Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (108)Книжкові видання та компакт-диски (175)Журнали та продовжувані видання (359)
Пошуковий запит: (<.>U=У010.295.327$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 15
Представлено документи з 1 до 15

      
1.

Поліщук 
Девелоперські компанії на ринку нерухомості: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Євгенія Анатоліївна Поліщук ; Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327 + У9(4УКР)0-571.1
Шифр НБУВ: РА365905

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Черняга Л.П. 
Інтеграція національних ринків нерухомості в економічній системі ЄС: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Л.П. Черняга ; Ін-т світ. економіки і міжнар. відносин НАН України. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Висвітлено теоретичні основи формування національних ринків нерухомості та місце в економічній системі ЄС. Увагу приділено визначенню національних та інтеграційних чинників впливу на розвиток національних ринків нерухомості країн-членів ЄС. На підставі результатів проведеного кластерного аналізу охарактеризовано національні ринки нерухомості країн-членів ЄС і виділено їх інтеграційні ознаки розвитку. Розроблено організаційно-економічний механізм їх регулювання. Висвітлено принципи та передумови їх інтеграції. Зазначено, що врахування досвіду регулювання ринків нерухомості країн-членів ЄС необхідне для перспективного розвитку національного ринку нерухомості за умов реалізації євроінтеграційної стратегії України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327 + У9(4УКР)0-571.1-17 +
Шифр НБУВ: РА364151

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Дядько Є.А. 
Іпотечне кредитування як фактор соціалізації економічної системи: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Є.А. Дядько ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження еволюції іпотечних відносин у поєднанні з генезою соціалізації, розвиток відносин власності розглянуто з використанням міждисциплінарної методології та поведінкового підходу. Проаналізовано основні соціальні проблеми в економіці, виникнення яких обумовлено розвитком іпотечного кредитування. Виявлено, що на різних рівнях розвитку суспільства найбільш актуальні соціальні проблеми суттєво відрізняються. Доведено, що підвищення доступності житла є опосередкованим способом вирішення більшості соціальних проблем суспільства. Розроблено українську модель іпотечного кредитування SOMME (Social Oriented Mortgage in Market Economy), що надає можливість стимулювати процес соціалізації вітчизняної економіки та сприяє формуванню умов для створення ефективної системи одержання доступного житла для осіб з середньостатистичними доходами в Україні та зміцненню середнього класу. Доведено, що іпотечне кредитування за умов відповідної державної політики сприяє соціалізації економічної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327.3 + У9(4УКР)262.245 +
Шифр НБУВ: РА361325

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Лисицін О.Б. 
Методи і моделі продуктово-орієнтованого планування девелоперських проектів: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / О.Б. Лисицін ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архітект. — К., 2009. — 18 с. — укp.

Розвинуто науково-методичне забезпечення методології управління девелоперськими проектами, яке базується на розробці методів, моделей і засобів структурно-продуктового планування проектів. Проведено системний аналіз і виділено характерні особливості стратегій діяльності у практиці вітчизняного управління девелоперськими проектами. Розглянуто існуючі підходи, моделі та засоби планування даних проектів. Запропоновано новий підхід до планування девелоперських проектів за умов нестійкої економіки, який грунтується на принципі некритичного планування та спрямований на визначення певних термінів виконання робіт, які дозволяють одержувати продукт проекту у період зростання ціни на нерухомість і виконувати роботи в період, коли ціна на ресурси мінімальна, із застосуванням структурно-продуктової технології. Розроблено математичну модель технології структурно-продуктового планування проектів, а також метод імітаційно-інформаційного моделювання в даній технології, який передбачає зіставлення витрат/вигод у різні часові інтервали реалізації проекту та дозволяє визначити раціональний час початку виконання всіх робіт. Розроблені моделі, методи та засоби технології структурно-продуктового планування проектів реалізовані певними девелоперськими компаніями в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327 в611 + У9(4УКР)0-571.1-21 в611 +
Шифр НБУВ: РА366836

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Тазетдінов В.А. 
Нейромережева технологія аналізу і прогнозування процесів на ринку нерухомості: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.А. Тазетдінов ; Черкас. держ. технол. ун-т. — Черкаси, 2005. — 21 с.: рис. — укp.

Досліджено проблему аналізу та прогнозування ринку нерухомості за умов різнотипності апріорної інформації. Висвітлено сучасні моделі та методи аналізу даного ринку та відповідних інструментальних засобів. Здійснено класифікацію на формалізацію задач аналізу ринку нерухомості й екзогенних факторів, які його визначають. Для розв'язання задачі ідентифікації функції оцінки об'єкта нерухомості запропоновано використовувати штучну нейронну мережу та розроблено модифікований алгоритм стохастичної релаксації для її навчання. З метою з'ясування значущих факторів та виконання самоорганізації інформаційного банку запропоновано процедуру, основним елементом якої є розв'язок задачі кластеризації на базі самоорганізуючої мережі Кохонена. Розроблено адаптивну технологію аналізу синергічних тенденцій на ринку нерухомості, що передбачає урахування впливу зовнішніх факторів. Розв'язано задачу пошуку рівноважної ціни у класі однотипних об'єктів з використанням елементів теорії нечітких множин та визначення ієрархії значущих факторів. Розроблено структуру та принципи функціонування автоматизованої системи обробки даних для експертних оцінок на досліджуваному ринку. Запропоновано стратегію аналізу та прогнозування процесів на ринку нерухомості з використанням інформаційно-аналітичної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327 ф12 +
Шифр НБУВ: РА338410

Рубрики:

      
6.

Загурський 
Ринок землі сільськогосподарського призначення в Україні: формування та тенденції розвитку: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Олег Миколайович Загурський ; Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний ун-т ім. Вадима Гетьмана". — К., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.16 + У010.295.327.1 + У9(4УКР)320-51
Шифр НБУВ: РА366021

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
7.

Гриценко О.А. 
Ринок нерухомості: закономірності становлення та функціонування: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.01.01 / О.А. Гриценко ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2003. — 32 с.: рис. — укp.

Розроблено концепцію ринку нерухомості як самостійної економічної підсистеми, що має специфічні закономірності розвитку та функціонування. Обгрунтовано підхід щодо визначення нерухомості як капіталу, зрощеного із землею. Виявлено особливі характеристики нерухомості як економічної категорії. У науковий обіг введено нові поняття: "трансферна рента", "інфраструктурна рента", "рента агломерації", інституційно-трансакційна структура". Розкрито особливості інверсійного характеру становлення ринку нерухомості. Обгрунтовано необхідність диференціації виробничої та комерційної нерухомості, виділено їх основні ознаки та властивості. З'ясовано специфіку нерухомості як інвестиційного активу, що бере участь у загальному русі фінансового капіталу. Встановлено особливості входження землі як просторової сфери у ринковий оборот, виявлено логіку становлення її товарної форми. Досліджено інституційно-трансакційну структуру ринку нерухомості, висвітлено процес його інституціоналізації, виділено три види інститутів (діяльності, обмежень, установи) та використано в аналізі три форми трансакцій (угоди, раціонування, управління). Зроблено висновок про необхідність існування інституціональної місії держави на ринку нерухомості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327 +
Шифр НБУВ: РА324627

Рубрики:

      
8.

Ручкіна В.М. 
Система страхування в країнах перехідної економіки: структура, механізм функціонування, тенденції: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / В.М. Ручкіна ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено розвиток страхових відносин за умов перехідної економіки. З застосуванням концептуальних підходів визначено сутність, функції та структуру системи страхування. Проаналізовано теоретичні та практичні аспекти функціонування та реалізації страхових відносин. Описано механізм функціонування системи страхування за умов перехідної економіки, виділено його складові та визначено їх особливості. Розглянуто способи, методи, інструменти механізму функціонування системи страхування, наведено результати кількісного та якісного аналізу її розвитку. Проаналізовано етапи розвитку страхових відносин за умов перехідної економіки, встановлено чинники, що впливають на їх динаміку. Охарактеризовано процеси формування та розвитку ринкової інфраструктури системи страхування за умов перехідної економіки. Обгрунтовано напрямки підвищення івестиційної активності страхових компаній в інвестиційних процесах держави за умов трансформаційної економіки. Досліджено бізнес-процеси страхової компанії та їх побудову за умов динамічного розвитку страхового ринку. Розроблено теоретичні та практичні рекомендації щодо формування системи страхування в Україні та наведено прогноз її подальшого розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327.4 + У526.17 + У9(4УКР)261.7 +
Шифр НБУВ: РА354474

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
9.

Галаган Д. В. 
Статистичний аналіз ринку житлової нерухомості: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.10 / Д. В. Галаган ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність і специфічні риси ринку житлової нерухомості (РЖН) як об'єкта статистичного дослідження. Обгрунтовано комплекс факторів, що впливають на співвідношення попиту та пропозиції на ринку і визначають його цінову динаміку. Досліджено сучасні цінові тенденції на РЖН, що дозволило визначити перспективи його розвитку. Запропоновано методологічний підхід до вимірювання взаємозв'язків цінової динаміки первинного та вторинного РЖН за різної соціально-економічної ситуації на основі крос-кореляційного аналізу, що дозволяє виявити реакцію різних сегментів ринку на дисбаланс попиту та пропозиції і визначити пріоритети регуляторної політики держави щодо збалансованого розвитку ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327.3 в611.326 + У9(4УКР)421.523.515 в611.326
Шифр НБУВ: РА380115 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Канєєва І.І. 
Торгівля житловою нерухомістю та механізм її удосконалення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.05 / І.І. Канєєва ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2006. — 18 с. — укp.

Визначено рівень впливу чинників зовнішнього соціально-економічного середовища на розвиток торгівлі житловою нерухомістю. Проведено моніторинг ринку житлової нерухомості й обгрунтовано систему загальних і спеціальних показників оцінки розвитку торгівлі житлом. Базуючись на проведеній соціально-економічній оцінці сучасної торгівлі даною нерухомістю, запропоновано механізм управління ринком житла. Визначено методичні підходи до оцінювання об'єктів житлової нерухомості, розроблено ситуаційну модель управління торгівлею житлом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327 + У9(4УКР)441.0-571.1 +
Шифр НБУВ: РА349006

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Шарова 
Управління формуванням бачення продукту проекту девелопменту на фазі проектування: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / Олена Степанівна Шарова ; Київський національний ун-т будівництва і архітектури. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327 + У9(4УКР)0-571.1
Шифр НБУВ: РА365789

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Предик Г.А. 
Формування мережі інформаційних підприємств в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Г.А. Предик ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Тернопіль, 1998. — 16 с. — укp.

Дисертація присвячена проблемам формування мережі інформаційних підприємств в Україні. Вперше використано роботи іноземних вчених з питань інформації як економічної категорії та діяльності інформаційних підприємств. Дається аналіз розвитку вітчизняного ринку інформаційних послуг. Визначено організаційну структуру інформаційного обслуговування. Обгрунтовано роль держави, нормативно-правової бази, податкової, фінансово-кредитної та інвестиційної політики у формуванні оптимальної інфраструктури ринку інформаційних послуг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327.9

Рубрики:

      
13.

Свистун Л. А. 
Формування ринку землі в умовах реалізації державної регіональної політики: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.05 / Л. А. Свистун ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю. Кондратюка. — Полтава, 2010. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано зміст, завдання, інструменти та напрями реалізації регіональної земельної політики. Визначено теоретико-методологічні засади процесу формування ринку землі. Проведено дослідження його складових, функцій та особливостей. Проаналізовано основні соціально-економічні та правові чинники, які стимулюють та стримують розвиток ринку землі в регіонах України. Розроблено модель ринку землі та проведено рейтингову оцінку регіонів за рівнем сприятливості його розвитку. Сформульовано концептуальні положення та визначено пріоритети розроблення та реалізації земельної політики на регіональному рівні. Обгрунтовано основні напрями вдосконалення організаційно- та фінансово-інвестиційного забезпечення функціонування ринку землі на регіональному рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327.1 + У9(4УКР)320-51
Шифр НБУВ: РА371431 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
14.

Крекотень І.М. 
Формування ринку нерухомості на регіональному рівні в Україні: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.05 / І.М. Крекотень ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю.Кондратюка. — Полтава, 2009. — 19 с. — укp.

Визначено теоретико-методичні засади формування регіональних ринків нерухомості. Наведено визначення поняття "нерухомість" і розкрито зміст поняття через визначення його структурних компонентів. Проведено дослідження ринку нерухомості за мотивами поведінки споживача. Проаналізовано складники регіонального ринку нерухомості. Розглянуто узагальнення світового досвіду для виявлення чинників, що стримують розвиток ринку нерухомості в регіонах України. Досліджено процес формування складників регіональних ринків нерухомості. Висвітлено основні механізми формування інвестиційних ресурсів на регіональних ринках нерухомості. Виявлено регіональні особливості системи іпотечного кредитування. Проведено оцінювання привабливості регіональних ринків нерухомості. Обгрунтовано основні напрями удосконалення системи керування нерухомістю. Визначено засади формування напрямів інвестиційної політики розвитку регіональних ринків нерухомості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327 + У9(4УКР)0-571.1-17 +
Шифр НБУВ: РА368959

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
15.

Рейкін В.С. 
Ціноутворення на регіональних ринках житлової нерухомості: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.05 / В.С. Рейкін ; Луц. нац. техн. ун-т. — Луцьк, 2009. — 20 с. — укp.

Розкрито поняття "ціноутворення на регіональному ринку житлової нерумості" (РЖН). Розроблено та запропоновано для використання кон'юнктурний метод визначення ринкової ціни об'єктів житлової нерухомості. Досліджено стан і кон'юнктуру регіональних РЖН України. Обгрунтовано перелік кон'юнктурних чинників, які впливють на цінову динаміку об'єктів регіонального РЖН. Розроблено адаптовану імітаційну економіко-математичну модель прогнозування цінової динаміки 1 кв. м житлової нерухомості. Висвітлено засади формування та механізм реалізації регіональної політики ціноутворення на РЖН. Запропоновано підходи до формування інтегрованої інформаційної системи регіонального РЖН і види її забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327.3 + У9(4УКР)421.523.515 +
Шифр НБУВ: РА368585

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського