Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (8)Книжкові видання та компакт-диски (10)
Пошуковий запит: (<.>U=Р716.212.1-52$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Пахаренко Л.В. 
Патогенетичні аспекти хронічної плацентарної недостатності при затримці розвитку плода та методи їх корекції: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / Л.В. Пахаренко ; Терноп. держ. мед. акад. ім. І.Я.Горбачевського. — Т., 2004. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи зменшення частоти акушерських та перинатальних ускладнень у вагітних жінок з хронічною плацентарною недостатністю та затримкою розвитку плода. Встановлено взаємозв'язок між біохімічними, імунологічними, морфологічними та доплерометричними порушеннями та розвитком плацентарної недостатності. Виявлено, що посилення процесів перекисного окиснення ліпідів і зниження активності антиоксидантного захисту, дисбаланс цитокінового профілю відбувались за наявності виражених гістологічних та електрономікроскопічних змін у плаценті, що призводить до підвищення резистентності судин фетоплацентарного комплексу та погіршення внутрішньоутробного стану плода. Обгрунтовано доцільність застосування препарату "Коензим композитум". Розроблено та впроваджено лікувально патогенетичний комплекс корекції виявлених порушень, застосування якого дозволило знизити частоту акушерських і перинатальних ускладнень у даної категорії вагітних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.1-52 +
Шифр НБУВ: РА333973

Рубрики:

      
2.

Чепка Ю.Л. 
Прогнозування фетоплацентарної недостатності та обгрунтування лікувально- профілактичних заходів при ній: Автореф. дис. канд. мед. наук: 14.01.01 / Ю.Л. Чепка ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2003. — 17 с.: табл. — укp.

На основі комплексного статистичного аналізу багатьох факторів ризику розвитку фетоплацентарної недостатності (ФПН) у вагітних розроблено метод індивідуального прогнозування розвитку ФПН у різні терміни вагітності. Визначено найінформативніші методи діагностики ФПН у групах з різним ступенем ризику розвитку піддослідної патології та розроблено діагностичний алгоритм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.1-52 +
Шифр НБУВ: РА328181

Рубрики:

      
3.

Талько О.В. 
Профілактика перинатальної патології у вагітних віком понад 40 років: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / О.В. Талько ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2005. — 19 с. — укp.

У порівняльному аспекті уперше вивчено акушерську та перинатальну патологію у жінок віком понад 40 років (у першороділь та таких, що вже народжували). Установлено основні причини, частоту та структуру порушень функціонального стану фетаплацентарного комплексу у даних жінок. З'ясовано взаємозв'язок між клінічними, функціональними та ендокринологічними показниками стану цього комплексу. Визначено основні причини та структуру перинатальної патології у жінок старшої вікової групи, одержано дані щодо її патогенезу, науково обгрунтовано необхідність здійснення лікувально-профілактичних заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.212.1-52 +
Шифр НБУВ: РА337673

Рубрики:

      
4.

Жайворонок С.О. 
Профілактика та лікування плацентарної недостатності у вагітних з лейоміомою матки: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.01 / С.О. Жайворонок ; Ін-т педіатрії, акушерства та гінекології АМН України. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Представлено дані про стан фетоплацентарного комплексу та нейроендокринної адаптації у вагітних з лейоміомою матки. Встановлено, що за даної патології мають місце порушення гемодинаміки в системі мати - плацента - плід, які призводять до формування плацентарної недостатності, внутрішньоутробної гіпоксії та затримки розвитку плода. Виявлено, що дані порушення значною мірою обумовлені наявністю лейоматозних вузлів на матці, їх кількістю та розташуванням, зміною рівня основних стрес-асоційованих гормонів і психічним напруженням. Розроблено лікувально-профілактичний комплекс для вагітних з лейоміомою матки, спрямований на корекцію порушень психоемоційного стану, нормалізацію гемодинаміки та підтримку компенсаторних процесів у системі мати - плацента - плід. Науково обгрунтовано доцільність застосування та експериментально підтверджено лікувальну ефективність запропонованих заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р716.216.569.714.1-52 + Р716.212.1-52 +
Шифр НБУВ: РА339992

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського