Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (316)Книжкові видання та компакт-диски (360)Журнали та продовжувані видання (16)
Пошуковий запит: (<.>U=Х819(4УКР)124$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 43
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Сухоребра Т. І. 
Адміністративна відповідальність за порушення правил полювання та рибальства: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Т. І. Сухоребра ; Нац. ун-т біоресірсів і природокористування України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано ознаки об'єктивної сторони порушень, передбачених ч. 1 - 4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, визначено суспільні відносини, що виступають як безпосередній об'єкт даних порушень. Наведено класифікацію порушень правил полювання та рибальства, надано їх характеристику. Розкрито зміст класифікаційних ознак досліджуваних деліктів. Охарактеризовано загальні положення стосовно суб'єктів, з урахуванням специфіки деліктів проведено їх класифікацію. Визначено можливість вчинення даних порушень у межах умисної й необережної вини, зосереджено увагу на таких факультативних ознаках суб'єктивної сторони як мотив і мета. Запропоновано низку конкретних змін і доповнень до чинного законодавства України, що дозволить підвищити ефективність боротьби з порушеннями у досліджуваній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124.7 + Х819(4УКР)072.89
Шифр НБУВ: РА380063 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Курило В.І. 
Адміністративні правовідносини у сільському господарстві України: автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / В.І. Курило ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — К., 2008. — 39 с. — укp.

Досліджено теоретико-прикладні проблеми формування та розвитку адміністративних правовідносин у сільському господарстві України, проаналізовано їх правову природу, визначено сутність як системного соціально-правового явища та розроблено концептуальну модель. До наукового обігу введено ряд нових для теорії адміністративного права категорій та інститутів. Розглянуто проблеми організації контрольної діяльності у сільському господарстві України. Визначено систему суб'єктів адміністративної юрисдикції галузі, встановлено їх повноваження та наведено класифікацію. Досліджено адміністративно-деліктні відносини у сільському господарстві. Розкрито сутність адміністративної відповідальності посадових і службових осіб органів державної влади як засобу забезпечення паритетності суб'єктів адміністративних правовідносин в аграрному секторі економіки. Проаналізовано актуальні проблеми розвитку інституту адміністративних послуг у сільському господарстві України, визначено його зміст. Доведено, що забезпечення договірної свободи сторін у процесі надання адміністративних послуг у сільському господарстві є важливою складовою загального процесу демократизації суспільства. Обгрунтовано напрями удосконалення адміністративних правовідносин у сільському господарстві України. Наведено пропозиції щодо внесення змін і доповнень до теорії адміністративного права. Розроблено рекомендації щодо удосконалення діяльності органів виконавчої влади в аграрному секторі економіки України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124 +
Шифр НБУВ: РА356022

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Онищук 
Адміністративно-правова діяльність суб'єктів владних повноважень по боротьбі з браконьєрством: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Олександр Олександрович Онищук ; Державний науково-дослідний ін-т МВС України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124.7 + Х859.9(4УКР)14
Шифр НБУВ: РА366649

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Лазаренко В. А. 
Адміністративно-правове регулювання екологічної безпеки в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. А. Лазаренко ; Держ. НДІ МВС України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Наведено визначення понять "екологічна безпека" (ЕБ) й "адміністративно-правове регулювання екологічної безпеки". Запропоновано нову класифікацію видів ЕБ, рівнів адміністративно-правового регулювання ЕБ. Удосконалено механізм адміністративно-правового регулювання ЕБ, а також теоретичні положення щодо змісту форм і методів її адміністративно-правового регулювання ЕБ. Розкрито питання розвитку дослідження системи суб'єктів, уповноважених проводити адміністративно-правове регулювання ЕБ, а також чинників, які впливають на ефективність адміністративно-правового регулювання ЕБ та запропоновано їх класифікацію. Проаналізовано чинне законодавство та практику адміністративно-правового регулювання ЕБ, вивчено генезис адміністративно-правового регулювання ЕБ. Висвітлено світовий досвід правового забезпечення ЕБ. Досліджено об'єктивні та суб'єктивні чинники, які впливають на ефективність адміністративно-правового регулювання ЕБ, визначено напрями підвищення ефективності механізму адміністративно-правового регулювання ЕБ через удосконалення його правових й організаційних основ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124 + Х859(4УКР)021.12
Шифр НБУВ: РА375945 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Рябець К.А. 
Адміністративно-правове регулювання екологічної діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / К.А. Рябець ; Ін-т законодавства Верховн. Ради України. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання адміністративно-правового регулювання природоохоронної та природоресурсної частин екологічної діяльності. Проведено дослідження історичного процесу формування сучасних державних органів управління в галузях охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів. Проаналізовано чинне адміністративне, природоохоронне та природоресурсне законодавство і практику адміністративно-правового регулювання природоохоронної та природоресурсної діяльності. Визначено основні тенденції регулювання відносин у досліджуваних галузях, розроблено науково-практичні рекомендації щодо удосконалення адміністративно-правового регулювання природоохоронної та природоресурсної діяльності на основі внесення відповідних змін до чинного законодавства, а також прийняття нових нормативно-правових актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124 + Х859(4УКР)03 +
Шифр НБУВ: РА350940

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Афанасієв Р. В. 
Адміністративно-правовий режим об'єктів права власності на природні ресурси: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Р. В. Афанасієв ; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено адміністративно-правові аспекти права власності на природні ресурси, розкрито сутність адміністративно-правового забезпечення та регулювання реалізації права власності на природні ресурси, механізм і напрямки його проведення, надано поняття та характеристику адміністративно-правового режиму об'єктів права власності на природні ресурси. Досліджено сутність, зміст і систему його складових елементів - адміністративно-правових засобів забезпечення та регулювання реалізації права власності на природні ресурси, їх нормативну основу та практику їх реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124 + Х859(4УКР)02 + Х839(4УКР)112.1
Шифр НБУВ: РА375877 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Пілявська І. В. 
Адміністративно-правові засади взаємодії державної служби карантину рослин з правоохоронними органами: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / І. В. Пілявська ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2011. — 22 с. — укp.

Вперше запропоновано розглядати взаємодію Державної служби з карантину рослин (ДСКР) з правоохоронними органами з позиції циклічності її розвитку, де поступове накопичення та врахування кількісних змін у самій системі взаємодії сприяє якісній зміні цієї системи діяльності. Визначено можливість виділення типового правового статуту ДСКР, який має типовий структурний склад і зміст його елементів, що забезпечує єдність та однаковість як теоретичного вирішення, так і правового регулювання питання існування та реалізації правового статуту цього державного органу та його структурних підрозділів. Розкрито зміст, структуру принципів взаємодії ДСКР з правоохоронними органами в частині виділення їх системи (загально-правові, спеціальні організаційні та спеціальні функціональні принципи). Висвітлено зміст поняття "взаємодія" та "компетенція" за рахунок обмеження його об'єктивно притаманними елементами: владними повноваженнями (правами та обов'язками державного органу) та предметом відання (обсяг діяльності), який визначає межі реалізації повноважень у сфері державного управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124.01:П + П415.1
Шифр НБУВ: РА382036 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
8.

Лазор О.Я. 
Адміністративно-правові засади державного управління у сфері реалізації екологічної політики в Україні: Автореф. дис... д-ра наук з держ. упр: 25.00.02 / О.Я. Лазор ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2004. — 36 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та адміністративно-правові засади розвитку державного управління у сфері реалізації екологічної політики за сучасних умов. З'ясовано механізм функціонування інституцій державного управління та місцевого самоврядування в галузі екології та природних ресурсів. Обгрунтовано концептуальні положення та принципи основних адміністративно-контрольних методів державного управління у даній сфері на базі використання теорії допустимого ризику. Поглиблено наукові засади державного управління у сфері реалізації екологічної політики, обгрунтовано методологічні підходи щодо еколого-економічної оцінки їх стану. Визначено напрями подальшого розвитку екологічної політики з метою забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини як невід'ємної умови сталого екологічного, економічного та соціального розвитку України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)021 + Х819(4УКР)124 +
Шифр НБУВ: РА334149

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Улютіна О. А. 
Адміністративно-правові засади охорони навколишнього природного середовища та природокористування: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. А. Улютіна ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Розглянуто тенденції та проблеми у сфері охорони навколишнього середовища та природокористування, виокремлено основні принципи державного регулювання у цій сфері, розкрито значення та визначено напрями природоохоронної діяльності державних органів влади. Висвітлено специфіку заповідного фонду та його нармативно-правову основу, приділено увагу контролю та нагляду у сфері охорони навколишнього природного середовища та природокористування. Запропоновано напрями удосконалення адміністративного законодвства щодо охорони навколишнього середовища та висунуто пропозиції стосовно внесення змін і доповнень до низки нормативно-правових актів України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)02 + Х819(4УКР)124
Шифр НБУВ: РА381416 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Нестеренко Н. М. 
Адміністративно-правові засади реалізації екологічної функції держави: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Н. М. Нестеренко ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто актуальні питання сутності та змісту поняття екологічної функції, видокремлено основні її елементи. Визначено напрями державної політики в досліджуваній сфері. Проаналізовано міжнародний досвід з метою з'ясування можливості його використання в Україні. Досліджено компетенції органів, уповноважених забезпечувати екологічну безпеку як складову екологічної функції. Розглянуто завдання та функції органів внутрішніх справ у сфері забезпечення екологічної безпеки та правопорядку. Грунтовно проаналізовано співвідношення понять "екологічна безпека", "екологічний правопорядок" як складових екологічної функції держави. Досліджено адміністративно-правові засоби профілактики правопорушень у сфері екології та причини їх скоєння. Визначено основні напрями розвитку законодавства та правозастосовної практики у сфері забезпечення екологічної функції держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124 + Х859(4УКР)021.11
Шифр НБУВ: РА380149 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Чернов С.І. 
Державне регулювання аграрного сектору економіки в ринкових умовах: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / С.І. Чернов ; Гуманіт. ун-т "Запоріз. ін-т держ. та муніцип. упр.". — Запоріжжя, 2007. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та розроблено пропозиції щодо вдосконалення механізмів державного регулювання аграрного сектору економіки за ринкових умов. Визначено особливості державного регулювання даного сектору за зазначених умов. Досліджено засади формування та розвитку аграрної політики держави. Проаналізовано світовий досвід регулювання аграрного сектору економіки та можливості його використання за умов України. Здійснено оцінку механізмів цього регулювання. Запропоновано заходи створення системи державного регулювання аграрного сектору економіки. Обгрунтовано економіко-правові засади його регулювання. Розроблено заходи державної підтримки фінансового забезпечення аграрного сектору економіки України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124 + У9(4УКР)320-21,01 +
Шифр НБУВ: РА351755

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Бейкун А.Л. 
Державне регулювання діяльності обласного агропромислового комплексу (організаційно-правові питання): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.06 / А.Л. Бейкун ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено проблемам теоретичного моделювання методологічної концепції державного регулювання діяльністю обласного агропромислового комплексу (АПК) як альтернативи державному управлінню, розробленню практичних рекомендацій щодо удосконалення процесів регулюючого впливу державних органів на об'єкти обласного АПК, проблемним питанням формування й подальшого удосконалення галузевого законодавства. Теоретично обгрунтовано необхідність систематизації агропромислового законодавства як обов'язкової умови правового забезпечення по державному регулюванню аграрних та суміжних правовідносин. Визначено державне регулювання відносинами у сфері АПК як цілісну логіко-правову систему. Запропоновані нові підходи щодо змістовного навантаження структурно-функціональних характеристик адміністративних органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124 + Х859(4УКР)021

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Шарий Г. І. 
Державне регулювання земельних відносин в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Г. І. Шарий ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2010. — 20 с. — укp.

Узагальнено теоретичні засади й особливості державного регулювання земельних відносин в Україні. Систематизовано підходи щодо побудови механізмів державного регулювання земельних відносин у країнах світу з різним рівнем економічного розвитку. Вивчено наукові розробки проблеми державного регулювання земельних відносин. Проаналізовано функціонування організаційно-адміністративного механізму державного регулювання земельних відносин в Україні та механізмів державного управління у сфері використання й охорони земель на сучасному етапі. Визначено особливості формування та розвитку ринку земель. Розроблено концептуальні підходи щодо стратегії державного регулювання розвитку земельних відносин та обгрунтовано підходи щодо вдосконалення його механізмів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х859(4УКР)111 + Х819(4УКР)124.1
Шифр НБУВ: РА376187 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Латинін М.А. 
Державне регулювання розвитку аграрного сектора економіки України: Автореф. дис... д-ра наук з держ. упр.: 25.00.02 / М.А. Латинін ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2007. — 36 с. — укp.

Визначено наукові засади та методологію механізму ринкового та державного регулювання розвитку аграрного сектора економіки. Виявлено особливості еволюції механізму державного регулювання його розвитку. Проаналізовано ефективність впливу органів державної влади на розвиток даного сектора за сучасних умов господарювання в Україні. Визначено політику державного регулювання складових сталого розвитку економіки аграрної сфери АПК. Розроблено концепцію державної стратегії та удосконалено методологічні підходи до розробки стратегічних планів розвитку аграрного сектора. Обгрунтовано багаторівневу систему оцінки його державного регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-21,01 + Х819(4УКР)124 +
Шифр НБУВ: РА351361

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Косенко В.В. 
Державне регулювання розвитку інфраструктури аграрного ринку: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / В.В. Косенко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні засади розробки та вдосконалення механізму державного регулювання формування, розвитку та функціонування інфраструктури аграрного ринку та її елементів. Розглянуто сучасний стан, історичні передумови становлення життєво важливої ланки суспільного відтворення, узагальнено передовий зарубіжний досвід функціонування об'єктів обслуговування АПК та фактори впливу, що здійснюється на них державою. Конкретизовано понятійно-категоріальний апарат, розроблено нові критерії класифікації елементів інфраструктури аграрного ринку, опрацьовано її концептуальну модель, яка базується на принципах оптимального співвідношення елементів ринку та збалансованого розвитку двох протилежних за метою діяльності напрямів господарювання - комерційного посередництва та обслуговуючої кооперації. Запропоновано алгоритм групових дій сільгоспвиробників щодо створення сільськогоподарських обслуговувальних кооперативів, що дозволяє здійснювати їх реєстрацію як безприбуткових організацій у діючому правовому полі. Обгрунтовано перспективність запропонованих напрямів удосконалення механізму державного регулювання розвитку інфраструктури аграрного ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124 + Х859(4УКР) + Х839(4УКР)921.262 +
Шифр НБУВ: РА340785

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Таршин С.І. 
Державне регулювання розвитку олійного виробництва в Україні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / С.І. Таршин ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Поглиблено зміст поняття державного регулювання розвитку олійно-жирової промисловості з урахуванням ступеня взаємозв'язку інформації, організації та управління у процесі його еволюції. Обгрунтовано організаційно-економічний механізм державного регулювання олійного виробництва та проведено розрахунки економічної ефективності реалізації інноваційно-інвестиційного проекту переробки соняшнику. Удосконалено методологію комплексного аналізу трансформації економічних систем на підставі використання інституціонального та еволюційного підходів. Створено механізм регулювання розвитку та розміщення олійно-жирового комплексу шляхом доповнення, розширення та поглиблення таких його складових: формування сприятливого інвестиційного середовища та ділового клімату, планування, прогнозування та програмування діяльності підприємства з урахуванням мінливості економічного середовища, пошуку джерел фінансування на потреби оновлення основних фондів і нарощування обігових коштів, активізації внутрішнього ринку насіння соняшнику, продуктів його переробки та експортно-імпортної діяльності, удосконалення системи оподаткування та митного регулювання. Запропоновано знизити податок на прибуток, а податок на додану вартість залишити на існуючому рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.9-21 + Х819(4УКР)124 +
Шифр НБУВ: РА333713

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Шкуратова І.І. 
Державне управління розвитку аграрного сектора регіону в умовах невизначеності і ризику: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / І.І. Шкуратова ; Рада по вивч. продукт. сил НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено необхідність державного управління аграрним сектором регіону. Досліджено теоретичні підходи до державного управління аграрним сектором. Розвинуто сутність ризику як об'єкта державного управління на регіональному рівні. Проаналізовано сучасний стан і тенденції розвитку аграрного сектора регіону. Оцінено систему державного управління розвитком аграрного сектору регіону за ринкових умов. Визначено умови невизначеності та ризику в державному управлінні аграрним сектором регіону. Удосконалено методичні підходи до прийняття управлінських рішень щодо розвитку аграрного сектора регіону під впливом чинників невизначеності. Удосконалено систему державного управління регіональним аграрним сектором на різних рівнях управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)320-21,01 + Х819(4Укр)124 +
Шифр НБУВ: РА370902 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Кичилюк Т.С. 
Державний контроль за використанням та охороною земель сільськогосподарського призначення: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Т.С. Кичилюк ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти здійснення державного контролю за використанням та охороною земель сільськогосподарського призначення в Україні. Проаналізовано чинне законодавство України, що регулює здійснення державного контролю за використанням земельних ресурсів. Охарактеризовано систему та правове становище органів, що здійснюють контроль у даній сфері, визначено їх функції та компетенцію. Розглянуто правові форми та методи практичного вираження контрольних дій, необхідних для забезпечення законності та правопорядку у галузі земельних відносин. Розкрито правосуб'єктність Держземінспекції як органу адміністративної юрисдикції у галузі земельних ресурсів, розглянуто порядок організації її діяльності щодо здійснення контролю за використанням та охороною земль сільськогосподарського призначення. Розкрито специфіку застосування адміністративної відповідальності за вчинення земельних правопорушень органами Держземінспекції. Розглянуто найбільш поширені правопорушення у галузі земельних відносин, за які передбачено адміністративну відповідальність. Обгрунтовано основні напрямки та шляхи підвищення ефективності здійснення державного контролю за використанням та охороною земель сільськогосподарського призначення за умов адміністративної та земельної реформи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124 + Х859(4УКР)112 +
Шифр НБУВ: РА353833

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Дурсунов 
Законодавче забезпечення ветеринарної справи в Україні у ХХ столітті: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.01 / Малік Орудж огли Дурсунов ; Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2009. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124.8 + П8(4УКР) б
Шифр НБУВ: РА367107

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Ейдельберг М. М. 
Земельна ділянка як об'єкт адміністративно-правових відносин: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. М. Ейдельберг ; Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 17 с. — укp.

Уточнено поняття й особливості адміністративно-правових відносин, визначено систему об'єктів даних відносин і місце земельної ділянки у її структурі. Запропоновано класифікацію адміністративно-правових відносин, об'єктом яких є земельна ділянка. Проведено розмежування правових відносин, які виникають з приводу земельної ділянки. Уточнено структуру адміністративно-правових відносин, які виникають, змінюються та припиняються з приводу земельної ділянки, визначено особливості суб'єктів, змісту й юридичних фактів як окремих елементів даних правовідносин. З'ясовано сутність і призначення правових гарантій забезпечення законності адміністративно-правових відносин, які виникають, змінюються та припиняються з приводу земельної ділянки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)124
Шифр НБУВ: РА380971 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського