Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (54)Книжкові видання та компакт-диски (11)
Пошуковий запит: (<.>U=Р716.216.410.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Головатюк К.П. 
Диференційоване ведення і лікування вагітних із синдромом утрати плода, обумовленим тромбофілією: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / К.П. Головатюк ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2006. — 18 с. — укp.

Досліджено проблему зменшення частоти синдрому затримки плода (ЗРП), ускладнень вагітності та перинатальних втрат у вагітних з сидромом утрати плода, обумовленим тромбофілією. На підставі ретроспективного аналізу встановлено, що частота цього синдрому, обумовленого тромболітичним станом, становить 3,5 %, а іншими чинниками - 1,2 %. Доведено, що для пацієнток з антифосфоліпідним синдромом (АФС) характерне порушення кровоплину в усіх відділах матково-плацентарного комплексу (МПК), маловоддя (25,0 %), ареактивний стресовий тест (65,0 %), симетрична форма синдрому ЗРП (83,3 %). За гіпергомоцистеїнемії виявлено минущі зміни МПК, дисфункцію плаценти (10,0 %), мінімальну частоту синдрому ЗРП (15,0 %). За змішаної мутагенної форми тромбофілії установлено порушення кровоплину у спіральних артеріях матки, зниження гормональної функції плаценти (30,0 %), патологію плацентації, ареактивний нестресовий тест за кардіографії (73,3 %), синдром ЗРП (57,5 %), неонатальну патологію (92,5 %). Диференційована корекція стану ФПК дозволила зменшити у вагітних з АФС частоту розвитку синдрому ЗРП на 10 %, порушень МПК - на 11 %, загрози переривання вагітності - на 26 %, прееклампсії - на 12 %, у пацієнток з гіпергомоцистеїнемією - зменшення частоти ЗРП на 11 %, порушень МПК - на 18 %, загрози переривання вагітності - на 33 %, прееклампсії - на 10 %. У вагітних зі змішаною формою тромбофілії - зменшення частоти синдрому ЗРП на 5 %, загрози переривання вагітності - на 20 %, гіпоксично-ішемічної енцефалопатії у новонароджених - на 10,0 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.2-5 + Р716.216.410.2-5 +
Шифр НБУВ: РА348111

Рубрики:

      
2.

Шемякова М.О. 
Діагностика, лікування та профілактика фетоплацентарної недостатності у жінок, які страждають варикозною хворобою: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / М.О. Шемякова ; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького, НДІ мед. пробл. сім'ї. — Донецьк, 2005. — 22 с. — укp.

Охарактеризовано питання зниження частоти фетоплацентарної недостатності (ФПН) у вагітних з варикозною хворобою. Висвітлено деякі аспекти патогенезу ФПН у вагітних з варикозною хворобою та виявлено залежність стану фетоплацентарної системи (ФПС) від стадії та локалізації варикозного розширення вен на підставі визначення особливостей стану системи гемостазу, психоемоційного статусу вагітних у порівнянні з отриманими показниками гемодинаміки та ендокринної функції ФПС, стану плода та новонародженого, а також макро- та мікроструктури плацент. Створено математичну модель прогнозування стану новонароджених від матерів з варикозною хворобою залежно від показників коагулограми та гормонального профілю у ІІ триместрі вагітності. Розроблено схему лікувально-профілактичних заходів щодо покращення стану ФПС у вагітних з варикозною хворобою залежно від стадії захворювання та локалізації ураження судин, що дозволило ефективно знизити частоту ФПН та її ускладнень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.410.230.52-5 + Р716.212.1-5 +
Шифр НБУВ: РА341577

Рубрики:

      
3.

Саркісов А. Р. 
Перебіг вагітності у жінок з варикозною хворобою у сучасних екологічних умовах: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.01 / А. Р. Саркісов ; Одес. нац. мед. ун-т. — О., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Вперше вивчено частоту зустрічальності варикозної хвороби, супутньої екстрагенітальної патології у вагітних мешканок Одещини за останні 10 років. Доведено прямий зв язок між частотою зустрічальності варикозної хвороби, супутньої екстрагенітальної патології (вегетосудинної дистонії (ВСД), геморою, патології гепатобіліарної, шлунково-кишечної, сечовидільної систем) у вагітних та негативною динамікою показників якості довкілля. Встановлено клінічні особливості перебігу вагітності, пологів у жінок з варикозною хворобою за триместрами гестації, які полягають у підвищеній частоті загроз викидня та передчасних пологів, передчасному відшаруванні плаценти, пологовому травматизмі, патологічній крововтраті у взаємозв'язку з вмістом гомоцистеїну, вітамінів групи лВ» (фолієвою кислотою, ціанокобаламіном), кальцію. Вперше вивчено рівні гомоцистеїну, фолієвої кислоти, ціанокобаламіну у крові, кальцію у крові, сечі та тканинах плацент у жінок з різним ступенем тяжкості варикозної хвороби. У жінок з варикозною хворобою проведено оцінювання стану плода, фето-плацентарного комплексу у взаємозв язку з вмістом гомоцистеїну у крові матері, виявлено дисфункцію плаценти й інтранатальний дистрес плода. Розроблено метод комплексної профілактики та лікування вагітних з варикозною хворобою, що включає вітамінотерапію, антиоксиданти, дезагреганти, препарати магнію, що дозволило знизити частоту виникнення акушерських, перинатальних ускладнень у жінок мешканок Одещини з варикозною хворобою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.410.230-52
Шифр НБУВ: РА382838 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського