Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (57)Книжкові видання та компакт-диски (14)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Р733.41,2-5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Дитятковський В. О. 
Диференційований підхід до лікування та профілактики полінозу у дітей: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.10 / В. О. Дитятковський ; Дніпропетр. держ. мед. акад. ; Ін-т гастроентерології НАМН України. — Д., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше проведено ретроспективне дослідження, яке дозволяє вивчити спектр сенсибілізації до пилку рослин у дітей м. Дніпропетровськ, хворих на поліноз, і визначити провідні регіональні пилкові алергени рослин третьої хвилі полінації (серпень - жовтень). Вперше в Україні проведено порівняльний аналіз клінічної й імунологічної ефективності підшкірного та перорального методів алерген-специфічної імунотерапії (АСІТ) у дітей 6 - 18 років, хворих на поліноз до пилку рослин літньо-осінньої хвилі полінації, у зіставленні із стандартною фармакотерапією з залученням лабораторних і статистичних методів дослідження. Вперше визначено показники вмісту цитокінів (IL-4, IL-5, IL-10, IL-12, IFN-gamma) у сироватці крові дітей віком 6 - 11-ти та 12 - 18-ти років, хворих на поліноз, та їх динаміку під впливом лікування підшкірним і пероральним методами АСІТ. Науково обгрунтовано та доведено перевагу клінічного й імунологічного ефекту перорального методу АСІТ у лікуванні та профілактиці полінозу у дітей віком 6 - 11-ти років.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.41,2-5
Шифр НБУВ: РА379660 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Левадна Л.О. 
Клініко-лабораторна характеристика дітей з спадковою алергічною схильністю, корекція порушень: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Л.О. Левадна ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено питання профілактики розвитку алергічних захворювань у дітей зі спадковою алергічною схильністю. Вивчено патогенетину роль мікроелеметів у регуляції алегічного запалення. Досліджено особливості імунного статусу та роль інтерлейкіну-4 (ІЛ-4) у маніфестації алергічних захворювань. Проаналізовано взаємозв'язки між рівнем мікроелементів та імунологічними показниками на донозологічному етапі та у разі розвитку алергічного захворювання. Виявлено вірогідне зниження рівня магнію сироватки крові та підвищення рівня фосфору в дітей зі спадковою атопією на донозологічному етапі. Запропоновано визначати рівень ІЛ-4 у дітей зі спадковою атопією, використовувати його як маркер трансформації спадкової алергічної схильності до алергічного захворювання. Розроблено й апробовано реабілітаційно-профілактичні заходи для дітей з такою схильністю, спрямовані на запобігання трансформації алергічної схильності до захворювання. Для проведення лікування запропоновано застосовувати препарати магнію, ентеросорбенти, пробіотики, мембраностабілізатори та ферментні препарати.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.41,2-5 +
Шифр НБУВ: РА358006

Рубрики:

      
3.

Іванців-Гріга І. С. 
Фактори ризику і дієтопрофілактика харчової алергії у немовлят: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.10 / І. С. Іванців-Гріга ; Львів. нац. мед. ун-т ім. Д. Галицького. — Л., 2011. — 16 с. — укp.

Вперше серед новонароджених Львівської області встановлено частку дітей з підвищеним рівнем загального IgE у пуповинній крові та підвищеним ризиком реалізації атопії за даними алергологічного анамнезу, що дозволяє сформувати групу підвищеного ризику реалізації харчової алергії. Одержано дані про вплив штучного вигодовування, зокрема, використання адаптованих молочних і гіпоалергенних сумішей, на розвиток атопії залежно від часу введення сумішей, їх складу та ступеня ризику реалізації алергії. Обчислено значення відносного ризику розвитку клінічних проявів алергії у дітей віком 6 та 12 міс, підвищення рівня загального у венозній крові та еозинофілії у периферичній крові у дітей віком 12 міс на різних термінах упровадження штучного чи змішаного вигодовування, що дозволило дати рекомендації щодо вигодовування дітей з групи ризику реалізації алергії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р733.41,2-5 + Р128.91-37
Шифр НБУВ: РА379766 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського