Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (27)Книжкові видання та компакт-диски (35)
Пошуковий запит: (<.>U=Х819(4УКР)011.208$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Бабінова О.О. 
Взаємодія органів державного управління і місцевого самоврядування з громадськістю: теоретико-методологічний аспект: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / О.О. Бабінова ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Висвітлено основні теоретико-методологічні засади взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування з громадськістю. Проаналізовано сучасний стан в Україні та в розвинених демократичних зарубіжних країнах щодо залучення громадськості до процесу прийняття рішень. Визначено напрями та механізми підвищення ефективності взаємодії органів публічної влади країни з громадськістю. Розглянуто демократію як форму існування українського народу, рису, притаманну його національному менталітету. Демократія визначена як необхідна умова для ефективної взаємодії органів публічної влади з громадськістю. Для підвищення її ефективності необхідно реалізувати розроблену Концепцію правової просвіти населення, створити законодавчу основу для участі громадськості в процесі прийняття рішень органів влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.208 +
Шифр НБУВ: РА341710

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Серант А.Й. 
Зв'язки з громадськістю в системі місцевих органів влади (державно-управлінський аспект): Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / А.Й. Серант ; Львів. регіон. ін-т держ. упр. Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Узагальнено теоретико-методичні та політико-правові предумови організації місцевими органами влади зв'язків з громадськістю. Проаналізовано стан вивчення даної проблеми на сучасному етапі розвитку українського суспільства та доведено необхідність її подальшого дослідження. Розглянуто чинну нормативно-правову базу з питань залучення громадян до управління на місцевому рівні та виявлено ряд невикористаних можливостей щодо організації діяльності у даній сфері. Визначено сутність та принципи налагодження місцевими органами влади зв'язків з громадськістю. Досліджено форми та методи інформаційного забезпечення діяльності місцевих органів влади у контексті зв'язків з громадськістю, показано позитивний вплив мотивації на їх розвиток. Обгрунтовано необхідність підвищення іміджу влади у налагоджені зв'язків з громадськістю та доведено його вплив на покращання ефективності даного процесу. Розкрито особливості комунікативних відносин місцевих органів влади та громадськості у разі виникнення надзвичайних ситуацій і запропоновано конкретні шляхи їх покращання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.208 +
Шифр НБУВ: РА342371

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Корнійчук О. В. 
Інформаційна діяльність місцевих органів виконавчої влади (на прикладі Рівненської та Хмельницької областей): автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.01 / О. В. Корнійчук ; Львів. регіон. ін-т держ. упр., Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — Л., 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано теоретико-методологічні засади, організаційно-правові та функціональні особливості регіональної інформаційної політики. Проведено системний аналіз управлінської діяльності місцевих органів виконавчої влади щодо здійснення інформатизації регіону. Охарактеризовано основні форми, методи, напрями реалізації інформаційної політики та шляхи підвищення її ефективності. Досліджено інформаційно-аналітичне забезпечення управлінської діяльності місцевих органів виконавчої влади, проаналізовано роботу державних органів управління щодо інформаційного забезпечення зв'язків із громадськістю й основні напрями та форми їх інформаційно-пропагандистської діяльності. Розроблено практичні рекомендації щодо використання новітніх інформаційно-комунікативних технологій у роботі місцевих органів виконавчої влади.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.208 ф
Шифр НБУВ: РА380589 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Стойка А.В. 
Механізми ефективної взаємодії органів державної влади і громадських об'єднань на регіональному рівні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / А.В. Стойка ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2006. — 19 с. — укp.

Розроблено теоретичні та практичні положення, пов'язані з механізмами взаємодії органів державної влади та громадських об'єднань на регіональному рівні. Розглянуто природу, принципи й основні форми взаємодії влади та "третього сектору", розкрито зміст і напрямки удосконалення механізмів її функціонування. Особливу увагу приділено визначенню місця та ролі формування місцевих (регіональних) стратегій розвитку як фактора громадської консолідації. Запропоновано модель ефективної взаємодії влади та громадськості на рівні регіону, розглянуто основні чинники її практичної реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.208 +
Шифр НБУВ: РА342595

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Чернега Р.Т. 
Право громадян на участь у місцевому самоврядуванні України: стан та шляхи вдосконалення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.02 / Р.Т. Чернега ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Наведено визначення поняття та розкрито суть права громадян щодо участі у місцевому самоврядуванні України. Зазначено про наявність двох начал: юридичного та психологічного. Досліджено участь громадян у місцевому самоврядуванні, проаналізовано історичні форми місцевої демократії. Здійснено зіставлення сучасних форм реалізації даного права громадян залежно від їх поділу за джерелом закріплення, способом здійснення демократії на місцевому рівні, кількістю суб'єктів, приналежністю особи до громадянства, юридичними наслідками. Визначено та проаналізовано основні засади діяльності депутатів місцевих рад, зокрема щодо його ролі у залученні громадян до процесів місцевого самоврядування. У цьому контексті розглянуто проблематику відповідальності депутатів місцевих рад та інших виборних посадових осіб місцевого самоврядування. Обгрунтовано характеристику системи інститутів і процесуальних форм стосовно реалізації права громадян щодо участі у місцевому самоврядуванні України, показано її безпосередній взаємозв'язок з системою органів місцевого самоврядування. На підставі аналізу міжнародних правових документів у сфері місцевого самоврядування, теоретичних і практичних досліджень, базуючись на існуючих нормах чинного законодавства, наведено конкретні шляхи вдосконалення процесу участі громадян у місцевому самоврядуванні в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х809(4УКР)32 + Х819(4УКР)011.208 +
Шифр НБУВ: РА349813

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського