Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (12)Книжкові видання та компакт-диски (26)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>U=С5*666*1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Козуб О.О. 
Електоральні преференції як індикатор ефективності економічної політики: регіональний вимір: автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / О.О. Козуб ; Класич. прив. ун-т. — К., 2008. — 16 с. — укp.

Проведено аналіз економічної політики з теоретичних позицій соціології економіки, розглянуто її особливості на регіональному рівні. Визначено чинники впливу на формування економічної політики й емпіричні показники її громадських оцінок. Розкрито сутність економічної політики як сукупності соціальних практик різних соціальних суб'єктів, інститутів та організацій з приводу визначення напрямів і програм соціально-економічного розвитку суспільства. Встановлено, що різні за самооцінкою матеріального стану групи населення орієнтуються на різні типи економічної політики. Зроблено висновок, що зміст економічної політики є важливою детермінантою електоральної активності громадян.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*666*18:У + С5*666*18:У + С5*666*18:У + С5*666*18:У
Шифр НБУВ: РА357036

Рубрики:

      
2.

Богданова О.В. 
Роль соціального інституту релігії в процесах демократизації: на прикладі США: автореф. дис... канд. соціол. наук: 22.00.04 / О.В. Богданова ; НАН України. Ін-т соціол. — К., 2007. — 16 с. — укp.

На прикладі дослідження динаміки взаємодії релігії та демократії у США експліковано світоглядні й організаційні характеристики соціального інституту релігії, що визначають його конфлікт "сумісність з демократичним ладом та сприяння/опір процесам демократизації". Виявлено, що релігійність суспільства може суттєво сприяти його демократизації за умови інтерналізації духовенством демократичної орієнтації, її пропагування та надання пріоритетного значення у межах релігійної традиції не священному тексту per. se., а його інтерпретації, представленої в громадському дискурсі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: С5*686.2 + С5*666*1 +
Шифр НБУВ: РА353145

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського