Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (311)Книжкові видання та компакт-диски (207)Журнали та продовжувані видання (5)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)262.6-18$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 29
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Делас В. А. 
Банківська діяльність на валютному ринку України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / В. А. Делас ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено сутність та механізм функціонування валютного ринку (ВР) України. Доведено, що серед суб'єктів ВР провідне місце належить банкам, та обгрунтовано їх роль і місце у функціонувані ВР. Розкрито теоретичні засади вітчизняного валютного регулювання та місце банків у агрегованій системі валютного контролю. З'ясовано функції банків у здійсненні посередницьких операцій у реалізації економічних інтересів суб'єктів валютних відносин. Розкрито особливості валютних конверсійних операцій банків та операцій з організації міжнародних розрахунків. Досліджено необхідність та основні засади управління валютним ризиком банківської установи та розроблено комплексну схему аналізу результативності діяльності банку у валютній сфері. Обгрунтовано доцільність прогнозування обсягів портфеля валютних ресурсів на основі врахування прогнозних даних основних макроекономічних чинників та запропоновано модель побудови таких прогнозів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА382510 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Перебийніс М.Г. 
Валютний контроль в системі економічних відносин: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / М.Г. Перебийніс ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано еволюцію валютних відносин в Україні та їх стан в розвинених країнах світу, на основі якого визначено, що існуюча національна модель валютного контролю потребує суттєвого коригування з позицій вирішення проблем конвертованості гривні, інтеграційних процесів і чіткого визначення місця та ролі України у світовій економіці, поступової відмови від практики жорстокого обмеження валютних операцій з одночасним його збереженням для операцій, пов'язаних з вивозом валюти за кордон та інших незаконних дій суб'єктів економічних відносин, доцільність укладання багатосторонніх узгоджень між банками й органами валютного контролю, доцільність вступу України до міжнародних органів контролю за валютними операціями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.661-218 + У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА372051 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Жмурко Н. В. 
Валютно-курсова політика в умовах відкритої економіки України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Н. В. Жмурко ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено економічну суть валютно-курсової політики України, розроблено класифікацію чинників валютного курсоутворення, розглянуто теорії регулювання обмінного курсу держави. Визначено рівень неофіційної доларизації вітчизняної економіки загалом, і в розрізі кредитного та депозитного секторів відкритої економіки України. Встановлено особливості проведення валютно-курсової політики за умов режиму інфляційного таргетування, запропоновано поетапний перехід від наявного змішаного режиму валютного курсоутворення до керованого плавання обмінного курсу гривні, що відповідатиме потребам і реаліям національної економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА379611 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Мелих О. Ю. 
Валютно-курсова політика та її вплив на фінансову безпеку держави: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / О. Ю. Мелих ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано та розкрито основні науково-емпіричні гіпотези щодо проблеми проведення валютних інтервенцій як одного із домінуючих інструментів реалізації валютно-курсового регулювання. Охарактеризовано основні теорії валютного курсу. Розкрито сутність фінансової безпеки, з'ясовано її місце в системі економічної безпеки держави. Досліджено причини виникнення загроз фінансовій безпеці держави у процесі реалізації валютно-курсової політики. Проведено системний ретроспективний аналіз валютно-курсової політики НБУ у практичній площині макроекономічної стабілізації та фінансової безпеки держави. Визначено стратегічні вектори мінімізації загроз фінансовій безпеці держави у процесі реалізації валютно-курсової політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА372987 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Барсєгян А.Г. 
Валютно-курсова політика України в системі макроекономічного регулювання: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / А.Г. Барсєгян ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено загальні та специфічні закономірності функціонування валютно-курсових процесів в Україні. Розглянуто основні сучасні теорії валютного курсу, їх види, методи визначеня рівноважного валютного курсу. Наведено визначення основних понять, що характеризують досліджені процеси. Проведено аналіз становлення та еволюції валютної системи України та розглянуто сучасну практику валютного регулювання. Установлено основні закономірності взаємовпливу валютного курсу й основних макроекономічних показників в Україні. Побудовано модель курсоутворення в Україні, яка враховує основні макроекономічні особливості формування валютного курсу. Визначено основні напрями оптимізації механізмів валютно-курсової політики та розроблено рекомендації щодо вдосконалення системи валютного регулювання в Україні. Розроблено методику створення системи підтримки прийняття рішень у валютно-курсовому регулюванні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.6-18 +
Шифр НБУВ: РА353931

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Гулей А. І. 
Валютно-фінансові стратегії в системі економічної безпеки суб'єктів господарювання: міжнародний досвід: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 21.04.02 / А. І. Гулей ; Ун-т економіки та права "КРОК". — К., 2010. — 19 с. — укp.

Вперше обгрунтовано методологію дослідження проблематики валютно-фінансової й економічної безпеки суб'єктів господарської діяльності за умов інформаційної економіки. Запропоновано системні характеристики об'єктивних і суб'єктивних підходів, оцінки щодо безпеки валютно-фінансової стратегії суб'єктів господарської діяльності, її параметрів і необхідності у запровадженнівідповідних заходів, комплексу дій антикризового змісту. Удосконалено класифікацію загроз фінансової безпеки суб'єктів господарської діяльності, які запропоновано структурувати відповідно до джерел їх виникнення. Обгрунтовано шляхи формування ефективного валютно-фінансового механізму в контексті глобальної кризи, наведено інноваційні пріоритети інституційного валютно-фінансового регулювання в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У582.66 + У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА373734 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Хомайко Є.І. 
Гармонізація національних монетарних політик у процесі євроінтеграції: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Є.І. Хомайко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Вивчено механізми й інструменти конвергенції монетарних моделей у Європейському Союзі (ЄС) та особливості їх гармонізації у межах Економічного та Монетарного Союзу (ЕМС), ЄС-27, а також у суспільному європейському економічному просторі. Розглянуто суть і особливості європейського монетаризму та наведено спільні та відмінні від його глобального аналогу риси. Проаналізовано особливості трансформації теорії оптимальних валютних зон у межах інтеграційного угруповання. З використанням імітаційних ігор виявлено переваги та недоліки монетарної конвергенції. Висвітлено суть, етапи та специфіку процесу гармонізації монетарної політики в ЄС. Наведено оцінку "соціальних наслідків" приєднання країни до ЕМС та виявлено можливі компенсації втрат структурними фондами та Фондом згуртування. З'ясовано способи, напрями та механізми монетарної конвергенції країн-учасниць і аплікантів до ЄС та зони євро. Розроблено та побудовано лінійні апроксимації української гривні до основних валют світу, зокрема до євро, що дозволило виявити тенденцію зростання його частки в економіці України та зменшення трансакцій за лінією євро - гривня - долар США. Запропоновано комплекс заходів і рекомендації щодо оптимізації механізмів та інструментів наближення монетарної системи України до Маастрихтських критеріїв.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4)262.6-18 + У9(4Укр)262.6-18 +
Шифр НБУВ: РА352037

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Береславська О. І. 
Механізм валютного регулювання в Україні: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.08 / О. І. Береславська ; Держ. податк. служба України, Нац. ун-т держ. податк. служби України. — К., 2011. — 31 с.: табл. — укp.

Висвітлено теоретико-методологічні засади механізму валютного регулювання в Україні. Проведено оцінювання ефективності інструментів валютного регулювання НБУ на основі аналізу тенденцій функціонування валютного ринку, формування й управління міжнародними резервами, руху потоків капіталу. Розроблено модель оцінювання ступеня репресивності механізму валютного регулювання в Україні з використанням методів багатовимірного шлакування за блоками критеріїв, визначених експертним шляхом. Обгрунтовано перспективні напрями розвитку механізму валютного регулювання в Україні та визначено умови, необхідні для його практичної реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА385959 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Сліпченко Т. О. 
Механізм монетарного регулювання за умов транзитивної економіки: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / Т. О. Сліпченко ; НАН України, Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено гносеологічні засади побудови механізму монетарного регулювання (ММР), визначено його сутність як економічної категорії та проаналізовано структуру. Проведено теоретичний аналіз монетарних режимів, визначено закономірності трансформації ММР у розвинутих країнах і країнах з транзитивною економікою. Виявлено особливості запровадження монетарних режимів регулювання мікропроцесів у розвинутих країнах і країнах, що розвиваються, та обгрунтовано вибір оптимального монетарного режиму в Україні за даних макроекономічних умов. Висвітлено основні напрями гармонізації вітчизняного ММР за умов сучасних інтеграційних процесів. Проаналізовано взаємозв'язок основних макроекономічних параметрів економіки України з метою побудови ефективного ММР за допомогою VAR - моделі монетарної трансмісії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.71 + У526.0 + У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА381311 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
10.

Журавка Ф.О. 
Механізм реалізації валютної політики в Україні: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.08 / Ф.О. Журавка ; Держ. вищ. навч. закл. "Укр. акад. банк. справи Нац. банку України". — Суми, 2009. — 28 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічне забезпечення та практичні рекомендації щодо удосконалення механізму реалізації валютної політики в Україні. Розкрито економічну сутність категорії "валютна політика". Обгрунтовано структуру механізму реалізації валютної політики. Удосконалено методологічні засади регулювання режиму обмінного курсу шляхом систематизації основних теоретичних підходів щодо дослідження валютно-курсових режимів. Визначено оптимальний варіант валютно-курсового режиму. Здійснено періодизацію стадій розвитку валютно-курсової політики в Україні та визначено її пріоритетні завдання на сучасному етапі. Запропоновано стратегію переходу до волатильної системи валютного курсоутворення в Україні з метою запровадження монетарного режиму таргетування інфляції. Проаналізовано основні методологічні підходи щодо оцінювання впливу валютно-курсової політики Національного банку України на конкурентоспроможність вітчизняної економіки. На підставі дослідження зарубіжного досвіду визначено релевантні фактори вибору резервної валюти для формування й управління золотовалютними резервами Національного банку України. З метою запровадження системи хеджування валютно-курсових ризиків обгрунтовано необхідність використання суб'єктами валютного ринку України похідних фінансових інструментів (деривативів). Визначено ступінь впливу інструментів валютної політики Національного банку України на динаміку обмінного курсу гривні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.6-18 +
Шифр НБУВ: РА367312

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Скнарь А.О. 
Моделі короткострокового прогнозування валютних курсів в умовах недостатньої інформації: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / А.О. Скнарь ; Нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 1998. — 20 с. — укp.

У дисертації розглядаються основні напрямки прогностичних підходів до моделювання фінансової сфери. На основі дослідження відповідних сегментів фінансово-кредитної системи побудована модель, що дозволяє прогнозувати зміни валютного курсу. Розкривається вирішальна роль регресійних механізмів очікування та прогнозування валютних курсів в умовах передбачуваної динаміки валютного ринку. Даються рекомендації щодо прогностичної орієнтації суб'єктів господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.6-18

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Перепьолкіна О.О. 
Монетарна політика в системі факторів економічного зростання в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / О.О. Перепьолкіна ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено шляхи стимулювання економічного зростання в Україні з використанням засобів ефективної монетарної політики. Уточнено понятійний апарат, класифіковано та систематизовано фактори даного зростання. Виявлено суттєву роль грошово-кредитного регулювання у сфері, що стосується позитивних тенденцій вітчизняної економіки. Проаналізовано вплив монетарної політики Національного банку України (НБУ) на макроекономічну динаміку в Україні. Визначено основні тенденції їх взаємозв'язку. Розроблено моделі для прогнозування динаміки економічного зростання та встановлення напрямів діяльності НБУ щодо регулювання обсягу грошової маси в обігу. Запропоновано напрями забезпечення сталих темпів економічного зростання, а саме: удосконалення грошово-кредитного інструментарію та запровадження оптимального режиму монетарного устрою в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.6-18 + У9(4Укр)262.6-18
Шифр НБУВ: РА351948

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Голод В.Ю. 
Особливості валютно-фінансового регулювання у країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону: автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.00.02 / В.Ю. Голод ; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин НАН України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти трансформації валютно-фінансових систем (ВФС) країн Азійсько-Тихоокеанського регіону (АТР), особливості валютно-фінансового регулювання в країнах АТР за умов глобалізації. Описано процеси консолідації фінансових капіталів на національному та регіональному рівнях, визначено особливості антикризових стратегій в країнах АТР. Проаналізовано сучасні тенденції розвитку фінансових систем країн АТР, кількісні аспекти інтеграції фінансових ринків Великого Китаю в макроекономічному контексті та доведено фінансову інтеграцію трьох ринків. Вивчено стан фондових ринків країн АТР та визначено основні методи підвищення капіталізації їх економік. Висвітлено сучасний стан і перспективи валютно-фінансової інтеграції в АТР, визначено основні завдання інтеграційних об'єднань на сучасному етапі, обгрунтовано провідну роль КНР в новій моделі розвитку регіону. Охарактеризовано стан та визначено основні напрямки економічного співробітництва України з країнами АТР. Наведено практичні рекомендації щодо застосування досвіду країн АТР в реформуванні ВФС України на основі аналізу й узагальнення результатів дослідження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(5)262.6-18 + У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА370486 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Єрьоміна Є.О. 
Особливості запровадження євро в умовах загальноекономічної інтеграції: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Є.О. Єрьоміна ; НАН України ; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Розглянуто питання впровадження єдиної європейської валюти - євро. Досліджено практичну інформацію про Європейський економічний та валютний союз (ЄЕВС) - нову систему міжнародних розрахунків, економічні та соціально-політичні аспекти введення нової валюти, її значення для європейського бізнесу та банківських систем. Розглянуто сучасний стан функціонування ЄЕВС, зокрема проблематика та наслідки переходу від використання екю, яке існувало протягом багатьох років для безготівкових розрахунків до введення євро. Обгрунтовано економічні аспекти практичного використання євро в межах Європейською Союзу (ЄС) та за його межами. Визначено характер та рівень співробітництва України та ЄС, в розрізі соціально-економічних наслідків для нашої країни за умов загальноекономічної інтеграції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.26-18 + У9(4)262.6-18 + У9(4УКР)262.6-18
Шифр НБУВ: РА369327 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Степанов А.В. 
Підвищення ефективності державного механізму валютного регулювання і контролю в Україні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / А.В. Степанов ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано необхідність удосконалення діючої державної системи валютного регулювання та контролю. Аргументовано, що вибір методів і напрямків реформування державного механіму валютного регулювання та контролю залежить від результатів аналізу трьох взаємопов'язаних аспектів, що визначають формування валютної політики держави: історичних передумов, факторів зовнішнього та внутрішнього впливу. З'ясовано, що основна мета головного елементу досліджуваного механізму - формування організаційної моделі державних інститутів валютного регулювання та контролю, здатної забезпечити підвищення ефективності їх функціонування. Запропоновано методику проведення аналізу існуючого державного механізму валютного регулювання та контролю за 15-ма певними кількісними та якісними параметрами оптимізації (за шкалою переваги Харрінгтона). Розроблено оптимальну організаційну модель державних інститутів валютного регулювання та контролю. Наведено пропозиції щодо внесення змін у деякі законодавчі акти з метою удосконалення правового поля для здійснення зовнішньоекономічних операцій та забезпечення належного валютного контролю над ними.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.6-18 +
Шифр НБУВ: РА345628

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Асаулко В.С. 
Підвищення ефективності управління валютними ризиками туристичних підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / В.С. Асаулко ; Тавр. нац. ун-т ім. В.І.Вернадського. — Сімф., 2009. — 20 с. — укp.

Розвинуто теоретико-методичні питання й організаційно-економічний механізм підвищення ефективності управління валютними ризиками підприємств індустрії туризму з урахуванням її особливостей. Розкрито суть дефініцій "валютний ризик" і "управління валютними ризиками підприємства". Визначено специфіку формування ефективної системи управління даними ризиками. Запропоновано функціонально-цільовий підхід до визначення ефективності підприємств, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність в індустрії туризму. Обгрунтовано модель формування стратегії та розроблено варіанти стратегій управління валютними ризиками туристичних підприємств з застосуванням апарата нечітких множин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)441.358.1-99-21 + У9(4УКР)262.6-18 +
Шифр НБУВ: РА365012

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Лучковська С.І. 
Правові основи валютного контролю: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.І. Лучковська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розкрито суть питання правового регулювання валютного контролю. Охарактеризовано його мету, завдання, принципи та функції. Досліджено механізм даного контролю та його організаційно-правові форми. Проаналізовано й узагальнено зарубіжний досвід щодо організації та функціонування валютного контролю. Наведено пропозиції з метою вдосконалення правового регулювання валютних відносин у сфері валютного контролю в Україні. Обгрунтовано доцільність виділення як окремої організаційно-правової форми валютного контролю банківського фінансового контролю у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)410 + У9(4УКР)262.6-18 +
Шифр НБУВ: РА350679

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Шереметьєва О.Ю. 
Правові основи регулювання валютних ризиків: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.Ю. Шереметьєва ; Ін-т законодавства Верхов. Ради України. — К., 2007. — 21 с. — укp.

Комплексно досліджено проблему правових засад регулювання валютних ризиків. Запропоновано визначення поняття валютного ризику як правової категорії. Установлено основну причину виникнення валютних ризиків, якою є валютні протиріччя. Наведено новий вид класифікації валютних ризиків залежно від рівня їх можливого виникнення. Розкрито взаємозв'язок даних ризиків з валютними правовідносинами та роль валютних ризиків у еволюції валютних систем. Базуючись на теоретичних положеннях, сформульовано поняття "правове регулювання валютних ризиків" і "управління валютними ризиками". Визначено спільні риси та розроблено критерії їх розмежування. Розкрито суть поняття "правовий механізм регулювання й управління валютними ризиками, наведено його структуру та функції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.6-18 + У9(4Укр)262.6-18 + У9(4Укр)262.6-18
Шифр НБУВ: РА351837

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Погасій 
Прогнозування динаміки валютного курсу на основі нелінійних моделей: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / Сергій Сергійович Погасій ; Науково-дослідний центр індустріальних проблем розвитку НАН України. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.6-18 в611.219.1
Шифр НБУВ: РА359348

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Рогач Ф.І. 
Процес курсоутворення на валютному ринку України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Ф.І. Рогач ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено сучасні процеси курсоутворення на валютному ринку України. Розглянуто основні сучасні теорії стосовно валютного курсу, види та методи визначення рівноважного валютного курсу. Проведено критичний аналіз становлення й еволюції валютної системи України. Висвітлено сучасну практику валютного регулювання. Установлено основні закономірності взаємодії даного курсу й основних макроекономічних показників в Україні. Запропоновано модель курсоутворення в Україні, яка передбачає врахування основних макроекономічних особливостей формування валютного курсу. Виявлено основні напрями оптимізації механізмів валютно-курсової політики та розроблено рекомендації щодо вдосконалення системи валютного регулювання в Україні. Комплексно досліджено інституційно-господарські механізми регулювання валютного ринку України. Висвітлено роль і місце валютно-курсової політики у системі макрофінансового регулювання господарського розвитку держави. Обгрунтовано новітні форми та напрями співпраці України з міжнародними фінансовими організаціями за умов фінансової нестабільності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.6-18 +
Шифр НБУВ: РА361763

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського