Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (1320)Книжкові видання та компакт-диски (369)Журнали та продовжувані видання (12)
Пошуковий запит: (<.>U=Р569.133.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 74
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Камінська А.Л. 
Багатоцільова сцинтиграфія в оцінці ступеня ураження нирок при хіміотерапії хворих на рак молочної залози: автореф. дис...канд. мед. наук : 14.01.23 / А.Л. Камінська ; Нац. ін-т раку. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання вдосконалення діагностики порушень функції нирок у хворих на рак молочної залози у разі хіміотерапевтичного лікування за допомогою багатоцільового сцинтиграфічного дослідження. Проаналізовано особливості змін функціонального стану нирок залежно від виду хіміотерапевтичого лікування (неоад'ювантна, ад'ювантна хіміотерапія та хіміотерапія з препаратами платини). Визначено радіонуклідну семіотику змін внутрішьониркової гемодинаміки, фільтраційно-екскреторної функції та ступеня запального процесу в нирках у разі хіміотерапії хворих на рак молочної залози. Розроблено алгоритм багатоцільового сцинтиграфічного дослідження хворих на рак молочної залози, який дозволяє об'єктивно оцінювати морфофункціональний стан нирок на фоні моніторингу стану кісткової системи у разі проведення хіміотерапевтичного лікування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-52 +
Шифр НБУВ: РА367271

Рубрики:

      
2.

Безрук Н.Г. 
Безпосередні та віддалені результати органозберігаючого лікування раку молочної залози Т: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / Н.Г. Безрук ; Донец. держ. мед. ун-т ім. М.Горького. — Донецьк, 1999. — 19 с. — укp.

Дисертація присвячена органозберігаючому лікуванню раку молочної залози. Вивчені безпосередні та віддалені результати, а також якість життя хворих в залежності від обсягу місцево-регіонарної терапії. З'ясовано, що використання органозберігаючих методик лікування приводить до суттєвого покращання безпосередніх результатів і меншої психотравмуючої дії без погіршення локального контролю, збереженні досить високого рівня виживаємості. Розроблені показання щодо відбору хворих для органозберігаючих операцій та ад'ювантної променевої терапії з урахуванням провідних прогностичних факторів (стан менструальної функції, співвідношення "розмір пухлини / розмір молочної залози", локалізація, гістологічна структура, стан пахвових лімфатичних вузлів). Наведені дані про можливість скорочення обсягу лімфаденектомії при І стадії процесу, а також безпечність відмови від пахвової дисекції у хворих в стійкій менопаузі при клінічно інтактних лімфатичних вузлах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-59

Рубрики:

      
3.

Сидорчук О.І. 
Використання окислювачів на етапі хірургічного лікування хворих на рак молочної залози: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / О.І. Сидорчук ; НАН України. Ін-т експерим. патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Уперше експериментально доведено цитолітичну, цитотоксичну й антипроліферативну дію натрію гіпохлориту на злоякісні клітини у культурі. Установлено, що антипроліферативний ефект даної речовини головним чином залежить від його концентрації та проліферативного статусу злоякісних клітин. Доведено вірогідне пригнічення метастатичного потенціалу таких клітин після їх попередньої обробки натрію гіпохлоритом. Розроблено методику інтраопераційного локального застосування його розчину на етапі хірургічного лікування хворих на рак молочної залози (РМЗ). Установлено зменшення відсотку післяопераційних ускладнень у цих хворих після інтраопераційного використання натрію гіпохлориту. Шляхом безпосередніх три- та п'ятирічних спостережень доведено пригнічення прогресування пухлинного процесу у хворих на РМЗ після його місцевого ітраопераційного застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-59 +
Шифр НБУВ: РА341553

Рубрики:

      
4.

Шатова О. П. 
Відмінності метаболізму вуглеводів та нуклеотидів при пухлинах молочної залози: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.04 / О. П. Шатова ; Донец. нац. мед. ун-т ім. М. Горького. — Донецьк, 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Встановлено, що зміни метаболізму вуглеводів і нуклеотидів пов'язані з характером порушення проліферації: у тканині фіброаденоми (ФА) швидкість гліколізу збільшується, а пентозо-фосфатний шлях (ПФШ) окиснення глюкози й катаболізм пуринових і піримідинових нуклеотидів знижується. Показано, що за проліферації злоякісних клітин зміни метаболізму вуглеводів і нуклеотидів мають системний характер. Вперше встановлено, що ступінь диференційовки аденокарцинома (АК) молочної залози не пов'язаний з станом вуглеводного обміну, а низькодиференційовані пухлини характеризуються меншою активністю катаболізму аденозиму. Показано, що у хворих з прогестерон-позитивними АК активність сироваткової тимідинфосфорилаза (ТФ) є вищою, ніж у хворих з прогестерон-позитивними пухлинами. З'ясовано, що за проліферації клітин доброякісних і злоякісних пухлин молочної залози існує прямий взаємозв'язок між швидкістю гліколізу та катаболізму пуринових нуклеотидів. У випадках з проліферацією клітин злоякісних пухлин молочної залози цей зв'язок тісний. Встановлено, що аденозиндезаміназа (АДА) у пухлинній тканині більш чутлива до інгібуючого впливу ацидозу. Показано, що іони лактату дозозалежно збільшують активність ключового ферменту катаболізму аденозину та дозозалежно стимулюють міграційну здатність лейкоцитів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-3 +
Шифр НБУВ: РА380750 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Болобан Г. В. 
Внутрішньоартеріальна поліхіміотерапія раку молочної залози, ускладнення, їх профілактика та лікування: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.07 / Г. В. Болобан ; Донец. нац. мед. ун-т ім. М. Горького. — Донецьк, 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Вперше досліджено ускладнення комплексного лікування хворих на рак молочної залози залежно від варіантів проведення внутрішньоартеріальної поліхіміотерапії. Вперше вивчено характер і ступінь вираження ускладнень селективної внутрішньоартеріальної поліхіміотерапії у хворих на рак молочної залози та розроблено їх класифікацію. Запропоновано програму комплексної профілактики та лікування ускладнень внутрішньоартеріальної поліхіміотерапії. Встановлено, що використання басейну внутрішньої грудної артерії шляхом катетеризації через верхню надчеревну артерію знижує розвиток ускладнень, а також сприяє зростанню показників 5-річного виживання хворих.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1
Шифр НБУВ: РА383427 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Перепелиціна О. М. 
Вплив гуморальних факторів Т-лімфоцитів на особливості функціонування клітин раку молочної залози за умов сфероїдного та моношарового росту: автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.11 / О. М. Перепелиціна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено оригінальну методику одержання багатоклітинних сфероїдів (БС) на клітинних лініях епітеліального походження. На моделі БС клітин MCF-7 проведено багатофакторний аналіз для оцінювання розвитку пухлинної популяції в системі Співкультивування. Порівняно модель багатоклітинних пухлинних сфероїдів і моношарового росту за умов непрямого співкультивування з донорськими Т-клітинами імунної системи та лінією МТ-4 Т-клітинної лейкемії, які були попередньо стимульовані імуномодуляторами та ноотропними речовинами, з подальшою оцінкою проліферативних і біохімічних показників пухлинної культури. Це дозволило зафіксувати зменшення реактивності клітин MCF-7 у пухлинних мікроагрегатах щодо впливу гуморальних факторів від клітин імунної системи та підвищення виживаності клітин у БПС, у порівнянні з моношарової культурою MCF-7. Розглянуто вплив Т-лімфоцитів в системі співкультивування на експресію естрогенового рецептора та рівень продукції оксиду азоту. Встановлено, що під впливом Т-клітин зменшується відсоток апоптичних клітин MCF-7, тобто підвищується виживаність пухлинних клітин у сфероїдах і знижується їх чутливість до можливих зовнішніх впливів. В експериментах in vitro продемонстровано зв'язок між інтенсивністю проліферації пухлинних клітин, експресією естрогенового рецептора, рівнем продукції оксиду азоту й апоптозом клітин моношарової та сфероїдної культур та вплив на дані процеси Т-лімфоцитів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1
Шифр НБУВ: РА377990 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
7.

Чорна І.В. 
Вплив іонізуючого випромінювання та протипухлинних препаратів на регуляторну систему трансформуючого фактора росту бета у клітинах карциноми молочної залози з різною резистентністю до доксорубіцину: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.04 / І.В. Чорна ; Ін-т біології тварин УААН. — Л., 2006. — 18 с. — укp.

Встановлено, що розвиток резистентності клітин лінії MCF-7 до доксорубіцину супроводжується втратою їх чутливості до ріст-інгібуючої дії та індукції апоптозу під впливом рентгенівського випромінювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-52 +
Шифр НБУВ: РА344267

Рубрики:

      
8.

Божок Є.М. 
Диференційна діагностика і верифікація раку грудної залози з використанням малоінвазивних променевих методів дослідження: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.23 / Є.М. Божок ; АМН України. Ін-т онкології. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Визначено основні рентгенологічні та ультразвукові ознаки пухлин грудної залози злоякісного та доброякісного характеру. На підставі узагальнення результатів використання тонкоголкової аспіраційної біопсії та автоматичної трепанобіопсії під ультразвуковим і стереотксичним наведенням встановлено, що точність тонкоголкової аспіраційної біопсії у верифікації раку грудної залози (РГЗ), що не пальпується становить 92 %, а РГЗ, що пальпується - 96 %. Визначено, що точність автоматичної трепанобіопсії у верифікації раку, що не пальпується становить 94 %, що пальпується - 98 %. На підставі аналізу результатів цифрової стереотаксичної біопсії пухлин, які не пальпуються і не визначаються за допомогою ультразвукового дослідження, показано, що точність тонкоголкової аспіраційної біопсії у верифікації РГЗ становить 90 %, точність автоматичної трепанобіопсії - 98 %. Розроблено алгоритм застосування малоінвазивних променевих методів дослідження для диференційної діагностики у верифікації РГЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-436.1 +
Шифр НБУВ: РА343820

Рубрики:

      
9.

Савченко А.С. 
Діагностика і терапія серцево-судинних ускладнень променевого та комбінованого лікування хворих на рак грудної залози: автореф. дис... канд. мед. наук : 14.01.23 / А.С. Савченко ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2009. — 21 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності супровідної терапії хворих на рак грудної залози (РГЗ) шляхом проведення діагностування та корекції ранніх і пізніх серцево-судинних ускладнень променевого та комбінованого лікування. Встановлено, що у ранньому періоді після променевої терапії (ПТ) у пацієнтів стан серцево-судинної системи погіршується значною мірою в осіб з передуючою кардіологічною патологією, з лівобічною локалізацією пухлини та після ПТ у режимі А (з передопераційним концентрованим опроміненням). У пізньому періоді після ПТ серцево-судинні ускладнення спостережено у більшості хворих з лівобічною локалізацією процесу та після А і Б режимів (до- та післяопераційне опромінення) ПТ, що відповідає I - II ступеню токсичності, а в осіб з супутньою кардіологічною патологією - у межах II - III ступеня токсичності згідно з протоклом СТСАЕ. Доведено, що сучасна діагностика та медикаментозна корекція серцево-судинних ускладнень ПТ (зокрема, інгаляційним шляхом) підвищує ефективність супровідного лікування хворих на РГЗ і покращує якість їх життя.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-5 + Р410-5 +
Шифр НБУВ: РА365375

Рубрики:

      
10.

Бондарєва В. О. 
Діагностика та прогноз перебігу раку молочної залози: імуноморфологічні аспекти: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.03.02 / В. О. Бондарєва ; Харк. нац. мед. ун-т. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше визначено діагностичне значення маркерів і чітко встановлено основні та додаткові критерії під час проведення диференційної діагностики пухлинних, і пухлиноподібних процесів у молочній залозі. Уточнено імунофенотипи за за типів патології. Проаналізовано кореляційні зв'язки у групі передбачувальних маркерів. Доведено та статистично підтверджено, що всі використані маркері (ER, PgR, pS2, Her-2/neu, VEGF, Ki-67, p-53, bcl-2) можуть бути застосовані з високим ступенем вірогідності як прогностичні за захворювання раку молочної залози. Одержані дані дозволяють на підставі імуноморфологічного профілю новоутворень молочної залози чітко визначитися з гістологічним діагнозом, біологічними властивостями патологічного процесу, передбачити можливий клінічний плин і оптимізувати вибір терапевтичних заходів та хірургічного втручання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-4
Шифр НБУВ: РА382457 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
11.

Успенський Д.А. 
Діагностика та хірургічне лікування внутрішньопротокових папілом молочних залоз: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / Д.А. Успенський ; Ін-т невідклад. і віднов. хірургії АМН України. — Донецьк, 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Встановлено, що головною причиною незадовільних результатів хірургічного лікування даної категорії хворих є неспроможність існуючих методів цитологічної та променевої діагностики чітко установити морфологічний характер і локалізацію патологічного процесу у протоках молочної залози. Запропоновано та впроваджено у практику удосконалені способи цитологічної та ультразвукової діагностики захворювань проток молочних залоз, алгоритм комбінованого обстеження хворих, малоінвазивний метод хірургічного лікування солітарних папілом шляхом використання високоенергетичного Nd-YAG лазерного випромінювання. Зазначено, що дані методи передопераційного комплексного обстеження забезпечили збіг попереднього та гістологічного діагнозів у 98,1 % випадків. Доведено, що внутрішньопротокова лазерна вапоризація скорочувала у 2,5 рази тривалість операції, терміни тимчасової непрацездатності у 5 разів, запобігала виникненню рецидивів захворювання у 95 % випадків, а також цілком зберігала функціональну повноцінність молочної залоли.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-59 +
Шифр НБУВ: РА323832

Рубрики:

      
12.

Конар Р.С. 
Діагностична цінність СА 15.3 в оцінці ефективності лікування та прогнозуванні протікання раку молочної залози: автореф. дис. ... канд. мед. наук : 14.01.07 / Р.С. Конар ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше встановлено залежність показників СА 15.3, рецепторів естрогену та прогестерону, онкобілка Her2/neu від віку, стану менструальної функції, ступеня диференціації пухлини, стадії раку молочної залози (РМЗ), розміру первинної пухлини, ступеня метастатичного ураження регіонарних лімфатичних вузлів, наявності віддалених метастазів. Вперше вивчено характер і частоту поширеності експресії СА 15.3 залежно від значень рецепторів стероїдних гормонів. Вперше встановлено, що наднормові показники СА 15.3 характерні переважно для первинних хворих з негативним рецепторним статусом, низьким ступенем диференціації пухлини, віком молодше 50-ти років, пременопаузою, пізніми стадіями захворювання. Доведено, що рівень СА 15.3 є максимально інформативним у процесі моніторингу за ефективністю лікування у хворих з рецептор-негативним фенотипом пухлини. Удосконалено методологію прогнозування перебігу РМЗ і моніторингу ефективності терапії. Обгрунтовано твердження про асоціацію гіперекспресії Her2/neu з відсутністю рецепторів прогестерону, що дозволяє розширити можливості визначення прогнозу та відбору тактики лікування у кожному конкретному випадку. Не виявлено значимого достовірного взаємозв'язку між характером експресії Her2/neu та показником СА 15.3, що дало підставу віднести обидва маркери до незалежних прогностичних факторів. Розраховано й удосконалено критерії оцінювання прогнозу, що дозволило підвищити обгрунтованість вибору терапії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-3
Шифр НБУВ: РА371112 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
13.

Мінченко Д.О. 
Експресія 6-фосфофрукто-2-кінази/фруктозо-2,6-бісфосфатази в клітинах злоякісних пухлин: молекулярні механізми регуляції: автореф. дис... канд. мед. наук: 03.00.04 / Д.О. Мінченко ; Ін-т геронтології АМН України. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Встановлено, що експресія мРНК PFKFB-2, PFKFB-3 і PFKFB-4, а також VEGF і Glut1 значно посилюється в злоякісних пухлинах грудної залози, легень та прямої кишки. Експресія PFKFB-4 виявлена в різних лініях трансформованих клітин, зокрема, простати, грудної і підшлункової залоз, печінки та легень. Розглянуто, що гіпоксія індукує експресію PFKFB-4 в різних лініях клітин, що ця індукція є HIF-зележною і опосередкована ідентифікованим залежним від гіпоксії елементом в 5'-регуляторній зоні гена. Виявлено три класи нових альтернативних сплайс-варіантів мРНК PFKFB-4 у клітинах людини та миші, визначено їх нуклеотидну послідовність. Зазначено, що більшість з них мають вставки в 6-фосфофрукто-2-кіназній частині або делеції в фруктозо-2,6-бісфосфататній частині, в наслідок чого альтернативний сплайс-варіант біфункціонального ферменту PFKFB-4 міг проявляти лише одну з двох активностей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-26 + Р569.423-26 + Р569.433.34-26 +
Шифр НБУВ: РА369182

Рубрики:

      
14.

Басараба О.І. 
Експресія адаптерних білків родини (Ruk/CIN85)/(CD2AP/CMS) та механізми реалізації їх ефектів у пухлинах грудної залози і матки людини: автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.04 / О.І. Басараба ; НАН України, Ін-т біохімії ім. О.В.Палладіна. — К., 2010. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1 + Р569.714
Шифр НБУВ: РА372806 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
15.

Харюк Т.Г. 
Електрофоретичне введення цитостатиків при лікуванні хворих на місцево-поширений рак молочної залози: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / Т.Г. Харюк ; НАН України. Ін-т експерим. патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького. — К., 2001. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-56
Шифр НБУВ: РА312578 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Ашраф Авад-Елькарім 
Застосування кріодеструкції і кріоасоційованних пептидів у комплексному лікуванні хворих на рак молочної залози: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / Ашраф Авад-Елькарім ; НАН України. Ін-т експерим. патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Установлено, що за дії низьких температур у пухлинній тканині людини, хворої на рак молочної залози (РМЗ), а також у перещепленій пухлині молочної залози Ca755 мишей відбувається зміна білкового складу, зокрема - зменшення вмісту білків з м.м. 40 - 200 кДа з одночасним накопиченням глікопептидів з м.м. 12 кДа. Показано, що вакцинація тварин за допомогою кріоасоційованих глікопептидів призводить до гальмування росту перевивної пухлини. Розроблено метод комплексного лікування хворих на РМЗ, яке передбачає проведення кріодеструкції та післяопераційного введення кріоасоційованих пептидів. Установлено, що застосування розробленого методу підвищує безрецидивну виживаність хворих на РМЗ і супроводжується розвитком реакції імунітету (реакцією гіперчутливості уповільненого типу, появою у сироватці крові хворих антитіл до компонентів кріоасоційованих пептидів, зміною співвідношення популяцій імунокомпетентних клітин периферичної крові).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-5 +
Шифр НБУВ: РА345247

Рубрики:

      
17.

Мотузюк І.М. 
Застосування локальної гіпертермії в комплексному лікуванні хворих на рак молочної залози: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / І.М. Мотузюк ; НАН України. Ін-т експерим. патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Розроблено, досліджено та впроваджено спосіб застосування локальної гіпертермії (ЛГ) за умов комплексного лікування хворих на рак молочної залози (РМЗ). Доведено, що проведення неоад'ювантної поліхіміотерапії у випадку ЛГ у хворих на РМЗ сприяє покращанню ближніх і віддалених результатів лікування. Відзначено, що запропонований метод не впливає на кількість і тривалість ранніх післяопераційних ускладнень. Установлено, що використання зазначеної методики дозволяє вірогідно збільшити частку виконаних органозберігальних операцій, покращити якість життя пацієнтів, зменшити частоту розвитку рецидивів і метастазів, збільшує тривалість безрецидивного періоду, а також показники загальної та безрецидивної трирічної виживаності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-5 +
Шифр НБУВ: РА356448

Рубрики:

      
18.

Досенко І.В. 
Застосування полімерних фібринових композицій при лікуванні хворих з пухлинами та кістозними утвореннями молочних залоз: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / І.В. Досенко ; Ін-т онкології АМН України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

У ході проведення експерименту на кролях встановлено, що полімер фібрину (ПФ) сприяє загоєнню різних м'яких тканин з незначною запальною реакцією в навколишніх тканинах і запобігає виникненню на місці пошкодження рубця. На підставі біохімічних методів проаналізовано вплив різних концентрацій метотрексату на функціональну активність основних білкових компонентів ПФ - фібриногему та тромбіну. Встановлено, що вона практично не змінюється в процесі введення до складу ПФ метотрексату в концентрації від 0,25 до 2,5 мг/мл. Розроблено методику застосування ПФ у разі хірургічного лікування хворих на рак молочної залози (РМЗ) з метою зниження кількості й інтенсивності післяопераційних ускладнень. Показано, що застосування ПФ з метотрексатом під час хірургічного втручання у хворих на РМЗ дозволяє зменшити частоту виникнення місцевих рецидивів пухлини на 8,6 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-59 +
Шифр НБУВ: РА343051

Рубрики:

      
19.

Зайчук В.В. 
Застосування протипухлинної аутовакцини у комплексному лікуванні хворих на рак молочної залози: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / В.В. Зайчук ; НАН України. Ін-т експерим. патології, онкології і радіобіології ім. Р.Є.Кавецького. — К., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Доведено, що використання ПАВ за зазначених умов запобігає розвитку рецидивів і збільшує показники трирічної виживаності хворих. Уперше виявлено залежність змін імунологічних показників та клінічної ефективності вакцинотерапії у хворих на РМЗ від гістологічного варіанту пухлин. Доведено, що застосування ПАВ за комплексного лікування хворих на РМЗ впливає на різні ланки імунної системи, зокрема індукує специфічну реакцію Т-клітинної ланки та сприяє нормалізації активності моноцитарної ланки природнього протипухлинного захисту організму. Обгрунтовано, що у разі імунологічного моніторингу вакцинованих хворих на РМЗ найбільшу інформативність та прогностичну значимість має динаміка реакції гіперчутливості уповільненого типу на введення ПАВ та показників активності нейтрофілів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-52 +
Шифр НБУВ: РА334474

Рубрики:

      
20.

Лигирда О.Ф. 
Застосування системно-селективної поліхіміотерапії з хіміомодифікатором (кальцію глюконат) в лікуванні хворих на місцево поширений рак молочної залози: автореф. дис. ... канд. мед. наук: 14.01.07 / О.Ф. Лигирда ; Нац. ін-т раку. — К., 2010. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.133.1-52 +
Шифр НБУВ: РА370356 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського