Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (31)Книжкові видання та компакт-диски (46)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)306.71-56$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 9
Представлено документи з 1 до 9

      
1.

Дудка Т.В. 
Вимір та оцінка інвестиційної привабливості підприємств харчової промисловості: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Т.В. Дудка ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено методику комплексного визначення рівня інвестиційної привабливості, яка базується на багаторівневій статистично вірогідній системі показників та передбачає врахування узагальнювального показника, що характеризує кількість інвестицій, необхідних для приросту одиниці результату виробничої діяльності, який дезагрегується на часткові показники, що відображають економічну ефективність діяльності підприємства, а саме: приросту рентабельності продажів і швидкості повернення інвестиційних вкладень; часткові показники першого рівня розкладаються за групами показників другого рівня, які характеризують участь у їх формуванні елементів виробництва. За цього оцінка рівня інвестиційної привабливості базується на розробці рейтингу підприємств. Запропоновано методичні рекомендації щодо розробки документа "Паспорт інвестиційної привабливості підприємства", який має містити відомості про резерви підвищення ефективності господарської діяльності підприємства, про основні напрямки вкладень інвестиційних засобів, а також про суму інвестицій, яка необхідна для реалізації резервів, їх ефективність і швидкість повернення. Удосконалено класифікацію факторів, що стримують і стимулюють процес інвестування у галузях харчової промисловості України, а також методичний підхід до виміру ризику зниження ефективності інвестицій, використання якого дозволяє більш точно робити прогноз значень основних показників діяльності підприємства. Розкрито економічну суть термінів "оцінка", "вимір", що є методичною базою розробки систем показників та їх практичного використання. Розвинуто метод виміру кількості та якості споживчої вартості інвестиційної привабливості як однієї з економічних характеристик промислового підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-56 +
Шифр НБУВ: РА354977

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Губарь О.В. 
Економічний механізм управління інвестиційною діяльністю підприємств харчової промисловості: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.В. Губарь ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження теоретичних аспектів формування економічного механізму управління інвестиційною діяльністю підприємств харчової промисловості. Наведено основні рекомендації щодо напрямів підвищення її ефективності. Досліджено економічну суть інвестицій, інвестиційну діяльність, особливості та принципи управління нею. Проаналізовано стан і основні тенденції формування економічного механізму управління інвестиційною діяльністю підприємств харчової промисловості на державному та регіональному рівнях. Розроблено та запропоновано до використання модель прийняття інвестиційних рішень залежно від рівня інформаційного забезпечення з урахуванням показника інформаційної віддачі. Сформульовано основні підходи до вибору інвестиційних проектів з використанням методу перехресних порівнянь і моделі аналізу витрат результатів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-56-21 +
Шифр НБУВ: РА356257

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Палка І.М. 
Ефективність інвестиційної діяльності підприємств харчової промисловості: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / І.М. Палка ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено питання підвищення ефективності інвестиційного процесу на підприємствах харчової промисловості за умов ринкової економіки. З'ясовано економічну природу інвестицій і розглянуто їх класифікації. Охарактеризовано інвестиційний ринок і його розвиток в Україні. Визначено інвестиційну привабливість галузей економіки та регіонів. Висвітлено теоретико-методичні підходи до оцінювання ефективності інвестиційного капіталу. Проаналізовано розвиток підприємств харчової промисловості та визначено їх роль у цьому інвестиційному процесу. Висвітлено напрямки використання інвестиційних ресурсів і розглянуто ефективність інвестиційного процесу на підприємствах галузі. Визначено взаємозв'язок між обсягами інвестицій в основний капітал підприємств харчової та переробної промисловості Тернопільщини з фінансовим результатом від звичайної діяльності до оподаткування й обсягами виробництва, спрогнозовано ці показники щодо перспективи. Розроблено пропозиції щодо розширення інвестиційних можливостей і забезпечення інноваційного спрямування інвестиційного процесу підприємств харчової промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-56 +
Шифр НБУВ: РА363261

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Магдич С.Б. 
Залучення і використання іноземних інвестицій підприємствами харчової промисловості: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / С.Б. Магдич ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено стан і динаміку іноземного інвестування в Україні в 2000-ні рр. Розкрито сутність іноземних інвестицій і їх роль в інноваційно-технологічній модернізації вітчизняних підприємств харчової промисловості. Обгрунтовано різні типи інвестиційних стратегій з урахуванням етапів життєвого циклу підприємств. Проаналізовано інвестиційну привабливість і місткість галузей з виробництва харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів. Визначено джерела та форми залучення іноземних інвестицій, виділено їх інноваційну складову відносно підприємств з переробки продовольчої сировини. Показано, що найбільш інвестиційно привабливими є тютюнова промисловість, виробництво напоїв, переробка та консервування овочів і фруктів, а найменш привабливими в інвестиційному аспекті - виробництво рибної продукції, м'яса, обробка зерна та виробництво крохмалю. Висвітлено організаційні засади, механізми, форми й об'єкти залучення іноземнго капіталу в українську харчову промисловість.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-56 +
Шифр НБУВ: РА368313

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Маказан Є.В. 
Інвестиційно-інноваційна діяльність підприємств харчової промисловості: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Є.В. Маказан ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Удосконалено методичні підходи щодо прогнозування розвитку підприємств харчової промисловості з урахуванням особливостей їх інвестиційно-інноваційної діяльності, обгрунтовано необхідність її здійснення за ринкових умов господарювання. Визначено економічну сутність інвестиційно-інноваційної діяльностії за умов розвитку ринкових відносин. Досліджено передумови розробки методичних підходів щодо прогнозування івестиційно-інноваційної діяльності підприємств харчової промисловості. Удосконалено класифікацію інвестицій, інновацій і грошового потоку. Виділено основні тенденції зміни інвестиційно-інноваційної діяльності підприємств харчової промисловості. Запропоновано економіко-математичну факторну модель впливу інвестиційної діяльності на ефективність виробництва підприємств харчової промисловості з урахуванням зміни ресурсів та інвестицій, що дозволяє підприємствам планувати та розраховувати обсяги виробництва. Наведено рекомендації щодо використання нової моделі для моделювання розвитку підприємства за умов здійснення інвестиційно-інноваційної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-55 + У9(4УКР)306.71-56 +
Шифр НБУВ: РА357520

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Плетень Ю.І. 
Організація і управління інвестиційною діяльністю підприємств харчової промисловості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Ю.І. Плетень ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2005. — 19 с. — укp.

На підставі аналітичних досліджень визначено економічну сутність інвестицій, запропоновано класифікацію та встановлено їх значення у процесі забезпечення розширеного відтворення виробництва. Визначено мету інвестиційної діяльності підприємства та концептуальні принципи проведення інвестиційної політики в Україні. Запропоновано застосування на підприємствах харчової промисловості методу оцінки реального середовища інвестиційного процесу. Удосконалено способи визначення ефективності управління інвестиційною діяльністю підприємств даної галузі. Створено методику розрахунку показників виробничої доцільності впровадження в харчовій промисловості інвестиційних проектів та адаптовано існуючі способи оцінки ефективності запропонованих економічних розробок до управління інвестиційною діяльністю в даній сфері. Обгрунтовано організаційну структуру, пріоритетні напрямки розвитку та визначено специфіку управління системи страхування ризиків інвестиційної діяльності підприємств харчової промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-56-21 +
Шифр НБУВ: РА334864

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Пуліна Т.В. 
Реінжиніринг як інструмент інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств харчової промисловості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Т.В. Пуліна ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні, методичні та практичні засади застосування реінжинірингу як інструменту інноваційно-інвестиційної діяльності підприємств харчової промисловості за умов сучасної ринкової економіки України. Визначено місце даної діяльності у ринковому середовищі та методи її регулювання. Розглянуто систему формування сукупного інноваційно-інвестиційного попиту та пропозиції, що впливає на механізм інноваційно-інвестиційного ринку. Розглянуто економічний зміст зазначеної діяльності за умов розвитку ринкових відносин. Наведено класифікацію форм інвестицій. Визначено місце інноваційно-інвестиційної діяльності в механізмі реформування підприємств харчової промисловості. Проаналізовано реінжиніринг як інструмент її реформування, вдосконалено понятійний апарат методології реінжинірингу. Висвітлено питання вибору бізнес-процесів для проведення реінжинірингу підприємств харчової промисловості. Удосконалено методику оцінки інноваційно-івестиційної привабливості даних підприємств. Запропоновано критерій її оцінки, що відображає зміни у взаємозв'язку з обсягом інвестицій. Розроблено алгоритм реалізації модернізованої моделі на ПЕОМ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-55-21 + У9(4УКР)306.71-56-21 +
Шифр НБУВ: РА343172

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Корнилюк А. В. 
Фінансове забезпечення інвестиційно-інноваційного розвитку підприємств харчової промисловості України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / А. В. Корнилюк ; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". — К., 2011. — 18 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено теоретико-методичні засади інвестиційно-інноваційного розвитку підприємств, визначено його основні цілі, напрями та необхідні для цього ресурси. Наведено визначення інвестиційно-інноваційного розвитку підприємств. З'ясовано особливості фінансового забезпечення досліджуваного процесу за рахунок різних джерел. Проаналізовано та надано оцінку можливостям фінансування інвестиційно-інноваційного розвитку за рахунок власних, позикових і залучених ресурсів молокопереробними підприємствами. Обгрунтовано пріоритетні напрями інвестиційно-інвестиційного розвитку підприємств харчової промисловості України, запропоновано вдосконалення оцінки інноваційних проектів з використанням теорії нечітких множин. Розроблено рекомендації щодо державної підтримки фінансового забезпечення інвестиційно-інноваційного розвитку, які враховують особливості харчової промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-55-93 + У9(4УКР)306.71-56-93
Шифр НБУВ: РА386038 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Попова В.Д. 
Шляхи активізації інвестиційної діяльності підприємств харчової промисловості в умовах обмеженості ринку позикового капіталу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.Д. Попова ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2002. — 21 с. — укp.

Розглянуто теоретичні аспекти протікання інвестиційних процесів підприємств у різних економічних системах, які відрізняються ступенем державного втручання у формування джерел фінансування інвестицій та розподільчі процеси у разі інвестування, термінами окупності інвестованих коштів та показниками ефективності вкладання інвестицій. Визначено особливості забезпечення інвестиційних потреб підприємств за умов переходу до ринку за існуючих обмежень ринку капіталів у країні за допомогою орієнтації на внутрішні залучені джерела інвестування. Теоретично обгрунтовано інноваційне спрямування інвестиційних коштів для оновлення основних фондів на засадах розширеного відтворення з метою інтенсифікації виробничих процесів на підприємствах харчової промисловості, зазначено про доцільність перегляду нормативних термінів експлуатації обладнання з урахуванням темпів науково-технічного прогресу. Надано рекомендації щодо активізації амортизаційної політики підприємств на базі розробки та впровадження корегувальних коефіцієнтів до чинних норм амортизації основних засобів виробництва з урахуванням темпів знецінення інвестицій та коливання валютного курсу. Висвітлено питання розширення інвестиційних можливостей акціонерних товариств за рахунок зміни організаційно-правової форми шляхом перетворення ЗАТ у ВАТ через приватне розміщення акцій. Запропоновано методику проведення чергової переоцінки основних фондів з урахуванням індексів цін інвестицій з метою забезпечення ефективної амортизаційної політики, упорядкування кредитних відносин та прав власності на підприємствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.71-56 +
Шифр НБУВ: РА321994

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського