Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (34)Книжкові видання та компакт-диски (44)
Пошуковий запит: (<.>U=Х891.9(4Укр)621$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Середа Г.П. 
Організаційно-правові аспекти прокурорського нагляду за додержанням законів при прийманні, реєстрації, перевірці та вирішенні заяв і повідомлень про злочини: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Г.П. Середа ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

Висвітлено проблеми прокурорського нагляду за виконанням закону на стадії порушення кримінальної справи. Запропоновано заходи з метою удосконалення законодавства про прокурорський нагляд, а також кримінально-процесуального законодавства про початкову стадію кримінального процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4Укр)621
Шифр НБУВ: РА309567 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Анпілогов О.В. 
Правове регулювання участі прокурора в адміністративному судочинстві щодо захисту прав та свобод громадянина: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.В. Анпілогов ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено проблемні питання здійснення прокурором захисту прав, свобод і законних інтересів громадянина в адміністративному судовому процесі. Обгрунтовано напрями розвитку відповідного законодавства. Проаналізовано теоретико-правові проблеми такого захисту, його форми, сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства. Визначено, що представництво прокурором в адміністративному судовому процесі є правовідносинами, які встановлюються та реалізуються на підставі Конституції України, Закону України "Про прокуратуру", КАС України. У межах цих правовідносин прокурор вчиняє в адміністративному судочинстві процесуальні дії від імені та для захисту прав, свобод і законних інтересів осіб - громадян України, що через різноманітні обставини не можуть або позбавлені можливості самостійно відстоювати ці свої особисті цінності від їх порушень (обмежень) рішеннями, діями чи бездіяльністю суб'єктів владних повноважень - органів державної влади, місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб. Сформульовано особливості адміністративної процесуальної правосуб'єктності прокурора в адміністративному судовому процесі. З'ясовано, що прокурор може виступати тільки як представник та здійснювати представництво визначених Законом України "Про прокуратуру" категорій громадян. Зазначено, що прокурор є позивачем у процесуальному розумінні, але не має прав позивача, однак обсяг його процесуальних можливостей за умов участі у розгляді судом справи адміністративної юрисдикції є повним; він ініціює розгляд адміністративним судом публічно-правового спору за певних підстав; представництво прокурором інтересів незахищеного громадянина можливе на будь-якій стадії адміністративної процесуальної правосуб'єктності прокурора у разі перегляду судових рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072 + Х891.9(4УКР)621 +
Шифр НБУВ: РА355607

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Корнякова Т.В. 
Прокуратура і органи позавідомчого контролю: нагляд і взаємодія: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Т.В. Корнякова ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2004. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано доцільність посилення діяльності органів позавідомчого контролю з метою вирішення завдання щодо підвищення ефективності наглядової діяльності прокуратури під час здійснення нагляду за додержанням і застосуванням законів. Запропоновано визначення прокурорського нагляду, взаємодії прокуратури та контролюючих органів. Розкрито суть понять "державний контроль", "державний нагляд", "відомчий контроль", "зовнішній контроль", "внутрішній ринок", а також розглянуто питання про співвідношення контрольної та правоохоронної діяьності, прокурорського нагляду та державного контролю (нагляду). Розроблено класифікацію нормативно-правових актів, що регулюють діяльність контролюючих органів. Наведено пропозиції щодо змін до Закону України "Про прокуратуру". Запропоновано прийняти Закон "Про засади контрольної діяльності місцевих державних адміністрацій".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)621 + Х891.9(4УКР)621 + Х891.9(4УКР)621
Шифр НБУВ: РА334374

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Шевченко Є.О. 
Прокурорський нагляд за додержанням законодавства про звернення громадян: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.10 / Є.О. Шевченко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено конституційне право громадян на звернення та розгляд заяв і скарг в органах прокуратури, визначено гарантії його реалізації. Розкрито сутність прокурорсько-наглядового провадження за розглядом даних звернень громадян та їх підвідомчість органам прокуратури. Розроблено тактичні та методичні засади прокурорсько-наглядової діяльності з розгляду звернень громадян і нагляду за додержанням законів про звернення громадян в органах місцевого самоврядування. Запропоновано методику здійснення аналітичної роботи з розгляду звернень громадян в органах прокуратури. Наведено пропозиції щодо удосконалення Законів України "Про прокуратуру", "Про звернення громадян", Кодексу адміністративного судочинства, наказів Генерального прокурора України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)621 + Х891.9(4УКР)621 + Х891.9(4УКР)621
Шифр НБУВ: РА355998

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського