Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (13)Книжкові видання та компакт-диски (14)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=У584.351$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Терещенко Ю.Ф. 
Міжнародний маркетинг високотехнологічної продукції: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Ю.Ф. Терещенко ; Укр. акад. зовніш. торгівлі. — К., 2003. — 17 с. — укp.

Визначено особливості світового та вітчизняного ринків високотехнологічної продукції та здійснено наукову аргументацію основних напрямів реалізації експортного потенціалу України. Поглиблено методичні підходи до визначення цілей, принципів та функцій міжнародної маркетингової діяльності на світових ринках високотехнологічної та інноваційної продукції, суть яких полягає у необхідності прогнозування потенційних потреб, які не мають чіткого визначення. Науково обгрунтовано методику ціноутворення на високотехнологічний продукт. Розвинуто наукове обгрунтування методів оцінки промислової власності та через їх співставлення визначено ефективні напрями застосування відповідного методичного підходу залежно від об'єкту оцінки. Розроблено методику оцінки ризикованості (привабливості) потенціальних ринків збуту високотехнологічної продукції. Наведено рекомендації щодо формування сприятливих умов для нарощування експорту високотехнологічної продукції та основних напрямів удосконалення міжнародної маркетингової діяльності вітчизняних підприємств на світових ринках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.351 + У9(4УКР)300-592 + У9(4УКР)843.51 +
Шифр НБУВ: РА327176

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Стадник М.Я. 
Управління міжнародною діяльністю підприємств на світових ринках високотехнологічної продукції: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / М.Я. Стадник ; Укр. акад. зовнішн. торгівлі. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Досліджено особливості розвитку світового ринку високотехнологічної продукції, визначено його обсяг, регіональну та продуктову структуру й обгрунтовано імовірні напрямки майбутніх структурних зрушень. Зроблено оцінку стану високотехнологічної та інноваційної сфери економіки України та встановлено перспективи її інтеграції до світових ринків. Створено концепцію управління міжнародною діяльністю підприємств на ринках високотехнологічної продукції. Визначено основні методичні підходи щодо вирішення проблеми посилення конкурентоспроможності високотехнологічної продукції та підприємств-експортерів. Обгрунтовано методику управління потенціалом міжнародної діяльності підприємств на ринках високотехнологічної та інноваційної продукції та розроблено організаційно-технічні заходи, щодо підвищення ефективності діяльності підприємств на світових високотехнологічних ринках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.351 + У9(4УКР)829.0-21 +
Шифр НБУВ: РА335808

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Білозір Л.М. 
Формування глобальної регуляторної політики у сфері торгівлі сільськогосподарською продукцією: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Л.М. Білозір ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та практичні аспекти формування глобальної регуляторної політики торгівлі сільськогосподарською продукцією у контексті вступу України до глобальної торговельної системи ГАТТ/СОТ. Проаналізовано зв'язки та взаємовплив механізмів формування глобальної регуляторної сільськогоподарської політики та підвищення торговельного потенціалу на світовому аграрному ринку за умов лібералізації торгівлі, виведення аграрного сектору на рівень сталого розвитку та вирішення проблем продовольчої безпеки. Досліджено природу та сучасний стан системи формування даної політики. Розроблено рекомендації щодо оптимізації відповідних механізмів. Оцінено можливі перспективи та наслідки взаємодії сільськогосподарської галузі України з ГАТТ/СОТ. Визначено напрями трансформації державної регуляторної політики у контексті вступу України до цієї організації. Розроблено економіко-математичну модель оцінювання впливу комплексу заходів підтримки виробництва зазначеної продукції з метою вдосконалення механізму застосування внутрішньої підтримки у сільському господарстві; на її базі проаналізовано передумови ефективного використання та запровадження Україною дієвих важелів державної регуляторної політики в аграрному секторі економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.351-18-21,01 + У9(4УКР)843.58 +
Шифр НБУВ: РА356332

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського