Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (25)Книжкові видання та компакт-диски (40)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)325.250.0-451.52$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Петриченко О.А. 
Оптимізація розмірів сільськогосподарських підприємств з виробництва молока і яловичини: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О.А. Петриченко ; Житомир. нац. агроекол. ун-т. — Житомир, 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто проблеми концентрації виробництва дрібних підприємств шляхом кооперування з метою забезпечення ефекту масштабу за рахунок оптимізації фізичних розмірів підприємств. Визначено сутність оптимального розміру підприємства в період становлення ринкових відносин. Досліджено тенденції змін поголів'я великої рогатої худоби та міжсекторного переміщення обсягів виробництва молока й яловичини. Проаналізовано динаміку ефективності виробництва молока, зернофуражних культур і витрат концентратів на виробництво 1 ц молока. Досліджено тенденції динамічних змін експорту й імпорту молока та м'яса, а також вплив цих операцій на процеси ціноутворення та перспективи розвитку галузі молочного скотарства. Розроблено модель оптимізації фізичних розмірів підприємств з виробництва продукції скотарства, результативними параметрами якої є технологічні показники та необхідні обсяги інвестицій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.51 + У9(4УКР)325.250.0-451.52
Шифр НБУВ: РА375176 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Добрянська Н.А. 
Організаційно-економічні засади підвищення ефективності виробництва в м'ясопродуктовому підкомплексі АПК регіону: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / Н.А. Добрянська ; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. — Миколаїв, 2008. — 20 с. — укp.

Проведено теоретичні та практичні дослідження організаційно-економічних засад підвищення ефективності виробництва в м'ясопродуктовому підкомплексі АПК регіону. Розглянуто інвестиційно-інноваційні заходи щодо підвищення ефективності виробництва м'яса та його переробки. Проаналізовано світовий досвід міжгалузевих відносин м'ясопродуктового підкомплексу. Здійснено системний аналіз виробництва та споживання м'яса на Одещині. Обгрунтовано методику наукового дослідження. Оцінено стан економіки м'ясного скотарства та свинарства, їх конкурентоспроможності, а також стан переробки м'яса та реалізації м'ясопродуктів. За результатами дослідження обгрунтовано доцільність, можливі параметри та функції заготівельно-збутового кооперативу. Розроблено й обгрунтовано модель м'ясопродуктового підкомплексу регіону. Наведено пропозиції щодо підвищення ефективності його виробництва. Розроблено економічний механізм виробничих відносин між сільськогосподарськими та переробними підприємствами. Запропоновано напрями підвищення конкурентоспроможності даної продукції на прикладі ПСП "Маяк" Ширяєвського району, СТОВ "ІВА" Роздільнянського району та ТОВ Агрофірма "Маяк" Березівського району Одеської області шляхом реалізації економіко-математичної моделі оптимального розвитку господарств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52 +
Шифр НБУВ: РА356682

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Андросович І.І. 
Удосконалення організації та підвищення економічної ефективності виробництва яловичини в сільськогосподарських підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.І. Андросович ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 17 с. — укp.

Розвинуто науково-теоретичні положення формування та функціонування економічного механізму підвищення ефективності виробництва яловичини за рахунок досягнення нормативності витрат та еквівалентного обміну з переробними підприємствами. Проведено комплексний витратно-ціновий аналіз ринку яловичини в досліджуваному регіоні з урахуванням попиту на м'ясні ресурси та їх пропозиції. Визначено ступінь впливу чинників, які впливають на рентабельність даного виробництва в господарствах лісостепової зони Київщини, та запропоновано шляхи їх використання. Оптимізовано рівень забезпечення кормовими ресурсами поголів'я великої рогатої худоби (ВРХ) у господарствах різних ступенів концентрації та структури стада. Розроблено основні параметри розвитку скотарства на базі оптимізації виробництва м'яса ВРХ у модельних господарствах. Обгрунтовано напрями удосконалення організаційно-економічних відносин даних підприємств та визначено основні принципи формування регіонального ринку м'яса та оптимізації економічних відносин у системі виробництво - переробка - реалізація.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52-07 +
Шифр НБУВ: РА327408

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Гарасим М.П. 
Формування регіонального м'ясопродуктового підкомплексу АПК: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / М.П. Гарасим ; Львів. нац. аграр. ун-т. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність і значення економічних взаємовідносин в АПК як основи формування підкомплексу. Виявлено та систематизовано особливості економічних взаємовідносин у регіональному м'ясопродуктовому підкомплексі АПК за умов його прикордонного розташування. Розроблено методологію та методику дослідження, аналізу та визначення ефективності економічних взаємовідносин у м'ясопродуктовому підкомплексі АПК. Зроблено економічне оцінювання динаміки формування структури пропозиції м'ясопродуктового підкомплексу АПК на регіональному ринку м'ясосировини, організації виробничо-економічних зв'язків у регіональному прикордонному м'ясопродуктовому підкомплексі АПК за умов транскордонної співпраці. Досліджено ефективність економічних взаємовідносин у регіональному прикордонному м'ясопродуктовому підкомплексі АПК та чинники, що її формують. Обгрунтовано раціональні способи та напрями удосконалення системи договірних відносин і взаєморозрахунків за умов функціонування підкомплексу, механізмів формування та розвитку регіонального м'ясопродуктового підкомплексу АПК, створення аграрно-промислово-фінансових груп і розвитку акціонерних відносин, удосконалення механізму формування цін на продукцію у системі м'ясопродуктового регіонального підкомплексу АПК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.067.512 + У9(4УКР)325.250.0-451.52 +
Шифр НБУВ: РА360306

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського