Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (17)Книжкові видання та компакт-диски (38)
Пошуковий запит: (<.>U=У010.253.332$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Саєнко А.А. 
Взаємозв'язок відносин власності і управління в процесі ринкової трансформації державного сектора: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / А.А. Саєнко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2008. — 15 с. — укp.

Досліджено взаємозв'язок відносин власності й управління у процесі ринкової трансформації державного сектору економіки від держави загального добробуту до ефективної держави. У контексті взаємозв'язку відносин власності та вартості вивчено закономірності розвитку відносин управління як форми розв'язання протиріччя між правом власності й економічною владою у системі держава - корпоративний сектор. Розкрито зміст і умови формування публічного сектору економіки як форми реалізації моделі ефективної держави. Охарактеризовано моделі корпоративного управління. Виявлено можливості їх реалізації за умов ринкової трансформації інверсійного типу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.332 +
Шифр НБУВ: РА356861

Рубрики:

      
2.

Ющенко О.В. 
Накопичення та реформування відносин власності в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.В. Ющенко ; Донецький держ. ун-т. — Донецьк, 1998. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.332 + У9(4УКР)0-141

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Карабаджак К.С. 
Реформування відносин власності в аграрному секторі України в умовах становлення змішаної економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / К.С. Карабаджак ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та прикладні аспекти реформування відносин власності в аграрному секторі України в умовах становлення змішаної економіки. Досліджено особливості власності та форми її реалізації за умов ринкових перетворень, розвиток реалізації права власності. Визначено особливості відносин власності та їх реалізації в аграрному секторі економіки України. Проведено аналіз трансформацій земельних відносин в Україні, вказані причини кризи та шляхи виходу з неї. Запропонована схема кооперативного товариства як організаційної форми господарювання на селі. Доведена необхідність ринку землі, розвитку поруч з приватною державної форми власності на землі сільськогосподарського призначення. Вказано на можливість дотримання еволюційних змін у процесі розвитку відносин власності в аграрному секторі економіки України. Запропоновано напрямки державного регулювання аграрних відносин за сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.332

Рубрики:

      
4.

Степаненко С.В. 
Трансформація відносин власності у постіндустріальній економіці: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / С.В. Степаненко ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2008. — 19 с. — укp.

Комплексно проаналізовано трансформаційні процеси, що відбуваются у системі відносин власності за умов становлення та розвитку постіндустріальної економіки. Доведено, що господарська система постіндустріального суспільства є сукупністю двох складових: класичної та нової економіки. Обгрунтовано широке та вузьке тлумачення нової економіки як складової постіндустріальної економіки. Розкрито вплив факторів глобалізації та інформатизації, ціннісних і соціокультурних чинників на формування нової економіки та трансформацію відносин власності. Розглянуто основні підходи до трактування поняття "власність". Визначено провідні напрями трансформації відносин власності у постіндустріальній економіці. Розкрито значущість інтелектуальної власності за сучасних умов, охарактеризовано її об'єкти, проаналізовано інтелектуальне виробництво, розглянуто трирівневу структуру та різновиди інтелектуального капіталу. Визначено суть процесів інтелектуалізації, транснаціоналізації, інтернетизації, віртуалізації власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.332 +
Шифр НБУВ: РА360622

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського