Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (26)Книжкові видання та компакт-диски (12)
Пошуковий запит: (<.>U=Р454.97$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Кузьменко 
Експериментально-морфологічне обгрунтування виникнення вторинних кровотеч з пошкоджених основних стовбурів сідничних артерій: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.01 / Олександр Вікторович Кузьменко ; Харківський національний медичний ун-т. — Х., 2008. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р458.147-5 + Р454.97 + Р458.197.4-5
Шифр НБУВ: РА359590

Рубрики:

      
2.

Швед О.Є. 
Обгрунтування нового хірургічного методу гемостазу (експериментально-клінічне дослідження): автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / О.Є. Швед ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено оптимальну автоматичну програму електрозварювального комплексу "ЕК-300М1 - електрокоагулятор" для здійснення гемостазу та перекриття судна середнього та великого діаметра, що дозволяє досягнути надійного заварювання артерій та вен діаметром до 12 мм. Вперше встановлено, що використання методу електрозварювання біологічних тканин за розробленою автоматичною програмою забезпечує міцність зварного з'єднання стінок судин не менше 500 мм рт. ст. (66,65 кПа). Обгрунтовано можливість запобігання тромбоемболії легеневої артерії за наявності флотувальних тромбів у системі нижньої порожнистої вени методом перекриття магістральної вени нижньої кінцівки з застосуванням електрозварювального комплексу. Удосконалено методику застосування електрозварювання біологічних тканин для розділення тканин, здійснення доступів і мобілізації судин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р454.68 + Р454.97 +
Шифр НБУВ: РА360013

Рубрики:

      
3.

Алексєєва Т. А. 
Розробка нових покриттів металевих імплантатів для покращення толерантності тканин організму до них: автореф. дис. ... канд. фіз.-мат. наук : 01.04.18 / Т. А. Алексєєва ; НАН України ; Ін-т металофізики ім. Г.В. Курдюмова. — К., 2011. — 24 с. — укp.

Встановлено, що практично всі покриття коронарних стентів, зазнають агресивної реакції з боку організму пацієнта, яка проявляється в корозії елементів конструкції, руйнування покриттів і самого стенту. Виявлено, що граничним показником тромбогеності покриттів є зниження концентрації фібриногену більш, ніж на 30 %, зменшення на 35 % кількості тромбоцитів у цільній крові та зміна їх функціональної активності в присутності різних концентрацій індуктора агрегації тромбоцитів (аденозин дифосфата). Показано, що тромборезистентність покриття є необхідною, але не достатньою вимогою до матеріалу для виготовлення стентів. Встановлено закономірності зміни товщини стінок судини за використання покриттів різної природи. Показано, що стент із нержавіючої сталі без покриття дає збільшення товщини стінки судини на 40 %. Покриття стенту цирконієм приводить до атрофії стінки судини на 9 %, а нанесення фторовмісних поліуретансечовин на 15 % у порівнянні з інтактним сегментом судини. Показано, що нанесення на стент із нержавіючої сталі покриттів фторовмісних поліуретансечовин з ароматичними подовжувачами ланцюга з атомами фтору в орто- або пара- положенні та покриттів на основі цирконію перешкоджають виникненню корозії металу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р454.97 с03 + Р454.97 с05
Шифр НБУВ: РА379253 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Лазаренко О.М. 
Розробка та дослідження нових тромборезистентних та антипроліферативних покриттів стентів для імплантації у судини малого діаметра (експериментальне дослідження): автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.01.03 / О.М. Лазаренко ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2008. — 48 с. — укp.

Вперше в Україні розроблено неорганічні та синтетичні покриття для внутрішньосудинних стентів, які викликають мінімальну реакцію судинної стінки. Розроблено нові біологічні покриття для імплантів, зокрема, стентів для судин малого діаметра, які дозволяють виключити реакцію судинної стінки на покриття. На базі нанотехнологій розроблено інструментальну систему із застосуванням фізичних методів вимірів для визначення сумісності певного виду покриття до певного реципієнта. Розроблено корисні моделі з модифікування поверхні імпланту для надання їм біосумісності з організмом певного реципієнта.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р454.97 с03 +
Шифр НБУВ: РА357639

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського