Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (59)Книжкові видання та компакт-диски (44)Журнали та продовжувані видання (205)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч515.77$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Свєтова А. О. 
Виховання духовно-моральних якостей майбутніх професійних тенісистів: автореф. дис. ... канд. пед. наук : 13.00.07 / А. О. Свєтова ; Східноукр. нац. ун-т ім. В. Даля. — Луганськ, 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність понять "духовність", "моральність", "мораль", "якості особистості", "духовно-моральні якості особистості" та "духовно-моральні якості майбутніх професійних тенісистів". Визначено смислову сутність духовно-моральних якостей особистості. Висвітлено духовно-моральні якості майбутніх професійних тенісистів. Розроблено науково-методичний інструментарій дослідження, проведено діагностику рівнів духовно-моральних якостей майбутніх професійних тенісистів. Обгрунтовано педагогічні умови, що забезпечують ефективність процесу виховання духовно-моральних якостей майбутніх професійних тенісистів, експериментально перевірено їх ефективність через визначені критерії, показники та рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.771.515
Шифр НБУВ: РА377631 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Поліщук Л.В. 
Комплексна оцінка просторово-часових параметрів рухів тенісистів високої кваліфікації: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання й спорту: 24.00.01 / Л.В. Поліщук ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Уперше здійснено комплексний науковий підхід до оцінки прострово-часових параметрів рухів тенісистів. Обгрунтовано систему інформативних, надійних, специфічних тестів і критеріїв, що дозволяють виділити перспективних спортсменів. Розроблено диференційовані оцінювальні шкали для з'ясування спеціальних координаційних можливостей тенісиста з урахуванням його кваліфікації та статі, розроблено коефіцієнти значущості критеріїв, сформовано підсумкову комплексну оцінку й обгрунтовано алгоритм висновків. Уперше встановлено значущість критеріїв, рекомендованих для педагогічного контролю просторово-часових параметрів рухів тенісистів високої кваліфікації. Запропоновано здійснювати визначення модельних характеристик рівня розвитку спеціальних здібностей за оцінкою диференціації просторово-часових характеристик їх рухів з урахуванням індивідуальних особливостей, стилю змагальної діяльності. Доповнено дані, що характеризують моделі тактичних стилів змагальної діяльності даних спортсменів. Визначено взаємозв'язок спортивного результату й комплексної оцінки спеціальних координаційних здібностей тенісистів, що дозволило виявити ефективність запропонованої системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.77.159 +
Шифр НБУВ: РА340250

      
3.

Лазарчук О.В. 
Побудова тренувального процесу тенісистів першого року навчання в умовах клубної системи: автореф. дис. ... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / О.В. Лазарчук ; Дніпропетр. держ. ін-т фіз. культури і спорту. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Проаналізовано показники загальної фізичної та технічної підготовленості, рівень розвитку спеціальних здібностей тенісистів першого року навчання. Запропоновано методику побудови тренувального процесу тенісистів першого року навчання за умов клубної системи на основі перерозподілу навчальних годин з видів підготовки та розробку тренувальних блоків, особливістю яких є перехід від одного блоку до іншого з поступовим зростанням навантаження й інтенсивності виконання вправ. Обгрунтовано методику побудови тренувального процесу тенісистів першого року навчання за умов клубної системи. Наведено методику побудови тренувального процесу тенісистів першого року навчання за умов клубної системи, що сприяє ефективному оволодінню технічними навичками та підвищенню розвитку спеціальних здібностей. Доповнено результати інших досліджень щодо кореляційної залежності показників фізичної та технічної підготовленості та розвитку спеціальних здібностей юних тенісистів. Зазначено, що існує взаємозв'язок техніки виконання змагальних вправ і їх взаємозалежність зі спеціальними здібностями спортсмена стосовно рівня підготовки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.771.521 +
Шифр НБУВ: РА369689 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
4.

Хейлік І.О. 
Психолого-педагогічні технології оптимізації змагальної діяльності тенісистів в процесі становлення спортивної майстерності: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання та спорту: 24.00.01 / І.О. Хейлік ; Харк. держ. акад. фіз. культури. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Висвітлено питання втілення сучасних психолого-педагогічних технологій у тренувальну та змагальну діяльність тенісистів у період становлення їх спортивної майстерності. Проаналізовано дані, наведені в науковій літературі, та показано, що надійність змагальної діяльності передбачає високий рівень розвитку стану психологічної готовності спортсменів до великих тренувальних і змагальних навантажень. Це доводить значущість емоційних компонентів психологічної готовності, а також емоційних станів, що виникають у змагальній діяльності та зумовлюють виникнення емоційної напруженості тому, що це дозволяє більш диференційовано простежувати та керувати вплив особистісних регуляторів діяльності - потреб, мотивів, відношення, цілей, самооцінки. Розглянуто ефективні методи розвитку механізмів особистісної регуляції емоційної напруженості тенісистів у змагальному періоді підготовки, особливості саморегуляції змін емоційного стану гравців у підвідному, змагальному та відновлювальному мікроциклах підготовки. На підставі одержаних результатів обгрунтовано особливості змісту спеціальної психологічної підготовки тенісистів у змагальному періоді підготовки у процесі становлення їх спортивної майстерності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.77 + Ю943-69 +
Шифр НБУВ: РА357789

Рубрики:

      
5.

Ємшанова Ю.О. 
Стильова саморегуляція психічних станів кваліфікованих тенісистів: автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.01 / Ю.О. Ємшанова ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено проблему індивідуалізації психологічної підготовки кваліфікованих тенісистів на підставі даних, одержаних завдяки вивченню впливу стильової саморегуляції психічних станів на результативність змагальної діяльності. Експериментально встановлено, що рівень стильової саморегуляції залежить від спортивної кваліфікації тенісистів. Специфікою впливу індивідуального стилю їх саморегуляції на психічні стани є наявність у змагальному періоді збільшення щільності взаємозв'язку між показниками стильової саморегуляції та показниками, що відображають психічний стан даних спортсменів. Особливості стильової саморегуляції значною мірою взаємопов'язані з проявами психічного стану тенісистів, а саме: вегетативним коефіцієнтом Шипоша, сумарним відхиленням від аутогенної норми, стабільністю саморегуляції, проявами властивостей уваги, а також даними самозвітів спортсменів про їх стан у різні періоди ігрової діяльності. Розроблено практичні рекомендації щодо побудови та проведення психологічної підготовки кваліфікованих тенісистів з урахуванням виявлених найбільш значущих психологічних чинників, що забезпечують ефективність стильової саморегуляції психічних станів і, відповідно, ефективність діяльності змагання кваліфікованих спортсменів на різних етапах спортивного вдосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.77 + Ю943-355.2 +
Шифр НБУВ: РА354185

Рубрики:

      
6.

Борисова О.В. 
Формування системи тенісу в Україні: Автореф. дис... канд. наук з фізичного виховання і спорту: 24.00.01 / О.В. Борисова ; Нац. ун-т фіз. виховання і спорту України. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено систему тенісу в світі, в Україні. Розроблено наукові засади формування даної системи у нашій країні, з урахуванням сукупності соціально-економічних та правових відносин. Висвітлено історію розвитку тенісу і професійного його напряму. Обгрунтовано належність тенісу до професійного спорту. Визначено особливості функціонування системи професійного тенісу на міжнародному та національному рівнях. Проаналізовано умови формування, розвитку та особливості функціонування даної системи в Україні. Визначено об'єктивізацію процесу формування системи професійного тенісу в Україні та основні перспективи його розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч515.774(4УКР)
Шифр НБУВ: РА312363 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського