Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (26)Книжкові видання та компакт-диски (18)
Пошуковий запит: (<.>U=Р716.216.569.714.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Карякіна О.Л. 
Профілактика акушерських і перинатальних ускладнень у вагітних з міомою матки: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.Л. Карякіна ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2008. — 19 с. — укp.

З метою зниження частоти акушерських та перинатальних ускладнень у вагітних з міомою матки розроблено диференційовані алгоритми ведення таких пацієнток на прегравідарному етапі, під час вагітності та після пологів. Проведено ретроспективний і проспективний аналіз факторів ризику виникнення міоми у вагітних і розроблено прогностичні критерії виникнення плацентарної дисфункції, ЗВУР плода та інших ускладнень вагітності, а також перинатальних наслідків. Досліджено хромосомні аномалії у вигляді транслокацій, делецій і фрагільних ділянок, які є діагностичними та прогностичними ознаками у пацієнток з міомою матки. Встановлено, що перебіг вагітності за наявності міоми матки збільшує частоту розвитку ускладнень під час вагітності та в пологах, ускладнює перебіг післяопологового періоду. Показано, що розвиток акушерських і перинатальних ускладеннь відбувається на фоні виразних розладів у системі матково-плодово-плацентарного кровотоку та морфологічних змін у плаценті та міометрії. Розроблено алгоритм ведення вагітних з міомою матки (у межах протоколу МОЗ України), який дозволив зменшити частоту акушерських ускладнень, покращити перинатальні наслідки та розробити оптимальну тактику диспансерного спостереження та лікування таких пацієнток на прегравідарному етапі, під час вагітності та після пологів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.1 +
Шифр НБУВ: РА360050

Рубрики:

      
2.

Соколовська Т.А. 
Профілактика перинатальної патології у вагітних з міомою матки різної локалізації: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Т.А. Соколовська ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Вивчено особливості преморбідного фону, клінічного перебігу вагітності, пологів, функціонального стану фетоплацентарної системи, перинатальних наслідків розродження та стану новонароджених у жінок за наявності міоми матки. На підставі одержаних результатів розроблено, запропоновано та впроваджено практичні рекомендації щодо зменшення частоти та ступеня важкості перинатальної захворюваності, згідно з якими є необхідним диференційоване призначення відповідної медикаментозної терапії вагітним з міомою матки залежно від особливостей локалізації міоматозних вузлів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.1-3 +
Шифр НБУВ: РА336628

Рубрики:

      
3.

Жайворонок С.О. 
Профілактика та лікування плацентарної недостатності у вагітних з лейоміомою матки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / С.О. Жайворонок ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Представлено дані про стан фетоплацентарного комплексу та нейроендокринної адаптації у вагітних з лейоміомою матки. Встановлено, що за даної патології мають місце порушення гемодинаміки в системі мати - плацента - плід, які призводять до формування плацентарної недостатності, внутрішньоутробної гіпоксії та затримки розвитку плода. Виявлено, що дані порушення значною мірою обумовлені наявністю лейоматозних вузлів на матці, їх кількістю та розташуванням, зміною рівня основних стрес-асоційованих гормонів і психічним напруженням. Розроблено лікувально-профілактичний комплекс для вагітних з лейоміомою матки, спрямований на корекцію порушень психоемоційного стану, нормалізацію гемодинаміки та підтримку компенсаторних процесів у системі мати - плацента - плід. Науково обгрунтовано доцільність застосування та експериментально підтверджено лікувальну ефективність запропонованих заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.1-52 + Р716.212.1-52 +
Шифр НБУВ: РА339992

Рубрики:

      
4.

Фірас А.Ф. Аль. Алі 
Реабілітаційні заходи у жінок з міомою матки в післяпологовому періоді: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Фірас А.Ф. Аль. Алі ; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. — Вінниця, 2008. — 20 с. — укp.

Наведено нове розв'язання наукової задачі сучасного акушерства та гінекології - розроблено ефективний комплекс реабілітаційних заходів у жінок з міомою матки у післяпологовому періоді з метою профілактики можливих ускладнень і збереження репродуктивної функції жінки. За результатами комплексного обстеження 152-х жінок досліджено лікувальний ефект місцевого застосування гестагену левоноргестрелу як внутрішньоматкової левоноргестрел-рилізинг (ЛНГ-рилізинг) системи стосовно структури та гемодинаміки фіброматозних вузлів на підставі даних трансвагінальної ехографії з доплерометричною оцінкою нодулярного кровообігу, клінічних даних у пізньому післяпологовому періоді з метою стабілізації розмірів міоматозних вузлів. У жінок з міомою матки у віддаленому післяпологовому періоді має місце більш виражена експресія факторів росту та зміна співвідношення їх рівнів. З'ясовано, що лікувальний вплив ЛНГ-рилізинг системи за рахунок місцевої дії одного з набільш сильнодіючих прогестинів - левоноргестрелу, який входить до складу системи, є надзвичайно ефективним щодо зниження судинної архітектоніки міоматозних вузлів у післяпологовому періоді, позитивно впливає на ехографічні характеристики фіброматозних вузлів та їх гемодинаміку, яка має прояв у підвищенні резистентності кровообігу живильних і внутрішньопухлинних судин. Відзначено, що застосування ЛНГ-системи є ефективним, зокрема для лікування пацієнток з міомами матки невеликих розмірів за інтрамуральних, субсерозних та інтрамурально-субсерозних локалізацій вузлів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.1 + Р716.226.569.714.1 + Р716.23 +
Шифр НБУВ: РА360897

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського