Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (20)Книжкові видання та компакт-диски (20)Журнали та продовжувані видання (38)
Пошуковий запит: (<.>U=У052.9(4УКР)234$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Случак Н.А. 
Облік та внутрішній аудит витрат на недеревну лісопродукцію рослинного походження: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Н.А. Случак ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-методичні особливості обліку витрат на недеревну лісопродукцію рослинного походження. Розкрито економічну сутність і значення лісових ресурсів за суспільно-економічними аспектами. Вдосконалено калькулювання собівартості недеревної лісопродукції, запропоновано первинні документи та форми внутрішньогосподарської звітності з обліку витрат на недеревну лісопродукцію, наведеноно способи автоматизації обліку витрат на недеревну лісопродукцію. Удосконалено методику внутрішнього аудиту витрат. Запропоновано для лісогосподарських підприємств організаційні моделі служб внутрішнього аудиту. Визначено етапи та стадії проведення внутрішньго аудиту з окресленням робіт і конкретизацією аудиторських процедур.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4Укр)234.10-148.6 + У052.9(4Укр)834.10-148.6 +
Шифр НБУВ: РА364939

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Вовчук Т.І. 
Обліково-аналітичне забезпечення управління формуванням і використанням лісових біологічних активів: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Т.І. Вовчук ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2009. — 21 с. — укp.

Проаналізовано теоретико-методичні основи обліку й аналізу формування та використання лісових біологічних активів. Досліджено сучасний стан, тенденції, конкурентні переваги та можливості перспективного розвитку лісового господарства. Обгрунтовано необхідність визнання лісових ресурсів біологічними активами, розроблено концептуальні підходи щодо ведення бухгалтерського обліку лісових біологічних активів з включенням до балансу підприємства лісових насаджень різних вікових категорій. Уточнено порядок документального оформлення та відображення в примітках до фінансової звітності результатів вартісного оцінювання лісових біологічних активів. Проаналізовано біологічні активи у контексті їх потрійної сутності. Уточнено систему показників, які характеризують дані активи на різних рівнях проведення дослідження. Удосконалено систему обліково-аналітичного забезпечення інтенсифікації лісокористування, яка полягає у формуванні комплексного та розгорнутого інформаційного середовища, застосування якого дозволить підвищити ефективність управління формуванням і використанням лісових біологічних активів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)234 +
Шифр НБУВ: РА362452

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Богач Б.М. 
Організація виробничого обліку й аналізу собівартості продукції підприємств лісового господарства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Б.М. Богач ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2008. — 20 с. — укp.

Розглянуто особливості розвитку лісогосподарського комплексу Чернівецької області та з'ясовано їх вплив на організацію обліку, методику та планування витрат у його підприємствах. Визначено теоретичні основи обліку й аналізу собівартості продукції. Доведено, що у лісовому господарстві облік необхідно здійснювати стосовно довгострокових (дерев у лісі - лісового масиву) та поточних біологічних активів (побічної продукції лісу). Установлено, що засобами підвищення ефективності діяльності підприємств лісового господарства є диферсифікація, суть якої полягає у розподілі зусиль і капіталовкладень між різними видами діяльності (створення рекреаційних зон, поліпшення якості довкілля). Відзначено, що аутсорсинг - спосіб ведення діяльності підприємства за рахунок концентрації зусиль на основному предметі діяльності та передачі непрофільних функцій зовнішнім спеціалізованим підприємствам. Увагу приділено системі оцінювання лісових ресурсів: деревинних, недеревинних рослинного походження, мисливських і рекреаційних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)234.10-148.6 + У053.9(4УКР)341.0-862 +
Шифр НБУВ: РА360108

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського