидкістю розбігу та дальністю стрибка. Виокремлено кореляційні залежності між дальністю стрибка та біокінематичними параметрами, що є визначальними для заключної частини розбігу. Доведено, що техніка виконання стрибків у довжину у чоловіків і жінок, з урахуванням подібності біомеханіки побудови змагальної вправи, грунтується на різних системоутворювальних чинниках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.117.615-12
Шифр НБУВ: РА318605 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
2.

Островський М. В. 
Вдосконалення технічної майстерності метальників молота в умовах використання різноманітних систем обтяжень: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / М. В. Островський ; Держ. НДІ фіз. культури і спорту. — К., 2010. — 22 с. — укp.

Обгрунтовано та розроблено технологію застосування різноманітних систем обтяжень в процесі вдосконалення технічної майстерності кваліфікованих метальників молота. Одержано кількісні й якісні характеристики біомеханічної структури техніки метання молота під час використання різноманітних обтяжень. Визначено механізм і кількісні показники оперативної зміни біомеханічної структури техніки метання молота за звичайних умов після використання різноманітних обтяжень. Висвітлено основні механізми накопичення, збереження та передачі кінетичного моменту під час виконання змагальної вправи метальниками молота високої кваліфікації. Науково та теоретично обгрунтовано технічний засіб навчання. Доповнено дані про особливості кінематичної структури рухів метальників молота.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.118
Шифр НБУВ: РА373053 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Ель Фарран Салах 
Вплив масажу на відновлення переферійного кровообігу після тренувальних навантажень у кваліфікованих бігунів на середні дистанції: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Ель Фарран Салах ; Національний ун-т фізичного виховання і спорту України. — К., 1998. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.560-92

      
4.

Гаврилін В.О. 
Вплив фізичних навантажень на віковий склад та метаболічний статус червонокрівців периферійної крові спортсменів, які займаються бігом на середні дистанції: автореф. дис... канд. біол. наук: 14.03.04 / В.О. Гаврилін ; Луган. держ. мед. ун-т. — Луганськ, 2008. — 20 с. — укp.

Вивчено вплив фізичних навантажень змагального періоду на кількість, віковий склад і метаболічний статус червонокрівців периферичної крові спортсменів-бігунів на середні дистанції. Визначено віковий склад червонокрівців цієї крові у практично здорових нетренованих осіб і у спортсменів у змагальному періоді. Виділено 5 вікових груп червонокривців. Визначено частку кожної з груп у їх загальній структурі. Установлено активність процесів перекисного окиснення ліпідів, ферментів системи антиокиснювального захисту, глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, лактатдегідрогенази та її фракції, енергетичний потенціал у вікових групах червонокрівців нетренованих осіб і спортсменів залежно від їх спортивної кваліфікації у динаміці змагального періоду. Виявлено особливості впливу фізичних навантажень на зміни загальної кількості червонокривців та їх вікових фракцій, а також на кислотну резистентність. Показано, що фізичні навантаження сприяють розвитку відмінних за інтенсивністю метаболічних порушень у клітин різних вікових груп. Установлено, що внаслідок переважання у периферичній крові спортсменів високої кваліфікації юних, молодих і зрілих-1 червонокрівців негативний вплив фізичних навантажень даного контингенту спортсменів на метаболізм червонокрівців є менш виразний, ніж у бігунів-розрядників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115 + Ч510.21 +
Шифр НБУВ: РА358349

Рубрики:

      
5.

Диба Т.Г. 
Ефективність використання інтервального гіпоксичного тренування у легкоатлетів-бігунів при спортивних навантаженнях анаеробної гліколітичної спрямованості: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Т.Г. Диба ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Досліджено вплив штучного гіпоксичного тренування на загальну та спеціальну працездатність висококваліфікованих спортсменів, зокрема легкоатлетів-бігунів на 200 м та 400 м. Розроблено новий режим вдихання гіпоксичних газових сумішей в процесі підготовки легкоатлетів-бігунів на дистанції 200 м і 400 м для застосування на спеціально-підготовчому етапі річного циклу підготовки. Доведено ефективність адаптації організму до роздільного впливу гіпоксії, зокрема до зниження парціального тиску кисню у повітрі, що вдихається, а також навантаження на стан функціональної системи дихання, на анаеробну гліколітичну продуктивність і працездатність легкоатлетів-бігунів на дистанції 200 м і 400 м високої кваліфікації).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.551-5
Шифр НБУВ: РА317879 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
6.

Сергієнко В.М. 
Інноваційна технологія викладання легкої атлетики на факультетах фізичної культури вищих навчальних закладів: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / В.М. Сергієнко ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено інноваційну інтегровану технологію викладання легкої атлетики у вищих навчальних закладах, що включає активні методи та форми навчання, комп'ютерні технології, проблемне навчання та контекстний підхід. Розроблено критерії та доповнено систему показників, які визначають і надають змогу оцінити рівень легкоатлетичної підготовки студентів на різних етапах професійно-педагогічної підготовки. Розроблено програму організації та проведення занять з дисципліни "Легка атлетика з методикою викладання", в основу якої покладено професійну модель, що дає змогу удосконалити зміст шкільної фізкультурної освіти. Доповнено дані про рівень та компоненти професійної підготовки майбутніх учителів фізичної культури (теоретичної, методичної, технічної, фізичної). Запропоновано нові засоби та методичні прийоми викладання легкої атлетики у вищих навчальних закладах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.11 р-30 +
Шифр НБУВ: РА348864

Рубрики:

      
7.

Ільяшенко 
Комплексне застосування педагогічних та медико- біологічних засобів відновлення у підготовці кваліфікованих бігунів на середні дистанції: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Олександр Миколайович Ільяшенко ; Національний ун-т фізичного виховання та спорту України. — К., 1999. — 17 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.561-511
Шифр НБУВ: РА308637

Рубрики:

      
8.

Кудряшова Т.І. 
Комплексний контроль підготовки юних штовхальників ядра на етапі початкової спортивної спеціалізації: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Т.І. Кудряшова ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено методику використання засобів і методів комплексного контролю у процесі підготовки юних штовхальників ядра на етапі початкової спортивної спеціалізації на базі об'єктивної оцінки різних аспектів їх підготовленості, а також функціональних можливостей найважливіших систем юного організму. З урахуванням вікових особливостей спортивної підготовки юних штовхальників ядра віком 11 - 15 років і критеріїв оцінки їх фізичного стану, проведено тестування та медико-біологічні спостереження для визначення рівня підготовленості у кожному віковому періоді. На підставі результатів комплексного контролю охарактеризовано рівень функціональної підготовленості, визначено особливості становлення навичок техніки штовхання ядра, удосконалення фізичної підготовки юних спортсменів відповідно до зростання тренованості. Виявлено взаємозв'язок усіх аспектів підготовленості, з урахуванням яких здійснено корекцію тренувального процесу з метою підвищення його ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.118.815.7 +
Шифр НБУВ: РА349888

      
9.

Караулова С.І. 
Оптимізація фізичного стану бігунів на середні дистанції як фактор підвищення ефективності тренувального процесу в системі багаторічного спортивного вдосконалення: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / С.І. Караулова ; Дніпропетр. держ. ін-т фіз. культури і спорту. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Виявлено провідні взаємозв'язки між інтегральними показниками фізичного стану спортсменів і результатами в бігу на 800 м і 1 500 м. Запропоновано програму планування тренувальних навантажень, що враховує особливості динаміки фізичного стану спортсменів і характер взаємозв'язку його окремих компонентів з рівнем спортивних результатів в бігу на середні дистанції та спрямована на оптимізацію фізичного стану легкоатлетів і підвищення ефективності тренувального процесу. Доповнено наукові уявлення щодо фізіологічних змін в організмі легкоатлетів у тренувальному процесі з використанням авторської програми планування тренувального навантаження, що сприяє зниженню ступеня функціональної напруги механізмів регуляції серцевого ритму, підвищенню стійкості організму спортсменів до умов гіпоксії та його переходу на більш сприятливий тип регуляції серцевої діяльності. Розширено теоретичні дані щодо фізичного стану бігунів 13 - 23-х років у підготовчий період тренувального процесу з використанням сучасної комп'ютерної програми експрес-діагностики "ШВСМ".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.561.5 +
Шифр НБУВ: РА369688 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Самоленко Т.В. 
Особливості багаторічної підготовки висококваліфікованих спортсменок до олімпійських ігор і чемпіонатів світу з бігу на середні та довгі дистанції (за даними автоексперименту): Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання та спорту: 24.00.01 / Т.В. Самоленко ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2007. — 18 с. — укp.

Розглянуто дані щодо обсягу та структури індивідуальної змагальної діяльності, темпів приросту та стабільності спортивних результатів. Підтверджено ефективність поступової зміни діапазону змагальних дистанцій. Установлено наявність індивідуальної, стабільної за тривалістю, фази розвитку спортивної форми. Виявлено відмінності коефіцієнтів відповідності спортивних результатів у спортсменок-бігунів на середні та довгі дистанції, які мають різну структуру підготовки. Вивчено склад тренувальних засобів, специфіку розподілу узагальнених і парціальних обсягів навантажень. Установлено індивідуальні моделі тренувального процесу у циклах різної тривалості, зокрема, на етапах гірської, а також безпосередньої підготовки до змагань. Вивчено ступінь впливу різних засобів підготовки на спортивний результат у бігу на дистанції 800, 1 500 і 3 000 м.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115 +
Шифр НБУВ: РА352241

Рубрики:

      
11.

Калитка С.В. 
Особливості побудови тренувального процесу жінок, які спеціалізуються в спортивній ходьбі: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання та спорту: 24.00.01 / С.В. Калитка ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2001. — 22 с.: рис. — укp.

Подано теоретичні та експериментальні відомості, що обгрунтовують планування засобів загальної та спеціальної спрямованості у підготовці кваліфікованих спортсменок, які спеціалізуються зі спортивної ходьби. За результатами проведеного дослідження виявлено зміни гормонального статусу, які відбуваються протягом менструального циклу (МЦ), обумовлюють складну перебудову нейрогормональної регуляції функцій систем організму, що супроводжується зміною дихання, кровообігу, кисневої ємності крові, направленості метаболічної адаптації. Знайдені результати, які характеризують залежність прояву функціональних можливостей та ефективність виконання специфічних навантажень від стану організму спортсменок під час різних фаз МЦ слугували підставою розробки програм тренувальної та змагальної діяльності в мікро- та мезоциклах. Запропоновано систему ототожнення менструального циклу різної тривалості з мезоциклами, що складаються з мікроциклів, які відрізняються за обсягом та інтенсивністю навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.116.152-6
Шифр НБУВ: РА315418 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
12.

Сітнікова Н.С. 
Підвищення ефективності навчально-тренувального процесу легкоатлетів 10 - 16 років у підготовчому періоді на основі комплексної програми відновлювальних заходів: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Н.С. Сітнікова ; Дніпропетр. держ. ін-т фіз. культури і спорту. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено комплексну програму відновлювальних заходів, що сприяє підвищенню ефективності навчально-тренувального процесу легкоатлетів віком 10 - 16-ти років у підготовчому періоді. Проаналізовано показники фізичної підготовки та функціонального стану спортсменів на початку та наприкінці експерименту у підготовчому періоді. Запропонована програма передбачає врахування віку, ступеня підготовки легкоатлетів і містить водно-ігрові комплекси, гідро- та самомасаж, теплові процедури, а також передбачає використання біологічно активних домішок. Одержано відомості про фізіологічні зміни в організмі легкоатлетів віком 10 - 16-ти років у навчально-тренувальному процесі за умов включення комплексної програми відновлювальних заходів, яка сприяє зниженню ступеня функціональної напруги механізмів регуляції серцевого ритму, підвищенню стійкості їх організму до гіпоксії, його переходу на більш економічний ємнісний тип кровообігу. Розвинуто теоретичні положення щодо оцінювання фізичної підготовки та функціонального стану легкоатлетів віком 10 - 16-ти років у підготовчому періоді навчально-тренувального процесу з використанням сучасної комп'ютерної програми експрес-діагностики "ШВСМ".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.11 +
Шифр НБУВ: РА364736

Рубрики:

      
13.

Савчук С.І. 
Підготовка вчителя фізичної культури у процесі вивчення курсу "Легка атлетика": Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.02 / С.І. Савчук ; Волин. держ. ун-т ім. Л.Українки. — Луцьк, 2000. — 20 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням підготовки вчителя фізичної культури у процесі вивчення курсу "Легка атлетика". Визначено структуру професійно-педагогічної підготовки вчителя фізичної культури, яка включає характеристику першорядних знань та умінь. Розроблено методику тестового контролю професійної підготовки студентів. Запропоновано методику формування професійної готовності, яка передбачає поетапне засвоєння студентами систематизованого навчального матеріалу, широкий спектр активних методів навчання, варіативне використання організаційних форм навчально-виховного процесу, творчу активність студентів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.114(4УКР)п91
Шифр НБУВ: РА308022 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Совенко С.П. 
Побудова тренувального процесу легкоатлетів-стрибунів протягом року на етапі збереження вищої спортивної майстерності: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / С.П. Совенко ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2010. — 22 с. — укp.

Запропоновано програму тренувального процесу легкоатлетів-стрибунів протягом року на етапі збереження вищої спортивної майстерності з урахуванням раціонального співвідношення засобів різної переважної спрямованості та методичних підходів до індивідуалізації. Експериментально доведено ефективність даної програми. Охарактеризовано структуру етапу збереження вищої спортивної майстерності з урахуванням віку легкоатлетів-стрибунів і динаміки їх спортивних результатів. На підставі узагальнення досвіду підготовки провідних легкоатлетів-стрибунів України висвітлено теоретико-методичні засади структури та змісту тренування в легкоатлетичних стрибках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.117.15
Шифр НБУВ: РА372227 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
15.

Палатний І.А. 
Порівняльна ефективність тренування бігунів на довгі та середні дистанції в умовах низькогір'я (1000 - 1300 м над рівнем моря) і рівнинної підготовки: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання та спорту: 24.00.01 / І.А. Палатний ; Держ. НДІ фіз. культури і спорту. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Виявлено особливості адаптації бігунів до клімато-географічних умов низькогір'я на базі вивчення динаміки окремих показників кардіореспіраторної системи в стані спокою та виконання стандартного, достатньо напруженого фізичного (бігового) навантаження. Вивчено вплив застосування в низькогір'ї тренувальних навантажень, переважно аеробного та аеробно-анаеробного характеру, на динаміку спеціальної витривалості й силових здібностей у бігунів на середні та довгі дистанції. Визначено порівняльну ефективність тренування бігунів за умов низькогір'я та рівнинної підготовки на підставі виявлених розходжень у прирості спеціальної витривалості та її компонентів (функціональних можливостей, анаеробної витривалості, силових здібностей і показників технічної підготовки). Вивчено динаміку спеціальної витривалості та її компонентів у період реакліматизації в бігунів, які тренувалися в низькогір'ї, і тих, що готувалися за рівнинних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.561-5 + Ч517.115.571-5 +
Шифр НБУВ: РА325803

Рубрики:

      
16.

Філіпов В. В. 
Розвиток координаційних здібностей майбутніх учителів фізичної культури в процесі занять легкою атлетикою: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.02 / В. В. Філіпов ; Черніг. нац. пед. ун-т ім. Т.Г. Шевченка. — Чернігів, 2010. — 20 с. — укp.

Одержано дані координаційної, динамічної та часової структур техніки бар'єрного бігу студентів факультету фізичного виховання в процесі занять легкою атлетикою. Побудовано біомеханічні моделі техніки бар'єрного бігу. Розроблено програму розвитку та контролю координаційних здібностей майбутніх учителів фізичної культури на заняттях з легкої атлетики. Удосконалено методику реєстрації параметрів моторики студентів факультету фізичного виховання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.11р
Шифр НБУВ: РА375748 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
17.

Свищ Я. С. 
Розвиток швидкісно-силових якостей легкоатлетів-спринтерів із застосуванням штучної гіпоксії: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / Я. С. Свищ ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2011. — 18 с. — укp.

Уперше доведено, що триваліше (більше ніж вісім мікроциклів) застосування штучної гіпоксії не викликає подальше зростання наведених даних. Виявлено, що експрес-застосування штучної гіпоксії сприяє суттєвішому прояву швидкісно-силових якостей, підвищує фізичну працездатність легкоатлетів-спринтерів, які раніше регулярно (протягом підготовчого періоду) використовували штучну гіпоксію, ніж у тих спортсменів, які застосували її вперше.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115.55 + Ч516.821.5
Шифр НБУВ: РА380486 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
18.

Степаненко Д.І. 
Структура та напрями удосконалення фізичної і технічної підготовленості бігунів на короткі дистанції різної кваліфікації: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Д.І. Степаненко ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено й експериментально перевірено програму диференційованого удосконалення спеціальної фізичної та технічної підготовки бігунів на короткі дистанції III - II спортивних розрядів шляхом цілеспрямованого застосування спеціальних вправ, які за структурою рухів відповідають особливостям техніки бігу на 100 м. Виявлено значущі чинники у структурі фізичної та технічної підготовки спринтерів різних кваліфікаційних груп. Уперше виявлено ступінь реалізації фізичної підготовки спринтерів різної кваліфікації в основних кінематичних параметрах техніки бігу на цілісній дистанції (100 м). Удосконалено систему етапного контролю рівня фізичної та технічної підготовки спринтерів різної спортивної кваліфікації. Підтверджено наукові дані щодо відмінностей у структурі фізичної та технічної підготовки бігунів на короткі дистанції різної кваліфікації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.115 +
Шифр НБУВ: РА360299

Рубрики:

      
19.

Шаверський В. К. 
Сучасні технології підвищення технічної майстерності кваліфікованих спортсменок, які спеціалізуються в стрибках у висоту з розбігу: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту : 24.00.01 / В. К. Шаверський ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано методику використання технічних засобів і методів в процесі формування технічної майстерності спортсменок, які спеціалізуються в стрибках у висоту з розбігу (методу "полегшуючого лідирування" та методу електростимуляції м'язів). Наведено нові методи для оцінки рівня їх технічної майстерності. Експериментально перевірено ефективність нової методики формування технічної майстерності спортсменок, які спеціалізуються в стрибках у висоту з розбігу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.117.11
Шифр НБУВ: РА375751 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
20.

Ахметов Р.Ф. 
Теоретико-методичні основи управління системою багаторічної підготовки спортсменів швидкісно-силових видів спорту (на матеріалі дослідження стрибків у висоту): Автореф. дис... д-ра наук з фіз.виховання і спорту: 24.00.01 / Р.Ф. Ахметов ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2006. — 39 с.: рис. — укp.

Розроблено концепцію та теоретико-методичні засади управління поетапною багаторічною підготовкою спортсменів швидкісно-силових видів спорту. Створено методологію, яка дозволяє здійснити прогностичний аналіз часових етапів з метою їх оптимізації. Запропоновано концепцію наукового передбачення успішності спортивної підготовки спортсменів на кожному етапі, а також модельні характеристки спеціальної фізичної та технічної підготовки на конкретному етапі багаторічної підготовки. На підставі результатів дослідження вікової динаміки приросту соматичних характеристик, спеціальних фізичних якостей, зміни технічних параметрів, розроблено алгоритми статистичного прогнозу результативності й алгоритми експертного оцінювання перспективності спортсменів. Наведено метод визначення ступеня реалізації швидкісносилових якостей у спортсменів і виявлено раціональний склад тренувальних засобів на різних етапах багаторічного тренувального процесу. Розроблено методику використання прийому "полегшуюче лідирування" у поєднанні з електростимуляцією у навчально-тренувальному процесі спортсменів. Експериментально доведено ефективність комплексного механізму управління багаторічною підготовкою спортсменів швидкісно-силових видів спорту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч517.117.5.15 +
Шифр НБУВ: РА345798
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського