Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (142)Книжкові видання та компакт-диски (84)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)305.851.527.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 13
Представлено документи з 1 до 13

      
1.

Мустафа А.С. 
Вдосконалення системи матеріально-технічного постачання процесу технічного обслуговування на основі аналізу надійності парку ПС авіакомпанії: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.20 / А.С. Мустафа ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2008. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи оптимізації процесів матеріально-технічного постачання технічного обслуговування і ремонту (ТоіР) парку повітряних суден (ПС) авіакомпанії. Проаналізовано процеси матеріально-технічного постачання (МТП) авіакомпанії, визначено роль запасів і складів у системі МТП. Розроблено методики планування МТП, а також розрахунку норм витрат і комплектів запасних частин. Створено модель поставок запасних елементів за умов обмеженої суми фінансування на базі максимізації ймовірності безвідмовної роботи у разі експонентного та нормального розподілу часу між відмовами. Запропоновано модель оптимізації забезпечення запчастинами відновлюваних виробів авіаційної техніки на підставі теорії масового обслуговування (ММ1/S). Розроблено методи оптимізації рівнів запасів та формування оптимального розміру замовлення комплектуючих виробів, які мінімузують сукупні витрати на зберігання запасу, його доставку та періодичність. Створено систему керування замовленнями та поставками складних дорогих виробів авіаційної техніки (АТ) на прикладі авіаційних двигунів з використанням методів імітаційного моделювання процесів життєвого циклу на базі марковських процесів, що дозволяє обгрунтувати довгострокові та поточні плани виробництва, ремонту авіаційних двигунів (АД) і поставок їх споживачам відповідно до плану розвитку авіаційних компаній. Розроблено структуру, основні завдання й інформаційне забезпечення системи керування МТП парку ПС авіакомпанії. На підставі даних про відмови та напрацювання парку ПС зроблено прогнозування потреби матеріально-технічних засобів пастпортизованих виробів літаків Іл-76.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.51-59 + О52-082-6 +
Шифр НБУВ: РА358301

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Голляк Ю. Б. 
Економічний механізм реалізації міжгалузевої взаємодії в авіаційній промисловості України: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.03 / Ю. Б. Голляк ; Київ. нац. ун-т технологій та дизайну. — К., 2011. — 40 с.: рис., табл. — укp.

Розроблено концептуальні положення формування міжнародної взаємодії та практичні рекомендації з підвищення ефективності управління розвитком і модернізацією авіаційної промисловості (АП) України. Розкрито сутність і закономірності формування економічного механізму міжгалузевої взаємодії в АП, розроблено умови забезпечення ефективності її функціонування. Запропоновано методи аналізу рівня ефективності галузевої структури, моделі адаптивного прогнозування за механізму функціонування й організації АП. Розроблено нові методичні підходи до визначення економічних передумов необхідного розвитку потужностей АП. Обгрунтовано напрями розвитку тенденції світогосподарських відносин і регулювання національних ринків відповідно до стратегій конкурентоспроможності АП України в міжнародному бізнесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.5
Шифр НБУВ: РА383616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Купріянова В.С. 
Механізм підтримки розвитку авіаційної промисловості у державних цільових програмах: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / В.С. Купріянова ; Н.-д. центр індустр. пробл. розв. НАН України. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено комплекс теоретико-методичних положень щодо удосконалення механізму підтримки розвитку авіаційної промисловості (АП) у державних цільових програмах на підставі запровадження програмно-цільового підходу. Запропоновано методичний підхід щодо оптимізації механізму підтримки розвитку АП, побудований шляхом сполучення засад чинного законодавства у сфері цільового програмування та методу аналізу ієрархії, який, на відміну від існуючих, дозволяє здійснювати обгрунтований вибір напрямів і форм державної підтримки авіаційного комплексу. Розроблено методичний підхід до формування механізму державної підтримки розвитку АП шляхом використання методів фінансового менеджменту, що дозволяють забезпечити інтереси учасників авіаційного комплексу та, на відміну від чинної державної цільової програми, не вимагають прямого державного фінансування. Обгрунтовано методичне забезпечення оцінювання конкурентоспроможності повітняних суден на базі концепції маркетингу, що, на відміну від наявних, враховує інтереси споживачів, експлуатантів і суб'єктів інфраструктури та дозволяє розглядати АП як єдиний комплекс. Запропоновано визначення поняття конкурентоспроможності цивільної авіаційної техніки, що враховує вимоги споживачів, екслуатантів і суб'єктів інфраструктури та дозволяє обгрунтувати складові механізму державної підтримки розвитку АП. Розроблено теоретико-методичне забезпечення організаційних змін у структурній побудові авіаційного комплексу, що на відміну від реального, передбачає наявність організаційної структури, здатної трансформуватися від концерну до холдингової компанії або консорціуму та дозволяє групувати учасників за функціональною ознакою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.5
Шифр НБУВ: РА371089 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Баулін 
Моделі та методи управління космічною програмою України з урахуванням обмеженості ресурсів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / Сергій Олександрович Баулін ; Національний аерокосмічний ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харківський авіаційний ін-т". — Х., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.5-93
Шифр НБУВ: РА366022

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Узун Д.Д. 
Моделі, методи й інформаційна технологія економічного моніторингу наукоємного високотехнологічного виробництва: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Д.Д. Узун ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2005. — 18 с. — укp.

Розроблено аналітичну й імітаційну моделі сервісного облуговування наукоємної високотехнологічної продукції, адаптовану інформаційну модель опису виробничих систем, яка базується на системі показників застосування засобів виробництва та трудових ресурсів, що декомпозується. Розроблено метод перетворення первісної інформації для кількісної оцінки ступеня використання основних фондів наукоємного високотехнологічного виробництва. На базі розроблених моделей, методу, а також інтегрованого математичного пакета MAPLE створено інформаційну технологію, що реалізує наведені моделі та методи за умов економічного моніторингу підсистем АСУП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.5-210.302 +
Шифр НБУВ: РА341234

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Подрєза 
Організаційно-економічний механізм розвитку інфраструктури технічного забезпечення авіаційного транспорту: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.07.04 / Сергій Михайлович Подрєза ; Національний авіаційний ун-т. — К., 2005. — 37 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.5-312.1
Шифр НБУВ: РА347679

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Андросова О.Ф. 
Організаційно-економічні аспекти використання трансферу технологій на підприємствах авіаційної промисловості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.Ф. Андросова ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено організаційно-економічні аспекти використання трансферу технологій на підприємствах авіаційної промисловості, формування інноваційно-інвестиційної політики в регіоні. Розглянуто організаційно-економічні фактори під час застосування трансферу технологій в інноваційній діяльності та методичних основах оцінки ефективності трансферу технологій на авіаційних підприємствах. Розглянуто особливості вартісної оцінки виробника інтелектуальної продукції, інвестицій в інновації. Визначено шляхи трансефру технологій та ефективної реалізації інновацій на підприємстві. Проаналізовано основні проблеми в авіаційній промисловості України. Запропоновано впровадити трансфер технологій у технопарк, що прискорить комерціалізацію продукції, прискорити науково-дослідні дослідно-конструкторські роботи за допомогою залучення зовнішніх організацій. Доведено доцільність впровадження моделі інновацій в технологічний парк, що надасть можливість проведення на замовлення компанії досліджень, орієнтованих на створення нових зразків техніки та технології, а також на співробітництво університетів і науково-дослідних інститутів з інноваційнми формами, маркетингових консультацій щодо нової продукції, нових технологій і виробничих процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.51-55 +
Шифр НБУВ: РА343725

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Борисенко П.А. 
Розвиток авіаційної промисловості України в умовах сучасного наукоємного виробництва: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / П.А. Борисенко ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 20 с. — укp.

Узагальненно теоретичні засади та розроблено наково-практичні рекомендації щодо розвитку авіаційної промисловості України за умов сучасного наукоємного виробництва. Розкрито суть поняття "сучасне наукоємне виробництво". Визначено спільні та відмінні особливості розвитку галузей промисловості з наукоємним виробництвом. Визначено місце авіаційної промисловості у сучасному наукоємному виробництві. Обгрунтовано специфічні особливості авіаційної промисловості та встановлено її вплив на промисловий комплекс національної економіки країни. Виявлено поглиблення взаємозв'язку між розвитком наукоємних галузей промисловості та розвитком національної економіки. Виявлено сучасні тенденції у процесі розвитку світової авіаційної промисловості. Визначено головні організаційно-економічні особливості даної промисловості України. Встановлено її роль на світовому ринку наукоємної продукції. Визначено конкуренні переваги та недоліки сучасної продукції авіаційної промисловості України. Обгрунтовано необхідність прискорення комерціалізації даної продукції за умов сучасного наукоємного виробництва. Доведено необхідність поглиблення взаємодії авіавиробників і авіакомпаній України у напрямі забезпечення авіаційної інфраструктури України вітчизняною цивільною авіатехнікою. Розроблено авторську класифікацію наукоємних галузей промисловості в авіаційній промисловості. Обгрунтовано необхідність реформування авіаційної промисловості України на підставі комерційного підходу, зокрема, доцільність інтеграції державного та приватного капіталу. Розроблено пропозиції щодо розширення міжнародних науково-виробничих, коопераційних і збутових зв'язків авіаційної промисловості України з метою стимулювання її комерційного розвитку за умов сучасного наукоємного виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.5-55 +
Шифр НБУВ: РА366050

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Приз О. В. 
Розвиток світового космічного ринку в умовах глобалізації: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / О. В. Приз ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського. — Донецьк, 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Обгрунтовано теоретичні основи формування та розвитку світового космічного ринку, розроблено науково-практичні рекомендації щодо поглиблення інтеграції України до нього. Досліджено та систематизовано теоретичні принципи й особливості світового космічного ринку. Визначено вплив глобальних і національних чинників на його функціонування. Встановлено вплив високих технологій на зростання національної економіки. Проаналізовано структуру, стан та особливості розвитку світового космічного ринку, розвиток та державну підтримку космічної галузі в розвинений країнах і країнах, що розвиваються. Розроблено науково-методичний підхід до аналізу світового космічного ринку. Визначено детермінанти розвитку космічної галузі України за умов глобалізації, обгрунтовано стратегічні напрями підвищення її ефективності. Запропоновано стратегію просування української продукції на світовий космічний ринок.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У530.585.152.75 + У9(4УКР)305.851.527.5
Шифр НБУВ: РА385040 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Прохорова В. В. 
Управління економічним розвитком авіапідприємств: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.04 / В. В. Прохорова ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2011. — 37 с. — укp.

Розкрито теоретичні аспекти проблем економічного розвитку за сучасних умов господарювання, вдосконалено теоретико-методологічне підгрунтя теорії економічного розвитку підприємства. Запропоновано інтегрований методичний підхід щодо оцінювання складових потенціалу економічного розвитку авіапідприємств. Розроблено модель формування управлінських впливів з управління економічним розвитком авіапідприємств. Вдосконалено методичні основи формування інтегрованої системи управління, розроблено та запропоновано концептуальну модель і механізм управління економічним розвитком підприємств, запропоновано науково-методичний підхід до розробки та реалізації управлінських інновацій. Визначено науково-методичні аспекти когнітивного підходу до моделювання управлінських впливів і компетентно орієнтований підхід до управління економічним розвитком авіапідприємств на основі рефлексивної компоненти. Проведено сценарне моделювання управління економічним розвитком авіапідприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.5-21
Шифр НБУВ: РА382884 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Борисюк І.О. 
Управління об'єктами інтелектуальної власності авіабудівних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / І.О. Борисюк ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано науково-теоретичні аспекти управління інтелектуальної власності (ОІВ) на підприємстві, вдосконалено класифікацію їх об'єктів, визначено підходи до управління портфелем ОІВ. Досліджено стан і тенденції розвитку процесів формування та використання ОІВ в Україні та на підприємствах авіаційного комплексу. Побудовано економіко-математичну модель формування портфелю ОІВ. Удосконалено підходи до визначення ефективності системи управління ОІВ на підприємстві за рахунок виділення узагальнювального й індивідуального показників ефективності виконання функцій управління та їх розподілу на групи за показниками ефективності формування, використання, моніторингу та контролю ОІВ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.5-141.1-21
Шифр НБУВ: РА372642 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Сляднєв О.В. 
Управління проектами створення модифікацій пасажирських і транспортних літаків в умовах ринкової економіки: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / О.В. Сляднєв ; ВАТ "Укр. НДІ авіац. технології" (УкрНДІАТ). — К., 2004. — 18 с.: іл. — укp.

Запропоновано загальну концепцію управління проектами авіаційного бізнесу України за умов переходу до ринкової економіки та її реалізації. Проаналізовано стан та визначено перспективи розвитку літакобудування в Україні. Розроблено теоретичні засади модифікацій пасажирських та транспортних літаків, створено їх класифікацію. Синтезовано основні типові форми та проекти розвитку виробництва та поставки на ринок модифікацій літаків у сучасних схемах авіаційного бізнесу. Результати дослідження впроваджено у виробництво у формі розробки ексклюзивних проектів авіаційного бізнесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.5-21
Шифр НБУВ: РА330547

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Геєць І. О. 
Формування виробничої потужності авіапідприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / І. О. Геєць ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2011. — 21 с. — укp.

Визначено теоретичні, методологічні підходи та практичні положення, а також узагальнено наукові концепції визначення сутності поняття "виробнича потужність підприємств". Узагальнено показники оцінювання та фактори впливу на величину формування виробничої потужності підприємств авіабудівної галузі. Проведено аналіз українського ринку авіабудування, оцінювання виробничо-економічної діяльності учасників Державного авіабудівного концерну "Антонов" та рівень використання виробничої потужності авіабудівних підприємств. Побудовано оптимізаційну модель формування виробничої потужності авіабудівного підприємства, яка дозволить приймати стратегічні та оперативні рішення щодо виготовлення продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)305.851.527.51
Шифр НБУВ: РА382524 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського